Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. hej siup czas na kolejnego żółtaska :eviltong: [img]http://img215.imageshack.us/img215/9169/40su.jpg[/img] [img]http://img214.imageshack.us/img214/5074/130zx.jpg[/img] [img]http://img215.imageshack.us/img215/7388/177pg2.jpg[/img] [img]http://img214.imageshack.us/img214/7784/285vn.jpg[/img] [img]http://img210.imageshack.us/img210/3195/571ep.jpg[/img]
  2. dobra koniec gadania ... foteczki powlepiam :) [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/5742/11xi1.jpg[/IMG] przed snem wietrzymy uszka ;) [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/6323/32cp.jpg[/IMG] przytulaniec:cool3: [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/33/70kc.jpg[/IMG] pyszczka nie widac ale sa smieszne uchole;) [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/8453/341pe.jpg[/IMG] piłeczka:loveu: [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/7100/331oo.jpg[/IMG] piesek lula a ja udaje:evil_lol: [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/8046/582ic.jpg[/IMG]
  3. hahaa Ozzy ale ty teraz czysciutki jestes pewnie ;) ja swojej Tigry niestety niemoge domyc:roll: brzusio zamiast różowy jest szary :roll:
  4. [quote name='sylwiaskalska']No i banerek :) [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/724/97ck.png[/IMG][/quote] brawo Sylwia banerek jest super:D Witaj Ozzulkowa rodzinko :cool3:
  5. [quote name='CHI'] [IMG]http://meritum.republika.pl/images/img_1360.jpg[/IMG] [/quote] ale bąbelek:loveu:
  6. haha moja Tigra to by zjadla tego kamyka :evil_lol:
  7. [quote name='PiotrekJ'] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_CCC002.jpg[/IMG][/quote] Locers ty brudasie:evil_lol:
  8. :crazyeye: Aluuu :crazyeye: śliczne kwiotki:crazyeye: a te rameczki:crazyeye: :loveu:
  9. [quote name='PiotrekJ']I co Wy z Ewy zrobiłyście? :shake: Przez Nią już alkoholizm przemawia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] haha Piotrze jaki tam alkoholizm:lol: to pragnienie:evil_lol:
  10. haha Piotrze przyznaj si eze jeszcze nie doszedłeś do tego jak sie ładuje baterie:evil_lol:
  11. [quote name='dbsst']i moja Mała Szpinakolada wspominki te foty juz gdzies tu bladzily [IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/f/1/3/5/3541830_d.jpg[/IMG] [/quote] achhh pamietam jak dzis jak moja Tigra byla taka mała:loveu: :evil_lol: haha
  12. [quote name='Cimi']Ja tam pić nie będę :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:.[/quote] a ja si enie bede mogla powstrzymac:evil_lol: :evil_lol:
  13. [quote name='sylwiaskalska']Alcia i co sie nie pochwaliłaś wycieczką ;) :evil_lol: [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1263/obrazki2lm.jpg[/IMG][/quote] Sylwia :crazyeye: jak ty wstawilas tyle ptakow na 1 fotke:crazyeye: :evil_lol:
  14. Ala oszukujesz nas :roll: Ozzy ma wielka głowe:roll: a ten na zdieciu nie ma wielkiej:shake:
  15. a moja Tigra nie robi klimy i tez sie nie dusi :evil_lol:
  16. to ja tez sie tu przypomne :eviltong: [img]http://img62.imageshack.us/img62/6735/307cu.jpg[/img] [img]http://img215.imageshack.us/img215/1317/318yu.jpg[/img] [img]http://img215.imageshack.us/img215/2292/388it.jpg[/img] [img]http://img215.imageshack.us/img215/866/431wv.jpg[/img] [img]http://img233.imageshack.us/img233/7544/139va.jpg[/img] [img]http://img215.imageshack.us/img215/3414/223mk.jpg[/img]
  17. [quote name='Cimi']No ba :lol!: :lol!: I to jeszcze moja 18-stka :evil_lol: :evil_lol:.[/quote] ło boże to ja o wlasnych silach sie nie wyczłapie z forum:evil_lol:
  18. [IMG]http://images3.fotosik.pl/36/zn1fb321nevel9rr.jpg[/IMG] o wiele ladniejsze od tych martwych:cool3: i do tego śliczna zielona rameczka nono....:cool3: albo nie rameczka:roll: no nie wiem co to ale ladne zielone:evil_lol:
  19. [quote name='niki_ill']Gigusiowi sie raczej nie podobal, bo chcial go...[B]zmolestowac[/B]:shake: . na szczescie boksery sa szybsze od Bulkow :D:mad:[/quote] :lol: :lol: :lol: biedaczysko hehe czekamy na wiecej foteczek przeslicznych żółtków:multi: :loveu:
  20. [quote name='niki_ill']Przeciez, Aygo malo lap nie pogubil wiejac przed tym bulkiem :diabloti: :evil_lol:[/quote] haha biedny Aygo:evil_lol: a bullek naprawde superoski:loveu:
  21. [quote name='Cimi'] A tak po za tematem to za równe dwa tygodnie mam urodziny :evil_lol:.[/quote] :evil_lol: znowu picie:evil_lol:
  22. [quote name='niki_ill']To my moze odswiezymy troszke nasza galerie :) :evil_lol: Na spacerku [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/6250/berek5pk.jpg[/IMG] [/quote] hahahahaa dobra fotka Aygo świetnie wykrecony:lol: :evil_lol:
  23. tosz to moj białasek kochany:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  24. [B][SIZE=7][COLOR=magenta]PIJEMYYYYYYY[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=7][COLOR=#ff00ff]:drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: [/COLOR][/SIZE][/B][B][COLOR=black]dzieńdoberek Alu:)[/COLOR][/B]
  25. [quote name='PiotrekJ']To normalnie prawie jak randka w ciemno :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] haha Piotrek jak ty juz cos powiesz ... to mucha nie siada:lol:
×
×
  • Create New...