-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='Cimi']Ja :o ? a gdzie tam :evil_lol:.[/quote] tyy:cool3: kopanko:D [IMG]http://images4.fotosik.pl/7/hb5koan749g38d7e.jpg[/IMG]
-
dziendoberek Ozzulkowa rodzinko:cool3: u nas dzis od rana pada :( straszna pogoda na bieganko nie mozemy sie udac:shake: wiec zeby dzien nie byl stracony wybieramy sie do weta:evil_lol: chyba ze mojego dziisaj nie bedzie:angryy: pozdrowionka:D
- 78403 replies
-
anastazja mam taka sama smycz:D hehe moja Tigra sie nie dzieli kościa ...moze dlatego ze żółw i papuga ich niejedza:roll: :lol: :evil_lol: mi sie psa o wiele lepiej prowadza na szeleczkach ...Tigra jak jej cos odbije ciagnie jak szalona na szeleczkach latwiej mi nia balansowac:lol: jak chodzila na obrozy glowe miala zawsze na dole i charczala:shake: kolczatke wprowadze jakos za miesiac (oczywiscie kolczatka + szeleczki czyli tak jak anastazja wspomniala smacz zapiesa z jednej strony do kolczatki z 2 do szeleczek )-zobaczymy co z tego wyjdzie;) z racji ze to galeria to cosik ode mnie :) wspinamy sie z patyczkiem (ostatnio nasza ulubiona zabawa no i oczywiscie kopanie:evil_lol: ) [IMG]http://images3.fotosik.pl/44/zaqlyr5w856nuw8z.jpg[/IMG] oraz lapani epatyczka ktory postanowil sie sturlac:evil_lol: [IMG]http://images3.fotosik.pl/44/7kwnkv742b73khbx.jpg[/IMG] i kopanko:loveu: [IMG]http://images4.fotosik.pl/7/hb5koan749g38d7e.jpg[/IMG]
-
[quote name='Cimi']No mówie Ci, że tak :evil_lol: :evil_lol:. Ja tam takich problemów nie mam :lol:.[/quote] no dobra jestemmaruda ......tak jak ty:lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='niki_ill'] [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/124/p33100071dk.jpg[/IMG][/quote] :lol: haha dobra ta fotka :D biedny Aygo nie dośc ze malusi to jeszcze go taka krowa zgniata:lol: :evil_lol:
-
nooo chłopaki mowic szybko cioci Ewie co sie dzieje:mad: Piotruś no gdzie ty sie podziales:shake:
-
[quote name='Cimi']Ale z Ciebie maruda :roll: :evil_lol: :evil_lol:.[/quote] no coś ty :roll: ze mnie??nieeeee:evil_lol: :evil_lol:
-
nie ma zdiec marudzicie ze nie ma:shake: sa zdiecia to nas nikt nie odwiedza:shake: eee ludziska za wamito sienie trafi:razz: ide spac :-(
-
[B][COLOR=magenta]Aguś bedziemy napewno grzeczni :multi: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/B]
-
[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]jaka mała kosteczka:crazyeye: :lol:[/COLOR][/B][/quote] mały piesek mała kostka:lol: za rok cala krowe jej dam:lol:
-
[quote name='julita104']W Łodzi od soboty 500 zł za nieposprzatanie kupy. Łopatki sa darmo w urzedzie miasta i w delegaturach rozdają. Tylko pojemników specjalistycznych jest ponoc 200 w całym miescie :roll: ( u mnie na osiedlu 0 ) Urzad miasta kazał [B]wyrzucac do smietników[/B] :roll:[/quote] haha o ile takowe sa :lol: moim zdaniem to dobry pomysl ze sprzataniem jak kupa sie wala po chodniku:roll: ale wladze miast powinny tez zadbac o ogrodzone wybiegi dla psow (takie miejskie toalety dla naszych pupili) wkoncu placimy podatki z posiadanie psa ...
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
e.v.a replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='basiulka22tychy'][COLOR=#ff0000][I][B]Biedroneczki sa w kropeczki[/B][/I][/COLOR] [IMG]http://img68.imageshack.us/img68/3968/rom180slunf16bigkopia4ud.jpg[/IMG][/quote] o nie o nie biedronka chce zjesc ucho Safi :placz: :lol: ślicznie wyglada na zielonym listku :loveu: -
[quote name='DORRAG']jaki śliczny brudny noseczek:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] a jaka mialam śliczna brudna kurteczke:lol: potem dziurki w nosku sie zatkaly i na ratunek przyszla chusteczka:evil_lol:
-
Ewa czekaj biegne do ciebie ... [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://images4.fotosik.pl/7/t90bslp0hysgs25j.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Verdana][SIZE=2]hej siup i pod górke:multi:[/SIZE][/FONT] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://images3.fotosik.pl/43/ueop3oc8n4e71erq.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][SIZE=2][FONT=Verdana]na szczycie[/FONT] :cool3:[/SIZE] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][IMG]http://images4.fotosik.pl/7/oown4qrlccbe34c1.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] przyczajony tygrys:diabloti: [FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][IMG]http://images3.fotosik.pl/43/zpsqbn5jgkobdhtf.jpg[/IMG][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=Verdana]dzis duuuuzo kopałam:loveu:[/FONT] [/FONT] [FONT=Times New Roman][IMG]http://images1.fotosik.pl/44/094xefkj41k5ntq3.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=Verdana]a potem brudna sniupe mialam :cool3:[/FONT] [/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][IMG]http://images3.fotosik.pl/43/a8qwnf4hoo629ltn.jpg[/IMG][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
-
oo jaka mina grozna paskowca :D hehe to teraz Tigra i dzisiejsze szalenstwa :) Ewa czekaj juz ci niose... [IMG]http://images4.fotosik.pl/7/t90bslp0hysgs25j.jpg[/IMG] i hej siup pod górke ...:multi: [IMG]http://images3.fotosik.pl/43/ueop3oc8n4e71erq.jpg[/IMG] na szcycie góry:p [IMG]http://images4.fotosik.pl/7/oown4qrlccbe34c1.jpg[/IMG] przyczajony Tygrys:evil_lol: [IMG]http://images3.fotosik.pl/43/zpsqbn5jgkobdhtf.jpg[/IMG] dzisiaj duuuuuuzo kopalam :cool3: [IMG]http://images4.fotosik.pl/7/tadaweyboi9vi97w.jpg[/IMG] a potem brudna śnupke mialam :evil_lol: [IMG]http://images3.fotosik.pl/43/a8qwnf4hoo629ltn.jpg[/IMG]
-
[quote name='Cimi']Telepatia :cool3:.[/quote] na 100%:evil_lol: :cool3:
-
[quote name='Cimi']No wkońcu rogza ma na szyi :lol: :evil_lol:.[/quote] :evil_lol: i do tego bardzo ladnego :evil_lol:
-
[quote name='Cimi']Piotrze, a właściwie czemu masz w podpisie smutne minki :cool3: ?[/quote] haha o to samomialam zapytac:lol: wlasnie Piotruś co sie stalo:razz: ??
-
[quote name='Cimi'] Fiona z nową obróżką :D [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/863/imag0002zm9oo.gif[/IMG][/quote] :D nono jaka dumna siedzi :D:D
-
dziekujemy za odwiedziny i dobre slowko:multi: wlasnie wrocilysmy z wyprawy:evil_lol: kretow nie spotkalysmy ale za to zdechlego ptaszka:roll: nasczescie nie smakowal Tigrze:evil_lol: wzielam ze soba aparacik i jak na zlosc żabek nie bylo:mad: pozniej wlepie kilka foteczek :)
-
Ozzulek wyglada jak maly berbec z ta zabaweczka:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='ola_k11']kurde!!!!!!!!! moja mama by sie nie zgodzila na gryzienie TAAAAAAAAAkiej kosci w domu:/ bo zaraz by byl caly dywan tlusty...ale na dworku to co innego:) w domku tylko te plastikowe kosteczki:) faktycznie pozarla krowe:cool3: :cool3: :cool3:[/quote] Tigrusia wie ze jak dostaje kosc to je ja albo na swoim kocyku albi na reczniczku w kuchni :evil_lol: wiec nawet na panelach w kuchni nie jest tlusto :evil_lol:
-
[quote name='Gosix']Spróbuje, ale tak jak mówiłam już kilka razy nie moge zaczepiac wszystkich przechodniów, których się ona boi i prosić, żeby dali jej smakołyka...ale będe próbować ;)[/quote] zyczymy powodzenia:multi:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
e.v.a replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
witajcie dziewczyny:cool3: czekamy na zdiątka ucholi:loveu: -
[quote name='basiulka22tychy']ooooo jakie sliczne foteczki :):):) i czy ja dobrze widze nowy banerek :):):)[/quote] :evil_lol: no wczoraj sie wzielam za siebie i cos tam w nocy sklecilam:evil_lol: