Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='PiotrekJ']Dokładnie, z nimi zawsze największe wojny były :angryy: :angryy: :angryy: ... ŁKS ujdzie :p ...[/quote] :cool3: no masz szczescie:eviltong: :mad: [quote name='PiotrekJ']Masz rację, w końcu ktoś musi o Tigre dbać :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] a no musi musi i teraz musi dac papu i wyjsc w ta okropna pogode na spacer:placz:
  2. [quote name='PiotrekJ']Oczywiście :p ... [B]Poza Tigrą[/B] :cool3: ...[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: i tak ma byc:D:D:D
  3. [quote name='PiotrekJ']Zgadnij :angryy: :angryy: :angryy: ...[/quote] mam nadzieje ze widzew:evil_lol: [quote name='PiotrekJ'] Ty? :razz: A Ty mi po co? :razz: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] :-( no jak to po co :-( nie wiem po co :-(po cos napewno:evil_lol:
  4. [quote name='PiotrekJ']Dawne czasy ... kibicowskie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] hehe:evil_lol: ktory klub ci zawinil bardziej widzew czy ŁKS:D ale łódź to nie tylko pilka :razz: to rowniez ja Tigra :lol: :evil_lol: hahaha
  5. :multi: śliczności żółtaskowe i paskowe:multi: Tigra czasami zapomina o dupce:roll: [IMG]http://images3.fotosik.pl/42/9x7fwptv59v5lh0q.jpg[/IMG] duszenie:diabloti: :evil_lol: [IMG]http://images4.fotosik.pl/5/rsnucwg5bnkd00bg.jpg[/IMG]
  6. [quote name='PiotrekJ']Ja do Łodzi jeździć nie lubię :shake: ... A z Locersem to już napewno tam nie dotrę :shake: ...[/quote] hehe a to czemu :razz: nie lubisz Łodzi:lol: ??
  7. [quote name='PiotrekJ']Dziś byłem w Łodzi, ale bardzo krótko ;) ... Do Pabianic się nie wybieram :shake: ...[/quote] ojojjjj jak to sie nie wybierasz:-( haha w sumie nie dziwie sie:lol: a ja do łodzi mam bliziutko i jestem tam codziennie :evil_lol: nastepnym razem przyjedz na dluzej i wez Locersika :D hehe
  8. [quote name='PiotrekJ']Ewo, całkowity brak kultury :shake: ...[/quote] hmmmm jak too..:roll: aaaachaaaa ktos tu zazdrosci Locersowi:eviltong: a co ja chcialam zeby mi zaszczekal na przywitanie :cool3: zazwyczaj to z toba sie witaja wszyscy a biedny Locersik:-( ?? teraz mial swoje 5 minut:lol: [B][SIZE=7][COLOR=magenta]witaj Pietrek:loveu: :cool3: :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/B]
  9. [quote name='PiotrekJ']Ooooo, i miejsce już mu zrobiła :cool3: :cool3: :cool3: ... A może wpadniecie do Warszawy, się poznają, miłość rozkwitnie :cool3: :cool3: :cool3: ...[/quote] :cool3: :cool3: :cool3: a moze warzawa wpadnie do nas:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: jak juz zauwazyles Tigra miejsce dla Locersika zrobila:razz: :razz: :razz: jakis stolek dla ciebie tez sie znajdzie:lol: :lol: :lol:
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:musiałabym najpierw fotki pocykać , bo stare już wyszły :razz:[/B][/I][/quote] :cool3: to na co czekasz:eviltong: hihi
  11. czesc Loco :p
  12. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B];)Cześć :multi:[/B][/I] [I][B]Biedny Locersik :shake:[/B][/I] [/quote] haha zaraz Piotra napisze "[I]przeciez to ja pracuje a nie Loco":angryy: [/I] witaj alu a moze Ozzulka bys nam pokazala:loveu:
  13. Tigra kazala przekazac ze czeka na Locersa:cool3: [IMG]http://images3.fotosik.pl/42/tkzkonssya9ae99j.jpg[/IMG] na sama mysl o Locersie zaczela sie cieszyc :D [IMG]http://images1.fotosik.pl/42/swzqtptbgeu84c9d.jpg[/IMG]
  14. [quote name='teqquila'] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/2812/a13yi.jpg[/IMG] [/quote] wspaniale wygladaja :loveu: Tyson :crazyeye: zakochalam sie w tobie:loveu: a ty Imbirku jedz duzo zebys byl wielki jak twoj kolega:evil_lol: śliczne żółtaski:loveu: moze kiedys z Tigra tez zawitamy na takie spotkanko;) pozdrowionka:D
  15. [quote name='PiotrekJ']Cześć dziewczyny :lol: ... A pomyśleć, że mogliby tak sobie z Locersem leżeć :cool3: ...[/quote] witaj Pietrek:multi: haha no no mysle ze twoj Locers nie zmiescil by sie :eviltong: chyba ze by na podlodze wyladowali:evil_lol:
  16. haha oki o kłębie wiem juz wszystko :evil_lol: no wiec usilowalam zmirzyć Tigre ...niestety ona jest zbyt ruchliwa:mad: ale metoda na ciasteczko zadzialalala ... a wiec tigra ma ok 44cm (moze ciutek mniej) w kłębie .... zmierze jeszcze raz jak bedzie spac haha
  17. [quote name='Alicjarydzewska'] za krótkie to łóżeczko :razz:[/quote] kiedys bylo dluższe:evil_lol: a moze to Tigra mniejsza byla:roll: :evil_lol:
  18. czekamy czekamy na paskowca:multi: ale i tak żółtki górą:evil_lol: :eviltong: to i my sie przypomnimy :cool3: jak astki moga tak lezec to ja tez :evil_lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/42/0ffwjflpwibgkiv8.jpg[/IMG] zdejmij to ze mnie [IMG]http://images2.fotosik.pl/42/bkx36o8kniuc4v1n.jpg[/IMG] nikt nie potrafi robic takiego zeza jak ja:evil_lol: [IMG]http://images3.fotosik.pl/42/s7vbow9wyvad9i2f.jpg[/IMG] z nowa ulubiona zabaweczka -krówka o 2 glowach :roll: [IMG]http://images2.fotosik.pl/42/ftr0x5uogdtn8s4p.jpg[/IMG] a tak wyglada wgnieciony w łózko pies:evil_lol: [IMG]http://images4.fotosik.pl/5/tkadge4zqu6lo8lt.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][B]Czy obok Szpilki leży nowy posiłek :cool3:[/B] [B][IMG]http://images2.fotosik.pl/42/tz99dcv37qdtbsn2.jpg[/IMG][/B] [/quote] napewno :loveu: zobacz jak zerka:evil_lol:
  20. niki_ill nie nie miezylam jej jeszcze:roll: prawde mowiac nie mam pojecia zabardzo jak to si emiezy w klebie:oops: to jest od karczycha do ziemi czy jak ?:oops: az wstyd si eprzyznac ze sie takich rzeczy nie wie hihi poza tym to wulkan energii -da sie na śpiocha ja zmiezyc:lol: ?czy musi stac:evil_lol: Alu witaj:multi: juz zaczelam sie obawiac ze nikt nas nie odwiedza :placz: Tigra za czesto oglada lezace ast i tez tak chciala:evil_lol: (a moze dziadek byl terrierem typu bull:lol: ) [IMG]http://images3.fotosik.pl/42/qpncrbtrlznl9h2c.jpg[/IMG] pies padł;) [IMG]http://images2.fotosik.pl/42/n331514zubb9kycx.jpg[/IMG] zjem cie zjem cie obróżko:evil_lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/42/hj1wio49ir11de40.jpg[/IMG] i w chomącie:loveu: [SIZE=1]kośc wazniejsza od spaceru...:roll: [/SIZE] [IMG]http://images1.fotosik.pl/42/vrxxw6quovfw3elk.jpg[/IMG]
  21. [quote name='sylwiaskalska'] [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/6106/obraz2101go0vf.jpg[/IMG][/quote] nono prosze prosze paskowiec jaki zadowolony ze swojego nowego kolegi :cool3:
  22. [quote name='niki_ill']Hehe o wielkosci nie mow glosno bo psiak w kompleksy wpadnie :D :shake: . A co do aut to Tgra jakiej jest marki? Bo ja na samochodach to sie nie znam ;) . Moja Toyota zostala tak nazwana bo autko jest malutkie jak i Aygus. Hodowca trafnie wybral imie :multi:[/quote] haha oki o wzroscie nic niemowimy ciiiiiiiii:evil_lol: a Tigra jest oplem :evil_lol:
  23. Sylwia wspaniala wiadomosc:multi: trzymamy kciuki zeby kawaler z ktorym ma sie spotkac Coca-cola przypadl jej do gustu:cool3: a potem bedziemy trzymac kciuki za dobrze rozwijajace sie fasolki w brzuszku mamy :multi: a potem bedziemy trzymac kciuki za malego bąbla zeby rusl szybciutko i zeby trafil do ciebie :multi: a potem bedziemy trzymac kciuki za Tekilka zeby polubil malego łóbuza w domu:multi: ale nas kciuki rozbola:lol:
  24. ja dopiero teraz sobie uswiadomilam ze nasze boksie (Aygo i Tigra ) maja wiele wspolnego ...:evil_lol: po 1 oba nie grzesza wielkoscia a po 2 ich imiona sa nazwami samochodow:lol:
  25. [quote name='dbsst'] [IMG]http://images1.fotosik.pl/42/62nkbch5wz7l8ugb.jpg[/IMG] [/quote] haha ale siedzonko sobie Szpiluchna znalazla :evil_lol: Tigra tak siada jak na chama sie wpycha :evil_lol:
×
×
  • Create New...