-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[B][SIZE=6][COLOR=yellow]dzieńdoberek chłopaki:loveu: [/COLOR][/SIZE][/B]
-
[quote name='sylwiaskalska'] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/9103/obraz0155al.jpg[/IMG] [/quote] haha jak bym Tigre widziala:lol: [quote name='Aganiok']ooo ranyyy Tigra pożarła krowę :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :lol:[/quote] haha bo Tigra to maly zabijaka:diabloti: ma obsesje na punkcie miecha:evil_lol: i kretów:roll: ...[/quote]
-
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
e.v.a replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
witaj Sylwia:) haha biedny Tekilek meskosci go pozbawiaja:lol: badz dzielny Tekil nadal bedziesz twardzielem :lol: :cool3: :evil_lol: pozdrawiamy:p -
Witaj Sylwia:) cieszymy sie ze z Tekilkiem wszystko oki:multi: moja Tigra ma wiecznie cos ze spojowkami wec kropelki tez mamy -takie niebieskie smieszne hehe jak łapka oczka przetrze to jak smerff wyglada:evil_lol: Tekilku wracaj da zdrówka:multi:
-
hej hej Alu :cool3: jak pogoda u was??u mnie słonko świeci ptaszki ćwierkaja:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Gosix']Nie posiadam takiej linki...mam tylko 5m smycz automatyczna...to czasem pochodze z nią gdzieś gdzie jest więcej ludzi.Może poskutkuje...zobaczymy[/quote] moze warto zainwestowac??nie sa takie drogie ja kupilam 10 metrowa tasme za 24 pln. ale sprobuj z tymi zabawkami albo smakolykami od obcych ;)
-
oooo ale tu powazny temat:cool3: mnie tez denerwuja male pieski szczekajace i biegadace luzem (ratlerkii yorki-haha a to przez to ze moja Tigra sie ich boi jak szczekaja:lol: a jak sie boi to ciagnie... a to maly buldożer haha :evil_lol: )
- 78403 replies
-
[quote name='Imbir1']evaxon mam koleżankę w Pabianicach na Bugaju i w 30min. jest w Łodzi, postaraj się kiedy, chętnie poznamy Tigrę (znamy ją tylko z fotek), no ciebie też oczywiście[/quote] tez jestem z bugaju:evil_lol: no ale pod zoo zanim bym trafila..hohoo o ile wogole bym trafila:lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Już Ci mówiłem, że czas znaleźć sobie faceta :razz: ;) ...[/quote] łooj Pietrek ....no ale chodzi mi o psich przyjaciol :eviltong: ja sobie dzis na spacer wzielam ludzkiego towazysza... :cool3: :evil_lol: [B]dobranoc chłopaki :)[/B]
-
[quote name='PiotrekJ']Ehhh te usta kobiece :loveu: :loveu: :loveu: ... Ewo, czy to Twoje takie ... hmmm ... owłosione? :evil_lol: :evil_lol: ;)[/quote] hihi tak ale ciiii nikomu nie mow:evil_lol:
-
[quote name='PiotrekJ']O żabach Ewo nie zapominaj :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] :evil_lol: tez prawda ...ale zaby zajete soba byly:-(
-
jak ja wam zazdroszcze:-( my z Tigra szukamy przyjaciol w kretach:lol: cholera czemu na dgm nie ma nikogo z Pabianic:roll:
-
wy to macie dobrze :-( z dgm to chyba w pabianicach nikt nie mieszka:shake: a do lodzi zanim bym dojechalaz tym moim szczylkiem to by juz miala dosc :-( ale jak tylko podrosnie i pogoda bedzie super to was dorwiemy na jakims spacerku:diabloti: :evil_lol: :cool3:
-
ulubiona pozycja Tigry ...:lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/43/bdojanzg2bsytps9.jpg[/IMG] biedronka:loveu: [IMG]http://images1.fotosik.pl/43/lc0nag5gh8o4h63z.jpg[/IMG] specjalnie dla Piotra bardzo [B]niewyrazne [/B]zdiecie :eviltong: [IMG]http://images4.fotosik.pl/6/d6nobk8tph9n89df.jpg[/IMG] moj śpioszek kochany:D [IMG]http://images4.fotosik.pl/6/7qkivbnt6dt3ldpd.jpg[/IMG]
-
[quote name='Cimi']No co Ty.. ja się nie plączę. Taka linka dobra jest do parków puszczasz psa wraz z nią i masz pod kontrolą. [/quote] haha oj Agatka bo ja to gapa jestem :eviltong: ostatnio jak bawilysmy si etak patykiem to najpierw Tigra sie zaplatala w okolo drzewek :roll: potem ja....:lol: a na sam koniec kijka wrzucilam na drzewo:lol: a z ta pileczka i obcymi ludzmi to dobry pomysl :) albo na smakolyka ..podaj komus obcemy ciacho i niech poda psince mowiac do niej lagodnym glosem :)
-
:) ładne mam szeleczki :D [IMG]http://images1.fotosik.pl/43/gqwln7u9a5w5iiep.jpg[/IMG] pani uwielbia jak tak stoje :loveu: [IMG]http://images3.fotosik.pl/43/z706jnd2s8c2sdw0.jpg[/IMG] skradam sie...:diabloti: [IMG]http://images1.fotosik.pl/43/nr3df9t916df01xq.jpg[/IMG] z kosteczką:evil_lol: [IMG]http://images3.fotosik.pl/43/gtr5krwcucrtq4n8.jpg[/IMG]
-
[quote name='Alicjarydzewska']:mad:to jest gryzaczek do czyszczenia ząbków ;)[/quote] jejj.... ja to chyba naprawde lubie wszystko co duze:lol: ...Tigry 1 gryzaczek do czyszczenia zabkow byl taki duzy ze do tej pory go ma:lol: (a kupowany byl pod koniec grudnia -tak jak Tigra):lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [I][B]z gryzaczkiem[/B][/I] [I][B][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9711/gryzak8ap.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] mina Ozulka zdradza ..."[I]mniejszego gryzaczka nie bylo:roll: "[/I] nastepny wielki piesio z malym gryzaczkiem:lol: biedactwa Ozzulku wez ze soba Loca i chodzcie do cioci Ewy :loveu: ja wam dam pożądna koche :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='PiotrekJ'][B]Również, zależy jeszcze co dalej robisz[/B] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... [COLOR=magenta]Dobra, koniec tych tematów[/COLOR] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] [B]zboczuch:evil_lol: [/B] [COLOR=magenta]tez tak myśle:lol: [/COLOR] [COLOR=black][/COLOR] wlasnie wrocilam ze spaceru ...wrr znowu pada :placz:
-
[quote name='PiotrekJ'][B]I to jest właśnie miłość droga Ewo[/B] :cool3: ... No dobra, żartuję ;) ...[/quote] siedzenie na kims ??:lol: ide z psem ...mimo ze nie ma sily z lozka zejsc :lol: ale cotam ponoc psy musza miec duzo ruchu :evil_lol:
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]qrcze miała zafundowaną darmową lekcje u profesjonalistów z tej dziedziny :roflt: :roflt: że też ja nigdzie tych żab dorwac nie mogę:evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] :lol: jutro postaram sie je spotkac :lol: i cyknac fotke:evil_lol: wiec moze i was darmowa lekcja nie omine:evil_lol: :lol: musze przyznac ze niezle zlaczone byly bo jak TIgra je snupa pyrgnela toone si eprzeturlaly i nadal na sobie siedzialy:roll: :lol: :evil_lol:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
e.v.a replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='basiulka22tychy']o :o no nie mow jeszcze tyle pisania :D:D:D:D[/quote] oj zamiast pisac wlepiaj foteczki :loveu: -
[quote name='PiotrekJ'] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/Wisla/tn_JJJ007.jpg[/IMG][/quote] to sie nazywa tyłeczek:cool3: :razz: :evil_lol:
-
[quote name='basiulka22tychy']i Ona sama tak tyle zjadla:o [/quote] hihi noco ty ja jej troszke pomoglam :lol: mniam mniam ... zazwyczaj ona zjada wszystkie miekkie czesci czyli wlokna jakies chrzesci miesko a kosc jako kosc zostaje do polowy wszamana potem dostaje kolejna :) :evil_lol:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
e.v.a replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='basiulka22tychy']dziekuje dziekuje dziekuje :):):) o rany jeszcze z [B]2000 tysiace[/B] i bede miec plomyczek jak Piotrus :D:D:D[/quote] pojdzie jak po masle:lol: