Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30281
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Uwielbiam! Od dziecka.
  2. Przepadłam Czemu nie mogę wziąć kolejnego psiaka?
  3. Rany, jaki ten Misiek śliczny! Wielki, wspaniały. Ile może ważyć?
  4. Moli, podeślij mi na pw nr konta dla Pikusi, mój kolega, który czasem wspiera mnie w utrzymywaniu różnych zwierzów lub opiece nad nimi, pewnie niedługo coś znowu podeśle - przeznaczyłabym grosik na Pikusię.
  5. Dokładnie jeszcze nie wiem jak często trzeba będzie podawać, ale pierwsza dawka będzie kosztować 320 zł. Poproszę kikou, żeby weta dopytała na jak długo starcza ta pierwsza dawka - 2 tygodnie czy miesiąc. Potem dawki się powtarza raz w miesiącu - tak doczytałam.
  6. Wyszła, zwiedziła dom - to już bardzo dobrze
  7. Wspaniali ludzie trafili się Winterkowi, niech będą razem bardzo szczęśliwi Powodzenia!
  8. Wreszcie świat stoi przed nim otworem, świat nowych znajomości, świat zapachów również Zwłaszcza, że znajomości od zapachu się zaczyna
  9. Chyba jeszcze nie za bardzo się orientuje Ale myślę, że za parę tygodni już będzie wiedział.
  10. Nie mogę znaleźć wątku Sanda teraz, czy on miał już amputację?
  11. Diana ma wciąż bardzo smutne spojrzenie. I wciąż nie ma odzewu z ogłoszeń? Żadnych?
  12. Pewnie zastanawiał się dlaczego wcześniej nie lubił śniegu i zimy, a teraz mu nie przeszkadzają
  13. Mari, to który już psiak u Ciebie?
  14. Zwyrodnialca spotka kara i to okrutna - wierzę w to mocno. W ten czy inny sposób ohyda i potworność jego czynu wrócą do niego ze zwielokrotnioną siłą. Poczuje co zrobił.
  15. Biedna Sabinka. Ale dobrze, że już u p. Ewy. Moją deklarację jutro rano poślę.
  16. Jakie cudowne zdjęcia cudnego psiaka!!!!
×
×
  • Create New...