-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='PiotrekJ'][IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_BBBBB009.jpg[/IMG] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_BBBBB010.jpg[/IMG] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_BBBBB011.jpg[/IMG][/quote] Locusiu coraz to wieksze patyczki mi przynosisz:loveu: Tigra jest szczesliwa ze jej menior nie bedzie łysy:evil_lol:
-
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Zbyszek:klacz:[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
-
[quote name='XXL']a nie jestem ? ;)[/quote] ale ładną pogode dzis mielismy:evil_lol:
-
[quote name='XXL']:):multi: a ja tez sie zalapie na buziolka ?[/quote] jak bedziesz grzeczny:roll: :evil_lol:
-
[quote name='dbsst']i Szpileczka żebyście nie zapomniały jak wygląda :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/4814/img2945ps8iy.jpg[/IMG] [/quote] nooo teraz to napewno nie zapomnimy:lol:
-
Debe Tigrusia wycalowana ..moj nos prawie ucierpial;) Alu nic prostrzego zapraszamy do nas:D Tigra daje wszystkim buziaki:cool3:
-
[quote name='Cimi']Ta ja jestem dobra pańcia i ścieram :lol: :lol:.[/quote] no własnie widze jaka dobra:roll: zdiec malo ... nosek nie starty .... eeee co z ciebie za pańcia :eviltong: Fioneczko ale ci sie paskuda trafila i popacz jak nie ladnie na ciebie mowi ..oferma pchiii...:lol: :evil_lol:
-
no masz racje TROCHE zdechłe:lol: ale tulipanki to tulipanki:loveu:
-
[quote name='Cimi']Pewnie nie miałaś smakołyków albo piłeczki :lol: i to tylko dlatego :lol: :lol::lol:[/quote] pchiii jeszcze czego ... mi za ladne stanie tez niedaja smakołykow:mad: :evil_lol: [quote name='dbsst'][FONT=System][COLOR=#000080]aaaaaaaaaaaaaaaaaaa jaka śliczna malutka kluseńka[/COLOR][/FONT] :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] ojj Debe az Tigra sie rumieni:oops:
-
[quote name='XXL']i sie nie doeczkacie hahah :):lol: :evil_lol:[/quote] nie to nie:roll:
-
[quote name='Cimi'] [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/1818/14038zm0rq.gif[/IMG][/quote] chodz Fioneczko ciocia ewa sciagnie ci jedzonko z noska :evil_lol: hehe super zdiatko :D
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
e.v.a replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='basiulka22tychy'][B]"Spacerek"[/B] Idziemy idziemy :laugh2_2: [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/3051/im0003905fd.jpg[/IMG] [/quote] przezabawne ma uchole:D -
[quote name='Zbyszek'][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/2677/bib118bo.jpg[/IMG] To są dwa bawiące się dorosłe samce ASTów. Nie mówcie więc, że każdy AST ma agresję w genach. Bo wychodzi na to, że te dwa psy na zdjęciu nie są typowymi amstafami[/quote] bo to pewnie podróby:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Tośka_m']Nikt się nie czepia kaukazów, bo na ich szczęście nie stały się modną rasą, która jest mnożona na potęgę i której przedstawicieli znajdziesz na każdym kroku i w każdym parku.[/quote] no tez prawda:eviltong: nie wiem nie mam za wiele parkow w miescie;)
-
no dobra to teraz moze bytak Tigre wlepic;) jak zwykle kompletna olewka.... pani niech se stoi z tym aparatem a ja sobie popatrze za pieskami:evil_lol: [img]http://img209.imageshack.us/img209/7411/528iz.jpg[/img] ooo cioteczke spotkalysmy trza sie przywitac buuuziak... [img]http://img211.imageshack.us/img211/4725/471oi.jpg[/img]
-
[quote name='XXL']moje byly a na nowe poczekacie troszke :P :)[/quote] no wlasnie byly a na nowe czekam i czekam i czekam i czekam .........:roll:
-
[quote name='Zbyszek'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kaśka. Masz rację. Jest różnica między pogryzieniem się Yorków a walką ASTów. Ta różnica polega na zaciętości tej walki i jej ewentualnych skutkach. Ale właśnie o tym pisałem.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jest różnica między tym, gdy dojdzie do konfrontacji między np. ONem a ASTem, a konfrontacją między dwoma owczarkami. Ale ta różnica wypływa tylko z porównania siły psów i ewentualnej ich zawziętości podczas tej konfrontacji, a nie z samej predyspozycji do agresji.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Też pamiętam początki tej rasy w Polsce i wspominam czasy, gdy do naszego kraju były sprowadzane psy ze Stanów. Psy o zrównoważonej psychice i temperamencie. Problemy zaczęły się dopiero, gdy w Polsce pojawiły się ASTy zza wschodniej granicy i to psy o wątpliwym pochodzeniu. Pozostaje pytanie – czy to są nadal AST?[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ponadto nasuwają mi się pewne wątpliwości. Skoro atakujący AST dał Ci się odpędzić kopniakiem, to naprawdę miałaś dużo szczęścia, że był to amstaff. Agresja budzi zawsze agresję, w końcu na tym polega ich skuteczność na ringach – ból potęguje a nie tłumi chęć do walki. Zwróć więc uwagę na to, że ten pies dał Ci się odpędzić. Gdyby był agresywny wobec ludzi… nie chciałbym być w Twojej skórze. Nie radzę Ci jednak tego robić wobec kaukaza, czy azjaty.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nie jestem „dresem” ani moja inteligencja nie jest na drastycznie niskim poziomie, a jednak jestem miłośnikiem tej rasy. Mój pies nie miał „problemów socjalnych” w kontaktach z innymi psami. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zofio zgadzam się z Tobą w zupełności, ale to powinno dotyczyć wszystkich psów. A nie tylko bullowatych.[/SIZE][/FONT] [/quote] o wlasnie a czemu nikt si enei czepia kaukazow?? wkoncu tez widnieja na tej liscie co pittbulle ja jestem zdania ze nawet najwieksza bestia i czy to bedzie ast czy nie to przy odpowiednim prowadzeniu jest potulny jak baranek :loveu:
-
[quote name='XXL']dalma marudzo nie marudz tylko daj swoje :D :eviltong:[/quote] a moze twoje wkoncu sie pokaze:roll: :eviltong:
-
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
e.v.a replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
Sylwia masz jeszcze jakies foteczki:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
[quote name='sylwiaskalska'];) ;) ;) ;) [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5935/278es1ft.jpg[/IMG][/quote] Sylwia dziekuje za sliczna przerobke:loveu: odrazu ladniejsza sie psinka wydaje:evil_lol: Cimi tez mi sie tak wydaje :evil_lol: Alu :oops: zaraz jakas fteczke wlepie :p
-
[quote name='KAŚKA']Rozumiem, że w związku z Twoją teorią walki psów są czymś naturalnym. Skoro i tak większość suk walczy z sukami a psów z psami. No to co my się tu oburzamy. Niech się gryzą!!! Na przykład wystawiać do walki yorki, osobno jamniki, boksery itd. Evaxon, ja pierwszy raz słyszę, że większość psów się gryzie z innymi psami. Ja do tej pory miałam 6 psów i one się z nikim nie gryzły. Chore jakieś, czy co? I jest różnica jak się york pogryzie z yorkiem i york z astem. Przynajmniej tak myślę.[/quote] nie nie zle mnie zrozumialas dla mnie walki psow sa czyms bestialskim i okropnym plakac mi sie chce jak na to patrze ale chodzi o to ze nie tylko asty sie gryza (ale neichodzi mi i ringi tylko sytuacje z zycia codziennego) moze troszke zle mi sie napisalo dlatego doszlo do nieporozumienia... a wiele ludzi jest wrogo nastawionych do tych psow wlasnie np. przez media qtore przewaznie opisuja jak to ast zagryzl ...
-
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
e.v.a replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
[quote name='sylwiaskalska'] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/7909/untitledvchannel030uy.jpg[/IMG][/quote] Sylwia ty zdolniacho :D super foteczki :loveu: -
haha Locersik ty zabijako :D pycha foteczki :p
-
[quote name='basiulka22tychy']o Boziu jaki slodziutki maluszek :):)[/quote] :loveu: skubaniec jak sie urodzil mial 60cm :D
-
[B]DZIENDOBEREK oZZULKOWA RODZINKO :D:D:D[/B]
- 78403 replies