Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='niki_ill']Faflaki [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/9917/p32800039ib.jpg[/IMG] [/quote] najwyrazniej kogos nudza te zdiecia:lol: świetnie razem wygladaja :loveu:
  2. [quote name='Pysia']Nigdy w zyciu :angryy: :angryy: :angryy: :mad: :mad: :mad: Cały ich urok w tych wnoszacych błotko kudełkach :lol: :lol: :lol:[/quote] :evil_lol: a okres linienia tokolejna wspaniala sprawa:evil_lol: pamietam jak kudelki mojej sunki lataly w powietrzu :D i blotko tez bywalo achhh...stare dobre czasy:-( a terazniejsze kudelki jeszcze gorsze:placz: wbijaja sie strasznie ... Aluu nooo wracajjj
  3. hehe to prawda bokserki strasznie wygimnastykowane sa:lol:
  4. [quote name='PiotrekJ']Dooobranoc Wszystkim ;) ...[/quote] juzzz??spac idziecie??łeeeeeeee [B][SIZE=6][COLOR=magenta]k[/COLOR][COLOR=darkorange]o[/COLOR][COLOR=yellowgreen]l[/COLOR][COLOR=deepskyblue]o[/COLOR][COLOR=darkorchid]r[/COLOR][COLOR=green]o[/COLOR][COLOR=yellow]w[/COLOR][COLOR=indigo]y[/COLOR][COLOR=darkred]c[/COLOR][COLOR=lime]h [/COLOR][COLOR=dimgray]s[/COLOR][COLOR=yellowgreen]e[/COLOR][COLOR=pink]n[/COLOR][COLOR=mediumturquoise]k[/COLOR][COLOR=darkorange]ó[/COLOR][COLOR=darkorchid]w :loveu: [/COLOR][/SIZE][/B]
  5. [quote name='Pysia']No właśnie? Wybieracie sie? Musze zobaczyc kto tam sedziuje ;) Kurcze.....[B]mam błoto w mieszkaniu[/B] :placz:[/quote] haha trzeba ogolic pieski :evil_lol: i po sprawie Alu nooo gdzie te foteczki :roll:
  6. [quote name='PiotrekJ']Co jest z tymi kobietami? :shake: Powiesz im prawdę, a one fochy walą :shake: ...[/quote] no bo zamiast pisac jakie to my niejestesmy piekne i powabne to wy faceci tylko sie umiecie nabijac z biednych samotnych kobiet :placz:
  7. [quote name='teqquila']dziekujemy za pozdrowienia :) hehe chciacz wiesz Ewa nie wszytsko zalezy od wielkosci :P[/quote] no wiem wiem.... bywa ze wielkie nie jest tak zwinne jak mniejsze:lol:
  8. [quote name='PiotrekJ']Ja poprostu staram się rozgryźć upodobania Ewy :razz: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] :lol: ojoojjj no Piotruś to prawie mnie rozgryzles :razz:
  9. [quote name='PiotrekJ']Chuck Norris już sobie poszedł a więc mogę :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] no wiesz...... :obrazic:
  10. [quote name='teqquila']hehe a moze Piotrku jestes zazdrosty ze tysik taki potezny :P:D[/quote] napewno napewno ...:cool3: Piotrek małe tez piekne :lol: [SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]mowa o tobie nie o Locersie :lol: :evil_lol: ;) [/COLOR][/SIZE]
  11. ale wy ględzicie:shake: mozemyjuz zaczac pic zdrowko Agaty ??:roll: :lol:
  12. [quote name='PiotrekJ']Ale ja tylko z Ewy się śmiałem :roll: ...[/quote] nooo i masz wiecej sie nie smiac :eviltong: wlasnie wrocilam ...spacerek mi sie przedluzyl :roll: echhh spacerowanie w deszczu wcale nie jest fajne :-(
  13. [quote name='Alicjarydzewska']:mad::mad:co te urwisy ci robią :evil_lol::evil_lol::evil_lol: duże nie sa takie ostre ;)[/quote] no popacz ja wlepiam zdiecia a oni sie smieja ze brzydkie:-( hihi wiem wiem i z tego powodu sie ciesze:razz: a teraz spacerek z kretożercą:evil_lol:
  14. [quote name='Cimi']Ty Ty ja mam prawdziwego obrońce w dzień i w nocy przy nodze :evil_lol:.[/quote] po cholere nosisz w nogawce sztachety:razz: :lol: :evil_lol:
  15. [quote name='Alicjarydzewska']:pa co myślałaś , ze będą malutkie :evil_lol:[/quote] ooo straznik texasu :multi: witaj Alu te niegrzeczne dzieciakimi dokuczaja:placz: haha a co do zabkow:razz: to wole duze i tepe niz male i ostre:evil_lol:
  16. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. [quote name='PiotrekJ']Pół godziny wcześniej była większa :diabloti: ...[/quote] haha Tigry kosteczki starczaja na znacznie dluzej niz pol godziny:lol:
  18. no kosteczka malusia :D Tigra juz ma sliczne stale zabki :p i coraz wieksze kły:crazyeye: :)
  19. [quote name='PiotrekJ']A tu Tigra Ci pokazuje jak bardzo ją nudzisz :razz: ...[/quote] pchiii jasne.. ona sie smieje z tego ze ty uwazasz ze nasze zdiecia sa nie ladne :eviltong: a to przekąska Tigry :evil_lol: [IMG]http://images2.fotosik.pl/42/nwclub14755ih2ln.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/42/cikdysdpf75nzl6g.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/6/iggt8hn694dxr64d.jpg[/IMG]
  20. [quote name='PiotrekJ']Uwierz, że to tak celowo ... Sprawdzałem jak zdjęcia bez lamy wyjdą ;) ...[/quote] hahaha jasne ni eściemniaj tu :evil_lol: :eviltong: Locuś co taka mala kostka :shake: Piotrze no wiesz co takich malych to nawet Tigra nie ma :lol:
  21. echh Agatko Agatko :shake: wybacze ci bo sa twoje urodzinki:evil_lol: a ty Piotrze juz nie gadaj bo wszystkie domowe sa wyrazne :evil_lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/43/c0u1b9sgs58prb5l.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/6/yn6r04otn1rnawax.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/42/176fx64xrqfuiwen.jpg[/IMG]
  22. [quote name='PiotrekJ']Ewa lubi wszystko co duże, małego nie uznaje :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... [/quote] a ty Piotrus skad towiesz?:lol: :evil_lol: poprostu Tysonek mi sie bardzo podoba:loveu:
  23. [quote name='Cimi']No a co zawsze mogło być gorzej :evil_lol: :evil_lol:.[/quote] chyba nie:evil_lol:
  24. i ty Agatko przeciwko mnie :placz: gdzie moj straznik texasu:placz: [quote name='PiotrekJ']Śmiem twierdzić, że jeszcze bardziej :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... Czas spojrzeć w lustro :razz: ;) ...[/quote] :-( beee dzieciaki z was beee zobacz Piotruś nie jestem rozmazana:loveu: [IMG]http://images3.fotosik.pl/42/jlue9suwn67shffa.jpg[/IMG]
  25. [quote name='PiotrekJ']Lepsze dwie dobrej jakości niż większa ilość rozmazanych :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] pchiiii:obrazic:
×
×
  • Create New...