Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30279
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Tak, Gucio cały jest prześliczny, odpasł się troszeczkę, futerko faktycznie złapało błysk, łapki zrobiły się rude, bo są wreszcie czyste a luz to on już chyba ma praktycznie zawsze. No chyba, że worek z karmą przyjeżdża, to trochę stresu jest, żeby nikt inny pierwszy do niej nie doleciał.
  2. Dzięki, zaraz na priva podam konto, a jeśli jutro mogłabyś po 15.00 podrzucić na Pl. Trzech Krzyży, to byłoby super!!
  3. Dzięki ogromne, ale chyba prościej będzie wziąć kuwetę od Kejuty. Dzisiaj nie dam już rady, ale spróbuję jutro, bo dzisiaj po pracy jeszcze jadę po biurko dla chłopców i zawożę rzeczy, które już mam. W ostateczności kupię.
  4. Dzięki serdeczne
  5. Zajrzałam wreszcie rano na konto i bardzo przepraszam Czetkę, której wpłatę 100 zł przypisałam Keyucie. Czetko, serdecznie dziękuję! Doszła też wpłata 50 zł od Aldrumki - Alusiu, bardzo pięknie Ci dziękuję. Wasze wpłaty na razie nietknięte, skorzystam z nich na konkretne zakupy. I oczywiście rozliczę tu.
  6. Wieści są takie, że rodzina to jedna pani w wieku ok 40 lat, jedna w wieku ok. 20 lat i trzech chłopców oraz rudy kociaczek. Na razie nie wiemy jakie zależności rodzinne, bo dotarli bardzo bardzo zmęczeni. Z tego, co zrozumiałam uciekli spod Irpienia, gdzie trwają walki i bombardowania. Dzisiaj się powoli Anka wszystkiego dowie. Najpierw muszą odespać i odpocząć.
  7. Dziękuję Ci bardzo Nie, kochana, nie dzwoniłam jeszcze - widzisz jaka sytuacja z panią Radą się wydarzyła, nie było w końcu wiadomo kto będzie mieszkał. Poza tym na razie nie chciałam mu zawracać głowy, jak będę w potrzebie, to zadzwonię To dopiero początek przecież, myślę, że dzień po dniu będą się na bieżąco pojawiać problemy do rozwiązywania. Mam nadzieję, że ta rodzina i ich kot zadomowią się tam i poczują bezpiecznie.
  8. Poproszę Ankę, żeby o wszystko ludzi wypytała, ona z kotami ma zerowe doświadczenie, zawsze miała tylko psy. Jutro na spokojnie wszystkiego się dowiemy. Dzięki.
  9. Nie wiem jeszcze, jutro się dowiem wszystkiego. Dzięki.
  10. Tak, wiem, już to poradziłam, ale na dłuższą metę to się nie sprawdzi. Nie wiem ile czasu kotek tam będzie mieszkał.
  11. Czy ktoś ma do pożyczenia kuwetę?
  12. Dziękuję Ci bardzo, nie wyszło.
  13. Dzięki wielkie, dam znać w razie potrzeby
  14. Bardzo Wam dziękuję za pomoc i obecność na wątku. ❤
  15. Rada wyjechała z dziećmi do rodziny we Lwowie. Dziś wieczorem przyjeżdża inna rodzina, też z trójką dzieci (2 chłopców po 10 lat i jeden 3 lata) oraz z kotem. Bardzo dziękuję Jo37, od której odebrałam już rzeczy i jutro z Anką zawieziemy je.
  16. Psycholożka ma z nią stały kontakt. I najlepszy, bo to Ukrainka z pochodzenia dlatego może się z Radą porozumieć. Rada nie zna innego języka. Taka decyzja o powrocie jest podobno dość częsta u ludzi, którzy są w wyjątkowym szoku i depresji. Mam nadzieję, że jej to przejdzie, że złe emocje trochę opadną. Za głupia jestem na takie dramaty, nie znam się na tym.. Zobaczymy co przyniesie jutro. Oby coś lepszego.
  17. Dramat. Dziś czytałam też ile biorą niektórzy taksówkarze na granicy lub hotelarze. A kobieta chce wracać z dziećmi oczywiście. ☹
  18. Z Radą jest chyba bardzo źle, upiera się, że jutro wraca do domu. Tak mi napisała Anka. Boże, co spotkało tę kobietę? I to pewnie w drodze, skoro tylko dom kojarzy się bezpiecznie. Nawet dom pośród wojny. Nie wiem, może zmieni zdanie. Jeśli nie - nie można jej zatrzymać na siłę.
  19. Nie wiemy na razie jakiej płci jest najmłodsze dziecko. Tak, dziewczyna to ich mama. Napisałam dziewczyna, bo młoda w stosunku do mnie i Anki. Ale to nie znaczy, że ma 20 lat. Biedna bardzo, ale dobrze, że trafiła najpierw w miejsce, gdzie jest pomoc również psychologiczna.
  20. Dobrze, popołudniu może być? Dam Ci jeszcze znać dokładną godzinę smsem.
  21. Dzięki Alusiu, ja zakupiłam właśnie kredki, bloki do rysowania, bloki kolorowe, nożyczki, klej, kolorowanki (natrudziłam się, żeby znaleźć takie bez zbytnich opisów po polsku), klocki - wafle do budowania maszyn dla starszych chłopcow, klocki drewniane do wkładania w odpowiednie kształty dla tego najmłodszego dziecka, plastelinę, naklejki. Ale wiadomo, że takie papierowe rzeczy sie zużywają, więc jak ktoś ma coś jeszcze na zbyciu, to chętnie. Może jeszcze jakieś klocki ktoś by po dzieciach miał albo samochodziki albo gry?
×
×
  • Create New...