-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='PiotrekJ']No ja :roll: ... W brudnych spacerowych ciuchach, do tego przemęczony po całotygodniowym wyjeździe :roll: ... [/quote] :cool3: Piotruś ale ty skromny jestes:cool3: brudu na spacerowych ciuchach nie widac dzieki kurtce w moro :loveu: :razz: ach Locersiku jak ja si estesknilam za toba:loveu:
-
[quote name='PiotrekJ']W Łodzi byłem miedzy innymi moja droga Ewo ;) ...[/quote] ojaaaa :placz: szkoda ze nei powiedziales bym was pomidorami obrzucala:evil_lol: :diabloti: :cool3: ;) a ja bylam chora caly tydzien :( ale zobacz ile fotek nawlepialam:cool3: jestes ze mnie dumny :lol: ?
-
[B][SIZE=6][COLOR=magenta]witaj Loco przystojniaku:loveu: [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff00ff]witaj Piotrze ....yyy..Piotrze...yyyy witaj !!!:cool3: [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE][/B] [B][COLOR=black]czy mi sie wydaje czy ja widze rodzinna foteczke:crazyeye: Piotrez czy to ty :-o czy to aby napewno ty:crazyeye: [/COLOR][/B] [B]o boze Loco czy to twoj pan :crazyeye: :-o [/B] [B]haha ale wypas ta emotka:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [/B]
-
[quote name='PiotrekJ']Ewo, Loco zobaczył i zaczął się ślinić :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... Tak w ogole to cześć :p ...[/quote] haha Piotrze witamy witamy wreszcie sie znalazles cos ostatnio zadko bywasz:shake: Gabryjella .... mam nadzieje ze dopiero na jesien stanie sie kobietka :eviltong: wakacje z kawalerami psimi to nic przyjemnego:evil_lol: achh no fakt urosla mi psica troszke ale nadal jakas mala jest :roll: ;)
-
PW ona jest śliczna :loveu: wiecej wiecej fotek :) i ma tez taka dluga skarpete jak moja Tigra:loveu:
-
[quote name='Cimi']A od czego ma Pańcie :cool3:?[/quote] od wydawania komend:evil_lol:
-
[quote name='Patka'] ona poprostu wietrzy brzuszek :evil_lol:[/quote] umyla by si elepiej a nie brzusio wietrzy:evil_lol:
-
B.J:loveu: śliczny koloroek:loveu: masz ślicznego psiaka:D pozdrawiamy :cool3:
-
:evil_lol: bo Tigra to glissta :evil_lol: PW :loveu: sunia cudowna:loveu:
-
[B][SIZE=6][COLOR=magenta]100 Latkow dla wszystkich urodzinowych boksiów[/COLOR][/SIZE][/B] :new-bday: :tort: :BIG: :pepsi::cunao: :laola: :pepsi: :tort::new-bday:
-
biedna Sarcia:shake: ale bedzie dobrze :) trzeba byc dobrej mysli ..a co do chorujacych boksiow to moja Tigra znowu ma jakies antybiotyki(tym razem w kropelkach):shake: znowu nas karat zaatakowal :placz: nie wiadomo skad on sie bierze :angryy: nie bylo go juz tyle czasu czas na szczepienie i co i znowu katar:mad: wet wziol babolowy wymaz i mial poobserwowac pod mikroskopem ...fuuu.... mam nadzieje ze wkoncu wytepimy go raz na zawsze:diabloti:
-
jeśli mowa o łóżkach too....najwygodniej jak schorowana pańcia ustapi miejsca:mad: [img]http://img229.imageshack.us/img229/9532/17jy.jpg[/img] [img]http://img229.imageshack.us/img229/2028/30wm.jpg[/img] niestety..pańcia wraca i trzeba przesunac tylek:cool3: [img]http://img229.imageshack.us/img229/2865/176wt.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/9813/149dd.jpg[/img]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ale zbereźnica mała [/B][/I][/quote] masz racje Alu az wstyd mi za ta bezwstydnice:evil_lol:
-
dobrze by bylo dgyby popostu odchodzila :roll: ale ona nawet jak nie widzi tych jazgotow a uslyszy to szarpie i ucieka do domu :roll: dobrze ze zawsze na smyczy chodzi bo pewnie 1 lepsze autko i pod kolamiby byla :angryy: a swoja droga moj pies nie szczeka:roll: wiec pogadac by nie umiala chyba nawet:evil_lol:
-
a tu nasz brudny brzuszek wyleguje sie w mojej pościeli :roll: [img]http://img219.imageshack.us/img219/2950/37bb.jpg[/img]
-
[quote name='Cimi']E tam Fiona też jest brudna, a myć się jej narazie nie opłaca :lol:, bo bym musiała myć ją po każdym spacerze, bo takie błotko jest :roll: :evil_lol:.[/quote] ja Tigre juz probowalam .. niestety :roll: chyba tylko szare mydlo pomoze bo te szampony sa guzik warte:lol: az wstyd si epokazac z taka fleja gdziekolwiek:evil_lol:
-
moze i maja prawo sie bac ale moj pies jest nieustraszony:roll: dopoki jakis maly jazgot nie zaczyna szczekac:shake: duzych sie ne boi ,ludzi si eneiboi ... tylko tych malych piskliwych :shake: :angryy:
-
[quote name='Cimi'] Kurde, no Tigra nie ma już tych boskich biedroneczek :cool3: :lol:.[/quote] haha i rózowy brzusio jest czarny...:lol: za zdieciu widac ublocony tylek:evil_lol: niestety ...nie chce sie domyc:roll: Alu papug siedzi w klatce ostatnio:roll: cos nie chce zwiedzac miezkania :roll: chyba przez Tigre wczesniejsza sunia nie zwracala na nia uwagi a ta ma na nia ochotke:evil_lol:
-
a moja 4 i pół miesieczna poczwarka boi sie szczekania małych psów...:roll: jak jakiegos uslyszy to rwie do domu ...
-
dwie fotki mojego brzydalka:evil_lol: [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/126/dscn35647gw.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/5201/dscn36226pp.jpg[/IMG]
-
[quote name='niki_ill'] [IMG]http://img133.imageshack.us/img133/3917/kopiasamiczka49yx.jpg[/IMG] [/quote] :loveu: nooo nie jaka fasolka malusia:loveu:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
e.v.a replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
śliczne foteczki a jakie bąbelki :loveu: -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=royalblue] [I][B][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/1769/balkon21vq.jpg[/IMG][/B][/I] [/COLOR][/quote] antenka:loveu: witaj Alu :)
- 78403 replies
-
[COLOR=black]ja tez mam nadzieje ze wkoncu bedzie białaskowa galeria:mad: [/COLOR] :loveu: :loveu: :loveu:
-
;) [img]http://img136.imageshack.us/img136/6634/90sg.jpg[/img]