Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30273
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Czy jest jakieś miejsce w hotelu, gdzie mógłby pojechać? Pomogę finansowo deklaracją comiesieczną. Inaczej nie dam rady, doby mi już nie starcza
  2. Zdecydowanie chrześniak wzoruje się na chrzestnej W końcu jesteś dla niego wzorem i drogowskazem życiowym
  3. Zdecydowanie lepiej mieć już operacje zrobione i nawet zapłacić za transport. Mam nadzieję, że znajdziesz kogoś.
  4. Tak, racja. Chociaż zaszycie oczodołu miałby na celu też zamknięcie drogi różnym bakteriom i możliwym podrażnieniom, ale oczywiście można oczko po prostu przemywać. Dzisiaj Gucio ma kontrolę stanu serducha po rozpoczęciu kuracji lekami, ale cokolwiek się okaże, to w sumie decyzja podjęta.
  5. Przyszły dla Gucińskiego wpłaty od Feryenne, limonki80, Nesiowatej i Bgry - serdeczne dzięki! Zaraz wpisuję do rozliczenia. Zapłaciłam hotel za kwiecień, też wpisuję do rozliczeń.
  6. Guciuś po lekach serduchowych zaczął szybciej biegać Czyli będzie jeszcze szybciej przy worku z karmą
  7. Wpłacam zaraz za kwiecień i maj. Przepraszam, że za kwiecień z opóźnieniem.
  8. Rzadko mam ostatnio czas na zaglądanie na wszystkie wątki, to i ominęły mnie wspaniałe wieści o szczeniorkach. Bardzo się cieszę, że długo nie czekały na domy. Tylko jasna sunieczka czekająca na zabieg oczka musi poczekać? No i mamusia?
  9. Nigdzie niestety nie ma librelli. Wszyscy weterynarze rozkładają ręce i mówią, że nie ma na razie gdzie tego leku kupić. Na szczęście Makary jakby poczuł wiosnę i lepszą pogodę Kikou pisze, że sam z siebie wychodzi na przechadzki, ma dobry humor i apetyt Bardzo się cieszę. Dobrze, że daje na razie radę bez tego leku. Pewnie z nim byłoby lepiej, ale dobrze jest jak jest.
  10. Przelewam na konto limonki 280 zł z bazarku imiennego, limonka dołoży swoje 95 i bystra i piękna Tusia będzie miała 375 zł Bardzo Wam dziękuję Limonko, potwierdź, proszę, jak dojdzie.
  11. Zapraszam na mały na razie bazarek dla Tusi i szczeniorków, które z nią przyjechały do Jaagi Pyszny i nie tylko bazarek
  12. Dzięki Alusiu. Tamta rodzina pojechała z powrotem do Ukrainy, pod Lwów, do miejscowości Winnica. Mają tam jakichś znajomych. Nie mam jak z Anką na spokojnie pogadać, w pracy mamy okropny tydzień, ja na wyjeździe do Niemiec do soboty Ale jakby coś było trzeba, to pewnie dałaby mi znać. Mam nadzieję, że czują się lepiej.
  13. Dzięki serdeczne
×
×
  • Create New...