-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
dziendoberek Alu :) buziak w Ozzulkowa morduchne:loveu:
- 78403 replies
-
nooo wreszcie żółtasek Aksa sie pojawila:loveu: a tu kilka fotek mojej nie do konca wyrosnietej kluchy ;) [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/5838/604hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/2073/595mr.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/2829/538lh.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/273/334vc1.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/8914/292uj.jpg[/IMG]
-
oo nie nie oszukacie mnie:eviltong: to nie mozliwe ze dziadzio box taki malusi byl :evil_lol: :loveu: 100Latkow dziadziunio:multi:
-
no no powoli si erozkrecasz:lol: noto jeszcze jedno;)
-
ale super paskowic z tego Harleyka byl:loveu:
-
witaj Alu:cool3: jak zdrowko?? wreszcie wiosna :multi: u nas juz nawet sniegu nie wiele zostalo:razz:
- 78403 replies
-
[COLOR=teal][/COLOR][COLOR=black]Patka sama malowalam :loveu: [/COLOR] Alu nie wycaluje bo sie psisko zarazi:shake: jestem fabryka wirusow:evil_lol: [img]http://img215.imageshack.us/img215/2041/204da.jpg[/img] [img]http://img215.imageshack.us/img215/7600/561wd.jpg[/img] [img]http://img215.imageshack.us/img215/158/519is.jpg[/img]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:mad:no tak Ewa na wagarach ..........;)[/B][/I][/quote] :evil_lol: no no jasne przeciez 1 dzien wiosny :loveu: :roll: [img]http://img299.imageshack.us/img299/5706/59nw.jpg[/img] [img]http://img299.imageshack.us/img299/3116/115kw.jpg[/img] [img]http://img299.imageshack.us/img299/7994/159ok.jpg[/img]
-
ale sliczny wierszyk:multi: :laola:
-
[quote name='Cimi']No a teraz są :cool3:.[/quote] a to czekamy :cool3:
-
[B][COLOR=magenta]zdrowkooooo!!! :pepsi: :tort: :pepsi::BIG::pepsi: :new-bday: :pepsi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='PiotrekJ']Dziś będę dla Ciebie wspaniałomyślny i powiem że mi przykro ;) ...[/quote] achh dziekuje:loveu:
-
[quote name='XXL'][URL="http://img92.imageshack.us/img92/6314/elmikzgadka2ly.jpg"]http://img92.imageshack.us/img92/6314/elmikzgadka2ly.jpg[/URL] hahaha ewa specialnie dla ciebie hardcore zabawa kolorkami co by bylo niewidoczne :) foto po trenigu wiec nie mam sily :P:multi: :eviltong: :p[/quote] :roll: yyyy :roll: yyyyy... noo superrr...:lol:
-
duuuuzo Locersika:loveu:
-
:klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/FONT] oooo Alu widze ze znowu sie lenisz w domu:evil_lol: ja ostatnio kupe czasu na zwolnieniu bylam i teraz znowu 2 tygonie:shake: achh cos tan rok 2006 nie ciekawie sie zapowiada:roll:
- 78403 replies
-
haha a moja im starsza tym glupsza :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]jeden kwiatek , a zaraz mi go z pysia wyciągają :cool1:[/B][/I] [I][B][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/4608/powiedza9af.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] Alu Alu:shake: rączek do pysia sie nie wklada:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='dbsst'] [IMG]http://images4.fotosik.pl/1/4f8wd6x6butl3hnk.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/38/1j847qhsexu1ib5v.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/38/qntu1eewetn3nqp8.jpg[/IMG][/quote] rewelacyjne foteczki:multi: u nas odwilz na maxa :roll:
-
co tak malo tych foteczek:roll:
-
Piotrze :-( przepraszam :placz: .... dzis mialam natykac foteczki ale niestety... mam wirusowe zapalenie gardla i zapalenie oskrzeli .. non stop goraczkuje i spie :( [img]http://img221.imageshack.us/img221/8071/28qi.jpg[/img] [img]http://img221.imageshack.us/img221/9770/48ar.jpg[/img] [img]http://img206.imageshack.us/img206/864/127ly.jpg[/img] [img]http://img209.imageshack.us/img209/1102/169hq.jpg[/img] [img]http://img206.imageshack.us/img206/2106/591my.jpg[/img] [img]http://img209.imageshack.us/img209/9554/571sg.jpg[/img]
-
[quote name='PiotrekJ']Patrzę i nie wierzę, Ewa znów się ujawnia :roll: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] biez ze mnie przyklad:evil_lol: :eviltong:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]ślicznościowa Tigerka :loveu:[/B][/I] [I][B][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/5742/11xi1.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] haha to bylo 1 zdiecie jakie jej dzis zrobilam .. czyli zdiecie pt."a tej znowu aparat pozyczyli" :evil_lol: qrcze pozyczylam na weekend aparacik z mysla ze pojde na pola pobiegac z psem porobic foteczki a mnie jakies chorobsko dopadlo :placz: wiec pomecze was domowymi fotkami :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=royalblue][I][B]śpioszki :p[/B][/I][/COLOR][/quote] hihi ja tylko udawalam :eviltong:
-
[img]http://img214.imageshack.us/img214/1015/589bq.jpg[/img]