Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='PiotrekJ']Oooo prosze, w dodatku pozwoliłaś brać jej w tym czynny udział :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] a niech sie dziewczyna uczy :D haha kazda pozycje musi poznac ta byla "od tylu na żabę":oops:
  2. [quote name='PiotrekJ']Też czasami takie wrażenie odnoszę :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] cos w tym musi byc:lol: zacznij dawac wieksze kosci Locersowi to moze cie nie zje:evil_lol:
  3. to ja tez sie dolacze :multi: :drinka: :drinka: :drinka: :drinka:
  4. [quote name='PiotrekJ']Ewo, jak możesz dziecku pornografię pokazywać? :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol:[/quote] to nieja to żaby:evil_lol: moze jutro tez je spotkamy to zdiatko zrobie:evil_lol:
  5. [quote name='PiotrekJ'] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/Wisla/tn_JJJ002.jpg[/IMG][/quote] Piotrus one wygladaja jak by cie chcialy zjeść:evil_lol:
  6. to jesli masz tak daleko docentrum to chodz z nia na smyczy po ulicach tam gdzie ktos sie kreci :) a taka linka badz tasma to dobry pomysl :D tylko mozna sie niezle poplatac:lol: bnajmniej ja sie placze hahaha:lol:
  7. [quote name='teqquila']nie ma sprawy tylko bedziemy musialy znalesc cos gdzie bedzie mogla skakac :P Ewa hehe [B]Tysik jest malutenkim pieskiem[/B] :P[/quote] haha nono domyslam sie:lol:
  8. [quote name='an3czka'][I][B]Basco też ma małą dupcię[/B][/I]:eviltong:[/quote] a mowia ze to ja sie patrze na psie tyleczki:lol:
  9. a u nas pogoda nawet fajna:eviltong: sloneczka nie ma ale nie pada i jest cieplo a to najwazniejsze:multi: wlasnie wrocilysmy z wyprawy pies mi padl nie rusza sie:lol:
  10. haha witajcie marudy :) wlasnie wrocilam ze spaceru ..ooo tobyla ciezka wyprawa:cool3: przez godzine Tigra biegala z gorki i pod gore :lol: swietna zabawa :loveu: a jak jej pieknie miesniepracowaly ...a ile gliny i blota miala na sobie:loveu: a ja nie lepiej wygladalam:mad: szkoda ze aparatu nie wzielam:roll: dzis spotkalysmy zdechlego kreta(znowu:mad: )haha i kopulujace wielkie żaby:lol: ktore tigra nosem pyrgala a one sie toczyly:roll:
  11. [quote name='niki_ill']To charcik czy bokser :diabloti: ?[/quote] to cudny żółtasek:loveu:
  12. [quote name='Gosix']Nie zabardzo mam takie miejsca....mam tylko park, Odre....a ona musi się wybiegać...zreszta nie moge unikać ludzi....bo zdziczeje....[/quote] hmmm no tak nie mozesz unikac ludzi ale mozesz ja oswajac z ludzmi idac np. na miasto(centrum) gdzie kreci sie sporo ludzi ..oczywiscie pies na smyczy ..ja ze swoja zaczynam na takie wyprawy chodzic;) a czy nad Odra kreci si eduzo ludzi??moze lepiej tam by bylo ??
  13. [quote name='Gosix']Tylko co robić jeśli jesteśmy z nią w parku i biega luzem?Założyć jej smych i odejść do tych ludzi, których się boi, albo tylko przejść obok?No fakt.omega jest bardzo grzeczna na spacerze :lol: .Wystarczy raz zawołać, a ona w mgnieniu oka jest już koło mnie :p[/quote] a moze zrezygnyj ze spacerow po parku??jesli masz gdzies niedaleko pola lub miejsca gdzie nie ma ludzi to tam z nia idz biegac;) ja swojej sunki nie spuszczam tam gdzioe sa ludzie ze wzgledu ze ona do wszystkich biegnie sie przywitac i skacze (i nie kazdemu moze si eto spodobac;) )
  14. [quote name='Cimi']U nas leje, a to w sumie mało powiedziane :roll:. Wielkie kałuże, nie ma jak chodzić i gdzie.[/quote] uuu to wspolczuje ja wlasnie bylam z psem na dworku i musze przyznac ze pogoda nawet nawet. slonko chce si eprzebic przez chmurki deszczyk nie pada nie ma wiatru i ciepelko ...chyba jednak si ewybiore pobiegac z psiem (znaczy ona bedzie biegac:evil_lol: )
  15. [quote name='Cimi']Ty a może wybierz się na zlot dogomaniacki, może Piotr się wybierze i mu podokuczamy :evil_lol: ?[/quote] :evil_lol: Piotr bychyba uciekl z tamtad:lol: biedaczek :evil_lol: a musze pomyslec nad tym i zobaczyc jak z kasa bedzie ;)
  16. [quote name='basiulka22tychy']tyle foteczek i Tylko buba nas od wczoraj odwiedzil :( chyba o nas zapomnieli :([/quote] eeee tam ja was tez odwiedzam :) nie zawsze cos pisze ale dzielnie ogladam ta slodka mordke z wielkimi ucholami:loveu:
  17. [quote name='Cimi']Cześć Ewa :cool3:. U nas leje od wczoraj :roll:. Fiona jak wyszła nie wiedziała co ma zrobić :lol:.[/quote] haha u nas tez padalo wieczorem ale to nam nie przeszkodzilo w szwedaniu sie:evil_lol: Tigrze jakos nie przeszkadza deszcz:roll: ...dzis u nas fee pogoda mokre chodniki pada co jakis czas :-( gdzie to sloneczko gdzie??:placz:
  18. [quote name='Cimi']Bądź twarda a nie mięTka :lol: :evil_lol:.[/quote] bede bede bede twarda:multi: :lol:
  19. e.v.a

    Bokseromaniacy

    [quote name='sylwiaskalska']No on tu zabawia się w małego złodzieja a ja tu teraz w stresie - łobuz jeden ;)[/quote] nie ma ci sie stresowac pewnie miesko przeziebilo pecherz a restki zalegaja w jelicie i niemoze sie wykupkac dokonca:evil_lol:
  20. witajcie moi mili:multi: u nas tez fee pogoda :roll: i takmysle czy isc na pola sie popluskac w blotku czy nie:hmmmm: nie chce zeby mipies sie przeziebil bardziej :roll: aaaa niech wraca sloneczko:placz:
  21. dziendoberek dziewczyny :cool3:
  22. hej hej Piotrze i Locersie:multi:
  23. e.v.a

    Bokseromaniacy

    [quote name='sylwiaskalska']No a jak się oblizywał :mad: :mad:[/quote] on tylko dba o wasza linie :lol: stwierdzil ze dla was lepsze beda warzywka:lol: z łakomczuszkiem bedzie oki:) trzymamy kciuki :p
  24. Aguś nie martw sie rodzice sie zgodza:) napewno ale trzeba czasu ... ja czekalam na nowego piesia prawie rok (i musze przyznac ze to byl ciezki rok ...ale teraz teraz juz zapomnialam jak ciezko bylo :) i zycze ci tego samego ) 3maj sie cieplutko :)pozdrowionka
  25. [quote name='niki_ill']witam ja tu widze jakas milosc miedzy zolta a pregusem:mad: :angryy: To niedopuszczalne, dla zoltej tylko zolty np moj :razz: :eviltong: Evaxon w jakim Tigra jest wieku?:roll:[/quote] my rowniez witamy :cool3: a Tigrusia ma 4 miesiące 3 tygodnie i 6 dni :D miezylam ja to ma plus minus 44 cm w klebie (nie wiem czy to duzo czy malo :roll: wydaje mi sie ze malo jakos :roll: ) teraz musze ja zwazyc :evil_lol: byczek cholera ciezkawy jest :evil_lol:
×
×
  • Create New...