-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='Cimi']Tak zgadza się tylko jedna :evil_lol:.[/quote] Agatka szaleje:lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Tigrunia, trzeba było Pańci powiedzieć że też jest włochata :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] ale nie tak jak krecik :evil_lol: noszony w pyszczku Tigry:roll:
-
no jesli mowa o zmianach to zmien swoje upodobania wlepiania 2 fotek:roll: myslisz ze ta marna ilosc nas zadowoli??:roll: Pietrek nooo ....
-
[quote name='PiotrekJ']Wiem, ale już nie mam ... No może czasami :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] :evil_lol: :evil_lol: ja tezmoze kiedys bede miala ladne :eviltong: a teraz niemarudz tylko ogladaj foteczki :evil_lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/43/njoyh9raiuo1fb3o.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/6/6upw5q9bg20intrc.jpg[/IMG] a tu pani zobaczyla krecika qtorego wyplulam:evil_lol: pani powiedziala "a fujjj to jest wlochate " [IMG]http://images2.fotosik.pl/42/bx569y1b486qnjks.jpg[/IMG] no i wziela mnie na smycz:placz: ale jaki pyszny byl krecik :D mniam mniam [IMG]http://images3.fotosik.pl/42/0ljg5h62qbrncaon.jpg[/IMG]
-
[quote name='PiotrekJ']Z niczego Ewo, z niczego :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... Co do fot to powiem tylko jedno - slabiutka jakość :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... Masz szczęście, że Tigrunia jest na nich :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] haha wiem ze slabiutka :P ale to niemoja wina :evil_lol: nomoze troszke moja :razz: haha hmmm powiem tak ty tez takiej jakosci miales :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
po spacerku .... [IMG]http://images3.fotosik.pl/42/14j554n3v4u0pz5v.jpg[/IMG] ktos mnie wolal :hmmmm:??.. [IMG]http://images1.fotosik.pl/43/gvrso4n492c39kch.jpg[/IMG] kuleczka sie zlosci ze ja sie budzi :evil_lol: [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/4992/10an1.jpg[/IMG] pobawisz sie ze mna ?? [IMG]http://images3.fotosik.pl/42/ng7jrn3ijvs7cfo5.jpg[/IMG] kazda pozycja dobra na drzemke:evil_lol: [IMG]http://images2.fotosik.pl/42/8gz4oztriy7k7kye.jpg[/IMG]
-
[COLOR=black]no i sa :D spacerwoe niewyrazne foteczki [/COLOR] [COLOR=black] [/COLOR] [COLOR=black] [/COLOR] [COLOR=black]a ja sobie biegne...[/COLOR] [COLOR=black][IMG]http://images2.fotosik.pl/42/y69utsvtjoonnjnd.jpg[/IMG][/COLOR] [COLOR=black] [/COLOR] [COLOR=black]i podskakuje...[/COLOR] [COLOR=black][IMG]http://images4.fotosik.pl/6/x3jvo5j8f89xo11n.jpg[/IMG][/COLOR] [COLOR=black] [/COLOR] [COLOR=black]a co tam jest??...[/COLOR] [COLOR=black][IMG]http://images4.fotosik.pl/6/n3s6yj0z06k5ppec.jpg[/IMG][/COLOR] [COLOR=black] [/COLOR] [COLOR=black]a tamm....???[/COLOR] [COLOR=black][IMG]http://images3.fotosik.pl/42/u2deu8ojqshselar.jpg[/IMG][/COLOR] [COLOR=black] [/COLOR] [COLOR=black]czyz nie stoje pieknie?? [/COLOR] [COLOR=black][IMG]http://images2.fotosik.pl/42/js5oxxzjydavv80k.jpg[/IMG][/COLOR]
-
[quote name='teqquila']czemu lezka zobacz jaki on szczesliwy ze wiosna wrocila :D[/quote] no wlasnie ta lezka ze szczescia :evil_lol: on jest fantastyczny :loveu: taki potezny:cool3:
-
on jest sliczny:-( az łezka sie woku kreci :D
-
[quote name='teqquila'] [IMG]http://img484.imageshack.us/img484/3669/a30kp.jpg[/IMG] [IMG]http://img484.imageshack.us/img484/3391/a54ju.jpg[/IMG] [/quote] 2 wspaniale fotki a na fotkach wspanialy piesio:loveu: on jest naprawde super!!
-
oj tak Alu smakosz niesamowity z niej :evil_lol: ale ona chyba chciala sie znim zaprzyjaznic :lol:
- 78403 replies
-
[B][COLOR=magenta]my tez witamy :multi: [/COLOR][/B] [COLOR=black]dzis postaram si ewlepic spacerowe foteczki :cool3: haha jest ich malo i kiepskie bo moj pies to torpeda:roll: i jakos niemoge jej nigdy uchwycic :placz: [/COLOR]
-
[B][SIZE=6][COLOR=magenta]witajcie:multi: [/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=#ff00ff] [/COLOR][COLOR=black]wpadajcie czesciej :D[/COLOR] i pokaz nam naszego Dilusia:loveu: bo siem stesknilismy tu za nim :diabloti: [COLOR=black][/COLOR]
-
[B]witajcie chłopaczki:loveu: :multi: [/B]
-
[B]witaj Ozzulkowa rodzinko :D[/B] a u nas sloneczko i bez sloneczka ale za to cieplo i ni epada:loveu: :multi: bylysmy dzis w takim ala parku z tigra po biegac :p skubana dorwala zdechlego kreta:shake: i begala z nim w pysku :lol: smiesznie to wygladalo bo tylko nozka z pyska jej wystawala:lol: dobrze ze go mie zjadlago :roll: :mad:
- 78403 replies
-
[CENTER][B][SIZE=7][COLOR=magenta]1oo Lat Agatko[/COLOR][/SIZE][/B] :laola: :laola: [/CENTER] [CENTER][B][SIZE=5]radości z życia:multi: [/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER]:BIG::cunao::tort: :cunao: :new-bday: [B][SIZE=5]mnóstwa prezentów:loveu: [/SIZE][/B] [B][IMG]http://images1.fotosik.pl/43/s7zkagbo8xw12qhi.gif[/IMG][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=5]i zdrówka:cool3: [/SIZE][/B] :drinka: :drinka: :drinka: :drinka: :drinka: :drinka: :drinka: [/CENTER]
-
masz wspaniale psieśki :loveu: :multi: a żółtek poprostu miodzio :cool3:
-
[quote name='PiotrekJ']Cześć :p ... :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/quote] witamy cie Piotrze:cool3: z czego sie smiejesz :hmmmm:
-
macie mnie juz dosc?? :D hehe [IMG]http://images2.fotosik.pl/42/lvqeawgnsdr7ta6c.jpg[/IMG]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]ale ślicznościowa panienka ;)[/B][/I] [/quote] Alu przeciez mnie nie ma na tym zdieciu :hmmmm: :lol:
-
oj Tysonek to duuuuzy chlopak :cool3: mysle ze by zgniutl Tigre :lol: dla Loca pościelówy ;) [IMG]http://images3.fotosik.pl/42/opc3lf19er6njyfu.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/6/e9toebhyqcz3b4w3.jpg[/IMG] [img]http://img235.imageshack.us/img235/6681/224yf.jpg[/img] a dla Tysonika tigra na kanapie;) [IMG]http://images4.fotosik.pl/6/5zt2uqxlnb7sqqpf.jpg[/IMG]
-
[quote name='keleris'] [CENTER][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/2267/pic000059vx.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote]oo jak dumnie leży żółtasek:loveu: :cool3:
-
oooo Dziadzio Box szaleje z fotkami :D
-
Robercie czekamy z niecierpliwoscia :D Goliad ni e dosc ze zoltas to jeszcze ogoniasty:loveu: Tyson ... leciutki jestes:lol: mysle ze jedno machniecie łapka i Tigra wgnieciona w ziemie:lol:
-
[quote name='Cimi']A ja nieskromnie przypomnę, że jutro mam urodziny :lol:. I dla przypomnienia Fiona z nową zabawką : [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/8141/2703zm1qm.gif[/IMG][/quote] :multi: pijemy jutro :multi: Fionko jaka sliczna zabaweczka :D daj si epobawic troszke:evil_lol: