-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='clockwork'][COLOR=Blue][B][FONT=Arial]cze dziewuszki.... nie to żebym zaspała :roll::oops: nie, nie.... po prostu nie widziałam sensu wczesnego wstawania :cool1:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] :obrazic: lubisz robic na złosc prawdaa???:razz::razz::razz::razz: ja dzis sie prawie co godzina budziłam :mdleje: siemanko:multi:
-
hej hejjjj:multi: przyszłam sie napic za 400 stronke:multi: :knajpa::knajpa::knajpa::knajpa:
-
[quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]u mnie też, wczoraj w słońcu miałam 26 stopni a w cieniu 17[/B][/COLOR] [/quote] a ja nie nosze przy sobie termomierzejka i nie wiem ile bylo:eviltong:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Jak pojdziesz z Tigrą w poniedziałek nic się nie stanie ...lepiej dziń dłużej niż za szybko :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nmoo tez tak mysle:razz: o ile ten wariat ich wczesniej nie pozrywa:mdleje: goopol z nbiej straszny :razz::shake::evil_lol: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Hejo Eff :loveu::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] heloł:multi: [quote name='BoJa']Dobry wieczór przyszłam powiedzieć:multi:[/quote] ooo jaaa cieeeeee ale nam fajnie powiedziałaś:multi::multi::loveu:witajjjjjj:multi: jupi jupi jeszcze 4 dni i weekend :mdleje:
-
[URL]http://images33.fotosik.pl/199/4aca2cfe74e259eb.jpg[/URL] :mdleje::mdleje::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:ona jest piekna witanko:multi:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
e.v.a replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hej hej Gizmolki:multi::multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[CENTER]:grins::hand::hand::hand::calus: [/CENTER] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']to se zrób :eviltong: :diabloti: [/quote] saamaa???:roll::roll::roll::roll::diabloti: czesc Ewo:multi: czesc TZtku:multi: czesc psy:multi: czesc kocie:multi: czesc kaloszu:roll::multi: -
byłam i wdzialam kanapowe piesy:p:p:p:p:p
-
czesc groźne piesy:multi::multi::multi:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
helołłłłłł:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Jagoda*']Same dobre wiesci, Tigrówka w formie, Pańcia miło spędza czas....:razz:[/quote] nooo niby dobre .... :razz: ale zawsze moglo by byc lepiej:evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cześć Beboki :)[/quote] siemanko:loveu: [quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Nooo i brawo...super bardzo się ciesze :multi: Buziolki dla was :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :multi:dziekiii:loveu: [quote name='agbar']czesc piekna:loveu:tez se kupilam pizamisko ze snoopkiem...tylko nie pamietam jak wyglada :hmmmm: bom se przez neta zamowila i juz 3 tygodnie czekam,wiem ze cos tam jeszcze nazamawialam ale nie pamietam co....:diabloti:bede miala niespodziewanke....przy placeniu:evil_lol:[/quote] witaj :loveu: błehehehehe o ile pamietaja jeszcze o tobie i ci to przyślą :eviltong: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: cze różowolubna :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hej hej Aluś:multi: qrde:angryy: w niedziele mialam isc na zdjęcie szwów z Tigra a zapomnialam ze musze jechac do warszawki:mdleje: uchhh i nie wiem czy isc w sobote czy w poniedziałek:roll: a tak poza tym piekna pogoda:loveu: wczoraj wyciagnelam skacowanego TZta na gigant spacer:evil_lol: i chyba mnie znienawidzil za to :evil_lol: zreszta ja tez padlam jak wrocilam do domu :razz:
-
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
e.v.a replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
hej hejjjj:multi: widzialam z zaokienne fotki :) -
siemanko boxie:multi::multi::multi:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Tigra wraca do życia a Ty narzekasz...no ładnie :eviltong::eviltong: no to ładnie zabalowałaś wczoraj...dobrze że dzisiaj nie odczuwasz skutków ubocznych pochłoniętego alko :) :evil_lol::evil_lol: cześć :loveu::loveu::multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] hhehe no to co ... ja lubie narzekać:eviltong: :evil_lol:obawiam sie ze jeszcze mnie trzyma i wieczorem bede umierac:grin: hejjj:multi: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:łobuzuj Tigra łobuzuj ......ino uważaj co by fastryga nie puściła ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie nie nie:shake::shake::shake::shake::razz::diabloti: [quote name='Medorowa']:multi::p Jaką śliczną masz pidżamke:loveu:;)[/quote] :multi: wiem:loveu::evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
no i gdzie ten ćliczny kololowy banerek??:razz::razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
czy ciebie do reszty pogieło??:razz: zimowe foty w srodku wiosny dawac:stupid::stupid::stupid: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
e.v.a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
czesc członki:multi: qrde ze tez ci sie chce tak nisko robic foty:lol: -
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a raczej obudzona przez sąsiedzkie dzieci:angryy:grające od rana w piłkę w domu :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :grin: Alu,.... mojej sąsiadki w pione wnuczek jeszxcze 2 lata temu grał na grzejnikach od rana:roll::lol: czesc Madziowa:loveu:
-
czesc Dżepetto:multi::grin::evil_lol:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
hej hej dziołszki:multi::multi::multi::multi::multi: -
[quote name='BeaC'] [B][COLOR=darkred]sama się przyszlam wpisać:shake:, wchodziłam tutaj 3 dni i co[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]NIC prócz Eff i Ali[/COLOR][/B] [/quote] pffff :obrazic: i to nazywasz nic:diabloti: hej hejj:multi: u nas tez sliczna pogoda:loveu: ciepelko sloneczko:loveu:a my niemozemy na spacer :placz::placz:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] Nie będzie :evilbat: :eviltong: :evil_lol: [/quote] ale ja ce zeby bylo:motz::motz::evil_lol: -
uchhhh ciezka noc wczoraj mnialam:evil_lol: najpierw poszlismy do baru ( mieli przyjsc znajomi ...olali nas:roll::evil_lol:) potem cos nas podkusilo i poszlismy do klubu:mdleje: strasznie tam nie pasowalam ubrana w adidasy biale jeansy i zwykly T-shirt:lol: czułam sie jak zagubiony przedszkolaczek wsród 6 klasistów ...:grin: ale siedzielismy w pomieszczeniu dla vipow i gadalismy ze znajomymi (juz tez moimi hehehe) spotkalam kumpele z dawnych "motylich" lat:loveu: poplotkowalysmy sobie...a potem cale miasto na piechote do domu :mdleje: w morde jeza poltorej godziny szlismy a ja w letniej kurtce :roll: cud ze jeszcze nmie jestem chora:razz: p.s - dziwne ale nie mam kaca:crazyeye: a chlalam piwska, szampana , driny i whiskey :roll: mieszanka nie z tej ziemi:evil_lol: ale zyje i mam sie świetnie:multi: Tigra juz łobuzuje :mdleje: a taka fajna bylajak nie rozrabiala:placz::evil_lol: juz biega po domu z kocykiem swoim nowiusienkim zieloniutkim i go mymła:roll: dzis bylismy na kontroli u weta i wszystko slicznie sie goi:multi: