Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Przepraszam, ale w tym miesiącu nie dam rady wspomóc Melci. Dzisiaj moja kotka trafiła do weta, nie wiemy co jej jest, od wczoraj jest osowiała, izoluje się i ma jedną źrenicę dramatycznie powiększoną. Miała szereg badań, została pobrana krew na profil rozszerzony, jutro mają być wyniki. Na razie okazało się, że jedna nerka praktycznie nie działa, jest też podejrzenie zapalenia ucha. Dostała lek do zakraplania. Poszło na razie ponad 4 stówy, zobaczymy co będzie dalej, po wynikach będzie wiadomo jakie badania jeszcze należy zrobić i jakie leczenie wdrożyć. Dobrze, że odwołałam moją wczorajszą wizytę u dentysty, bo - o ironio - sama mam zapalenie ucha. Kasa zamiast na dentystę mogła pójść na kocińską. Przykro mi bardzo.
  2. Całkiem żwawo Łatula chodzi, a szczek ma po prostu boski Gucio za to szaleje jak wariatuńcio. Szkoda, że Łatuś jeszcze nie może sobie z nim tak polatać. Może za niedługo?
  3. No ciekawe jak tam kolejne wieści z domu Micha. Czekamy jutro na relację
  4. Boziu, jakie cudne suczątko. Strasznie jej szkoda. Widać, że w sumie proludzka tylko trochę onieśmielona. Jest szansa, że jak znajdzie spokojne miejsce bez atakujących psów będzie cudem do szybkiej adopcji. Oby miejsce się znalazło. Robię już bokami, ale wygrzebię 20 zł deklaracji dla niej.
  5. Nie wiem, ale wszystkie moje psy też przepadały za śniegiem. Widocznie to dla nich świetna zabawa, a każdy psiak w głebi duszy pozostawia cząstkę szczeniora i na śniegu ta cząstka się ujawnia
  6. Po naszym wychudzonym chłopaku nie ma śladu. Kasia mówi o nim wręcz "klusek" Baaardzo mnie to cieszy, nareszcie niestraszne mu chłody i może w pełni korzystać z zimy. I korzysta jak ta lala! Śnieżny niuchacz w natarciu!
  7. Coś w tym może być Czyżby tęczowy chłopak?
  8. Dokonaliście cudu! Normalny szczęśliwy otwarty pies. A Luki jak go zaczepia. Fajne stado.
  9. Dla Agacika poleci kolejna rata mojej jednorazowej. Przepraszam, że tak po kawałku płacę, ale mocno wydatkowy ten miesiąc i jeśli Agat nie potrzebuje całej kasy natychmiast, to sobie pozwolę ten fakt wykorzystać. Można bić
  10. Czy Marta ma pierwszą literę nazwiska na P.? Keśli tak, to chyba mam jej numer konta. Po opłaceniu wszystkich moich deklaracji zobaczę ile mi zostanie i przeleję dla Melci.
  11. Zawsze jakiś biedak tam musi siedzieć? Nie może trochę pobyć pusty? Wiem, że to pytanie retoryczne. 6 kg to jak jakiś duży kot.. Straszny maluch, jak on sobie tam radzi?
  12. Ależ wspaniała wiadomość! A już myślałam, że ta niedziela skończy się tak niepozornie, a tu proszę jaka niespodzianka! A skąd Ci ludzie po Wulkana przyjechali?
  13. Na jakie konto grosz na karmę przesłać? Nie dam rady kupić całego worka, jeszcze nie popłaciłam swoich deklaracji na razie, ale jakiś grosz wysupłam. Pamiętam Frezję dobrze, ciężko skrzywdzona suńka.
×
×
  • Create New...