Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Biedna Sabinka. Ale dobrze, że już u p. Ewy. Moją deklarację jutro rano poślę.
  2. Jakie cudowne zdjęcia cudnego psiaka!!!!
  3. Alusiu, dopisz ode mnie 30 zł stałej dla Sabinki. Nie można inaczej. Nie jestem tutaj codziennie na wątku, ale widzę teraz ile wspaniałych osób się zaangażowało w pomoc dzikiej suni. Kasę zbiera limonka czy Ty?
  4. Dzięki, ale na spokojnie, nie musisz się spieszyć, na razie pieniądze Gucio ma i na najbliższe działania u weta wystarczy.
  5. Przyszło wczoraj wiele wpłat dla Gucia - od helli, Livki, Tyśki.. Bradzo pięknie Wam dziękuję i lecę zapisać na 1 stronie
  6. W sześciogwiazdkowym to może nie, ale na pewno premium plus Wizyta u okulisty odbędzie się jak tylko zwolni się jakiś termin, bo okulistka jest mocno oblegana. Jeśli się nic nie zmieni, to dopiero w lutym. Ale stan oczodołu znacznie się poprawił i ropa już nie cieknie.
  7. To wesoło u Was, ale jak karnawał to karnawał
  8. Transport dla Melci do Wrocławia jest potrzebny? Nie wiem czy to coś pomoże, ale w przyszły wtorek na 99% jadę z Warszawy do Zielonej Góry. Z Wrocławia już całkiem niedaleko..
  9. Jeśli ktoś nie wie, że kot jest niewidomy, to nie się właściwie nie zorientuje Muffinka w ciągu 2 dni poznała cały dom i opanowała wchodzenie i schodzenie po schodach! Wchodzi gdzie tylko się da. Gosia planuje zakupić wysoki drapak - domek, taki, jaki Muffinka miała w hotelu i bardzo lubiła po nim chodzić.
  10. Gucio już całkiem dobrze się odnalazł w hotelu. Jest spokojny, z innymi psami zero konfliktów, chyba nauczony jest bycia sam ze sobą na sam, bo na razie nie szuka kompanów. Głównie śpi. Po ogródku żwawo drepcze, ale nauczył się wracać z innymi psami do domu. Super fajny psiul!
  11. Bardzo dobra wiadomość! Może u niej suńka choć trochę się zmieni. Nie znam p. Ewy, ale Basia mówiła, że to prawdziwa cudotwórczyni jeśli chodzi o dzikie psiaki.
×
×
  • Create New...