Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [B][COLOR=magenta]dooobraaaanooccccc :cool3: [/COLOR][/B] [COLOR=black][/COLOR]
  2. [quote name='PiotrekJ']Ale Ty maruda jesteś, gorsza niż Agata :shake: ...[/quote] maruda to moje 2 imie:evil_lol:
  3. [quote name='PiotrekJ']Pika, kiedy Ty tele fot narobiłaś? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Mi tam było w ręce zimno :roll: ...[/quote] pchii... faceci :roll: [quote name='PiotrekJ']W spodniach, na krześle :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote] :shake: ech :shake: Piotrze:shake: Piotrze:shake:
  4. haha Agabass :lol: zajefajna opowiesc:multi: :cool3: :evil_lol: Debe...a teraz sie pochwal ile ci zajelo mycie Szpiluchny:lol: zdiecia wspaniale :loveu:
  5. ale zdiatek duzo :crazyeye: :multi: [quote name='PIKA'][COLOR=blue] [B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/41/w0h24oh62kwt2vn8.jpg[/IMG][/URL][/B] [/COLOR][/quote] i Locersowe pośladeczki:loveu: :multi: a gdzie twoje Piotrze:cool3: :oops: :lol: :evil_lol:
  6. hehe chcesz malego boksia wez mojego srojdka :evil_lol: Aygo zeczywiscie urusl:evil_lol: :cool3:
  7. no nie nie postarałyscie sie dziewczyny:mad: zeby nie ufocic transparentu ??:placz:
  8. kolejny śliczniasty żółtek:loveu: :multi:
  9. [B]hej hej Ozzulkowa rodzinko :):multi: [/B] [B]Alu czemu nie dalas Ozzulkowi aparat jak ladowalas w błotku:cool3: :placz: [/B]
  10. [B]witajcie dziewczynki:multi: [/B] nono widze ze Szpila niczym Tigra jest malym komputerowym pieskiem:cool3: ach moja sunia tez lezy kolo kompa :evil_lol: jak nastepnym razem TZ bedzie chcial rosol to zapraszam po mojego ptaka z ptasia grypa:evil_lol:
  11. ludzie co wy spac nie mozecie:roll: o tej godszinie juz przy kompie :-o ja dopiero wstalam :evil_lol: a wiec [B]dzieńdoberek wszystkim :cool3: [/B]
  12. ojaaaaaaaaa:angryy: Robercie !!! co masz na swoje usprawiedliwienie !! czemu chowasz przed nami to żółte cudenko:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: wiecej wiecej :multi:
  13. super:cool3: ja na zrobienie banerka zbieram sie od tygodnia:lol: i jakos zebrac si eniemoge mimo ze siedze caly czas w domu :evil_lol:
  14. [B][COLOR=magenta]:bigcool:foteczki :bigcool:foteczki:bigcool: foteczki :bigcool:foteczki :bigcool:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff00ff]:bigcool:czekamy :bigcool:czekamy :bigcool:czekamy :bigcool:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff00ff] [/COLOR][/B]
  15. ZDIECIA:p [img]http://img206.imageshack.us/img206/8661/537sd.jpg[/img] [img]http://img205.imageshack.us/img205/2638/181gw.jpg[/img] [img]http://img205.imageshack.us/img205/5568/217yh.jpg[/img] [img]http://img209.imageshack.us/img209/7092/521al.jpg[/img] [img]http://img217.imageshack.us/img217/6493/298el.jpg[/img] [img]http://img222.imageshack.us/img222/108/485eo.jpg[/img]
  16. [quote name='PiotrekJ']Oczywiście że tak. Co Ty myślisz, że wszystkie Boksery to takie chucherka jak Tigra? :razz: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] pchiii.... :obrazic:jeszcze zobaczysz jaka wielka i poteżna bezie:roflt:
  17. [quote name='PiotrekJ']No zoofilka normalnie :shake: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] :roll: błeheheheheheeeee......:evil_lol:
  18. [quote name='PiotrekJ']No dobra - 29 kg :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... On ogólnie wyrośnięty jest. I [B]dopiero zaczyna nabierać masy mięśniowej[/B] :cool3: ...[/quote] ciekawe czy ja nabierze:lol: :evil_lol: [quote name='PiotrekJ']Te laska, weź mnie tu mojego Boxa nie obrażaj :mad: ...[/quote] gdziez bym smiała:crazyeye: :lol: :evil_lol: :oops: :loveu:
  19. [quote name='PiotrekJ'] Fot więcej nie ma, będą jutro ;) ... A od moich pośladków to Ty się odczep :diabloti: :diabloti: :diabloti: ...[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: haha Włuczykij a skad wiesz ze o twoich mowa:lol: Locers tez tylem stal :evil_lol: ;)
  20. [quote name='Bodziulka']Już 30kg! To niewiele mniej niż Box - no patrz, a jakieś 12,5 roku różnicy między nimi ;) :evil_lol:[/quote] haha Piotrek pomysl jaki mutant bedzie z Loca za 12 lat:lol: :evil_lol:
  21. tee blokowy Włuczykiju daj no jakas rodzinna foteczke jeszcze :evil_lol: albo Locersa przynajmniej :evil_lol: i nie pal tyle :evil_lol: kolejna fajna emotka:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: p.s ale pośladeczki ... mniam ...:evil_lol:
  22. [quote name='PiotrekJ']Ale Ty chciałaś we mnie rzucać, a nie mnie karmić :diabloti: :diabloti: :diabloti: ...[/quote] eee tam kto ci takich glupot naopowiadal:evil_lol: Piotruś specjalnie dla ciebie:loveu: [img]http://img207.imageshack.us/img207/1708/166ea.jpg[/img] dozobaczenia wieczorkiem :) mam akcje teleportacje z pokoju :roll: :angryy:
  23. [quote name='PiotrekJ']To za te pomidory :diabloti: :diabloti: :diabloti: ...[/quote] pomidory sa pychha:lol:
  24. [quote name='PiotrekJ']Pffffffffffff, wredna baba :mad: :mad: :mad: ...[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='PiotrekJ']I dobrze Ci tak :evil_lol: :evil_lol: ;) ...[/quote] :-( [quote name='PiotrekJ']Że to niby dużo ma być? :razz:[/quote] oj ty tylko si eczepiac umiesz:eviltong: wieczorkiem jeszcze wkleje :eviltong:
×
×
  • Create New...