Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='XXL']te piekne ;) cichaj fotek narazie nie ma ;) bo aparatu nie widu nie slychu :D :p[/quote] ty jak zwykle sie wykrecasz:eviltong: to moeze zeskanuj sie :D hehe:evil_lol:
  2. [quote name='XXL']pikne fotki i przepraszam za tak dluga nieobecnosc :D[/quote] leniu czas na ciebie i twoje foteczki :evil_lol:
  3. [quote name='Kati']Świetne fotki, boksie bardzo ładne, ale chyba za jedzeniem nie przepadają. :)[/quote] one sa bardzo mlode:D klata i reszta miesni rozbuduje sie im w wieku ok 2 lat :D
  4. [quote name='DORRAG']Moja suczka miała pierwszą cieczkę też w wieku 13 miesięcy:roll:[/quote] boze spraw zeby moja Tigra dostala tez jak bedzie miec 13miesiecy :evil_lol: zawsze wydawalo misie ze szybciej cieczka przychodzi:hmmmm:
  5. [quote name='Bodziulka']To chyba trzeba zgłosić do TOZu :mad: :mad: :evil_lol: ;) Wykorzystywanie psa :shake:[/quote] musi pracowac na swoje jedzenia:lol: :evil_lol: haha a propo tego zdecia nogi naleza do mojego brata nie do mnie-zeby nie bylo ze jakas meska jestem :lol: a tu widac jaki moj pies jest pokrzywiony:lol: [IMG]http://images4.fotosik.pl/7/esv7p1spknjhn32n.jpg[/IMG]
  6. trzymaj sie Pietrek łobuzie:calus:
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=seagreen] [/COLOR][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/7/93w58768kddyyqpd.jpg[/IMG][/URL] [/quote] błehehehe ...no widze ze z jego pyszczka bije pełen entuzjazm:lol: ja wlasnie bylam u weta potem mialysmy pobiegac z Tigra niestety rozpadalo sie:placz: leje strasznie :(
  8. Siostra dziekujemy :modla: dziekujemy:modla: dzieki waszej marzannie przyszla wiosna:multi: śliczne zdiatka :laugh2_2:
  9. [quote name='Cimi']Ja co jeszcze mogę powiedzieć tyle: cwicz z nią dużo posłuszeństwa, aby wykonywała komendy.. powoli wprowadzając elementy rozpraszajające. I noś na spacer zabawki, do których nie ma dostępu w domu i ich nie widzi w domu. Od razu jest inna zabawa. Ja gdy idę na dłuższy spacer (ale ostatnio jestem na etapie poszukiwania fajnych dużych terenów) biorę masę zabawek czyli piłki, gryzak z juty i zamszu, frisbee do nakręcenia, ringo, koziołek drewniany. A za niedługo będę miała juz profesjonalne frisbee i zaczniemy się bawic w to i w ślady dodatkowo.[/quote] jesli chodzi o komendy to umie siadac podawac łapki i lezec ale tylko wykonuje je w domu :roll: na dworze nie:shake: musze jeszcze pocwiczyc teraz wiosna przyszla to chetniej usiadzie na trawce ...bo na sniegu to dupsko marzlo . jesli chodzi o zabawki i spacery Tigra na osiedlu nie jest spuszczana ze smyczy sporo dzieciakow aut ...wole nie ryzykowac .za to chodzimy do niby parku duzy obszat gorka woda i takie tam *******y ...ale na takiego typu spacerach nie chce sie bawic pileczkami zabawkami kreca ja patyli :roll: i kopanie :evil_lol:
  10. [quote name='PATIszon']Aaaaaaaaaaaa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[/quote] :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
  11. [quote name='Cimi']A ja się tak zapytam, co znaczy według Ciebie Ewa jak będzie miała pół roku to może zmądrzeje ? Czyli co z sama z siebie czy poprzez pracę z Tobą ? Co do nauki nie ciągnięcia. Moja kiedyś pięknie szła bez ciągnięcia, ale jak ja wyjechałam to rodzinka nic z nią nie robiła i teraz ciągnie :oops:. I znowy muszę ją tego oduczać. Co do ciągnięcia ja stawałam i czekałam, aż zacznie się wiercić w tym miejscu, obracać łep i patrzeć na mnie dopiero wtedy ruszałam, nie wołałam jej. Po porstu myślenie psa aha ją ciągnę to równa się to końcem spacerka.[/quote] no przez prace taka jak teraz ze jak cisgnie to ja si ezatrzymuje wolam ja do siebie hmmm wyprobuje twoj sposob z nie wolaniem zobaczymy jak zareaguje :razz:
  12. [quote name='sylwiaskalska']Jak ja zawołasz i od razu do Ciebie przyjdzie to daj jej smakołyk :) i pochwal tak będzie wiedziała że przyjście do Ciebie to jest czyms miłym :)[/quote] kazde przyjscie do pani to jest mila sprawa:evil_lol: :diabloti: hahah ..szkoda ze nie zawsze to dziala ..Tigra jest uparta strasznie jak chce do kogos podejsc to musi i juz czasami nawet machanie smakolykiem przed nosem nie pomaga:lol:
  13. [quote name='PATIszon']Aaaaaaaaaaaaaaa :wallbash:[/quote] :lol: bez nerwow ... z tymi woreczkami to przesadzilam ale z koszami nie!bo nawet jak mozna do zwyklych wywalac toone musza byc ..:roll: u mnie na osiedlu hmmm... no bywaja ..ale na wielu osiedlach nie ma a kup po kieszeniach ludzie nie beda nosic :roll:
  14. [quote name='sylwiaskalska']Ale dlaczego chcesz czekać ?, właśnie najlepiej szkolić psy najmłodsze młode psy szybko pojmują o co chodzi nie chodzi mi że stare wolniej myślą tylko stare mają juz swoje nawyki i u nich to dłużej czasami trwa. Właśnie poprzez nagrody i zabawę pies młody szybciutko pojmuje o co chodzi[/quote] tak wiem ale chodzi mi o te drastyczniejsze metody;) mianowicie ten "namordnik" bo z kolczatki zresygnuje przekonalyscie mnie :evil_lol: narazie radze sobie z szeleczkami jak pies ciagnie (przewazniejak kogos zobaczy w oddali) to staje ona sie napreza a ja wtedyja wolam do siebie ...nie wiem czy to dobra metoda ale czasami skutkuje :roll:
  15. Daga trzymamy kciuki :) bedzie oki a teraz poczekajmy na Ale moze nas zaskoczy Ozzulkowymi foteczkami:loveu:
  16. :) mod nas chyab zlinczuje za to gadanie:evil_lol: fakt 3 miesieczne szczenie nie powinno byc prowadzane przy nodze tylko zgadzam sie:) co do kolczatki to pomyslalam ze zamias niej moze bym kupila tenna pysk (zapomnialo mi sie nazy) tylko obawiam sie ze z tego to juz wogole nieumiala bym kozystac:oops: azreszta co bedzie to bedzie narazie czekam az moja panna podronie tak dopolrokumoze zmadrzeje troszke :roll: spanko:) [IMG]http://images2.fotosik.pl/44/j0n8fssthg3b4hc7.jpg[/IMG] na podusi najwygodniej :evil_lol: [IMG]http://images4.fotosik.pl/7/684vql836xr1zind.jpg[/IMG] czasami pracuje jako podnóżek:evil_lol: [IMG]http://images2.fotosik.pl/44/wpd2r76zwk5lfpe3.jpg[/IMG] czasami jako nanóżek:lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/44/o3odea9h4a3a0ntt.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Ewa, dużo pisania ...[/COLOR][/SIZE][/FONT] :-([/quote] ojojjj to chyba nie ciekawie:-(
  18. [quote name='sylwiaskalska']Cimi nie każdy bokser równy bokserowi.[/quote] świete slowa ...przy mojej to mnustwo cierpliwosci trzeba :shake: cierpliwosc nawet potzreba zeby z nia wytrzymac w domu:lol: mam nadzieje ze wiek szczeniecy szybko nam mine hehe ....
  19. [quote name='Cimi']Do ładnego chodzenia wystrczy smakołyk ;). Zeby założyć koclztkę psu, trzeba mieć o niej pojęcie jak pies powinnien ją nosić i do czego służy.[/quote] niby tak :roll: zobaczymy jak to bedzie :) wybieramy sie na szkolenie jak kaska wpadnie wiec moze ni ebedzie potrzeba stosowac takiego typu rzeczy :razz:
  20. [quote name='Mokka']Guzik prawda, znaleźliby inna wymówkę ;)[/quote] haha no nibytak ale jest wiele osob krore chca sprzatac po swoich pupilach ale nie maja dostepu do specjalistycznych pojemnikow na psie odchody i na woreczki ...:roll:
  21. [quote name='sylwiaskalska']No lepiej niech nie trzepnie :evil_lol: :evil_lol:[/quote] ja sie przebiore za piorunek i ja trzepne :evil_lol: :evil_lol: skok .... [IMG]http://images3.fotosik.pl/44/4bwrk8745qep6njo.jpg[/IMG] tu sie schowam i go zjem :evil_lol: [IMG]http://images4.fotosik.pl/7/cyvx725xa48ikvkc.jpg[/IMG]
  22. kolczatke chcialam wprowadzic zeby ladnieprzy nodze chodzila ...:roll: jej zapomnialam ze boxy maja krociutka siersc:oops: moja wczesniejsza sunia chodzila w kolczatce ale jej nie przeszkadzala prawde mowiac bo po 1 miala siersc a po 2 nie ciagnela ... sylwia myslalam tez o tych seleczkach :) a zreszta co tu wybiegac w przyszlosc ;) moze piorun trzepnie mi psa i jej sie poprzestawia ze musi byc grzeczna:lol:
  23. [quote name='lothia']myślę że dość rozsądne i napewno łatwiejsz w egzekwowaniu byłoby dać nieco wyższe podatki za psa i za tą kasę albo dozorca albo bezrobotni by sprzatali, poprostu komus zapłacić[przecież nie musi zbierac po jednej , tylko zgrabić i do specjalnego pojemnika wywalić np 1x - 3x dziennie z trawników, bo chodnik to juz niekulturalni właściciele brudzą i powinni płacić kary albo sprzątać][/quote] moja mama twierdzi tak samo:p albo przynajmniej dac 50pln wiecej dla dozorcow!! a ja dzis bylammile zaskoczona...idac z psem zobaczylam swoja dozorczynie jak z grabiami zasuwa po wszystkich trawnikach i zgrabia kupy:crazyeye: oby tak dalej !!!!:multi: jak to zobaczylam to az posprzatalam po swoim :cool1: mialam reklamoweczke z resztka karmy po wczorajszym spacerze z psem wiec resztke smakolykow dalam psu a ja ladnie sprzatnelam kupke i wywalilam do zwyklego komtynera:oops: u mnie na osiedlu jest starsza pani ktora po psie sprzat ajuz ladnych pare lat mysle ze jak by byly specjalne kosze to ludzie chcetnie by sprzatali (nomoze nie wszycy ale czesc napewno) ;)
  24. śliczne przerobeczki:loveu: a to z dlonia:crazyeye: poprostu wypas:cool3: pozdrowionka
×
×
  • Create New...