-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']wiem....czytałem. Jeszcze w nocy będzie chciała wyjść.[/quote] no domyslam sie.... narazie padla i spi.... -
witanko dziołszki:multi::multi::multi::multi:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'] Lepiej powiedz co z Tigrą :roll:[/quote] wszystko u mnie napisane :p musialam z nia wyjsc na dwor bo w domu nie potrafi sie załatwic:mdleje: i na balkonie tez nie:shake: teraz zwymiotowala no i caly czas lazi i szuka miejsca :roll: -
[quote name='Alicja'] :eviltong::eviltong::eviltong: [/quote] fee Alcia feeee:obrazic:
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No ja mysle żeś juz usatysfakcjonowana :razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :siara: a tak sobie :siara:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Fajniutkie te fotaski i nie są za ciemne :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] popieram:multi::multi::multi::multi:
-
Tigrusiek juz w domku:multi: ma sliczny srebrny brzuszek i 2 szewki:cool3: ranka sliczna !! mysllam ze widok bedzie nie zbyt przyjemny. ogolnie caly czas chodzi lekko sie gibajac na boki:razz: chyba chce sie wysikac a nie chce tego zrobic w domu:mdleje: ... no nic wkoncu samo poleci:evil_lol: w klinice byla bardzo grzeczna:p zaraz jak sie wybudzila poszla sie uwalic w 2 koniec sali pooperacyjnej na owczarke podhalańską:grin: wiec musieli ja przeniesc do 2 gabinetu bo biedna suczke maltretowała:evil_lol: na jajniczkach znalezli 2 cysty:roll: w niedziele na przeglad idziemy:razz: oczywiscie jak po nia przyszlam nie mogla wstac- albo nie chciala:evil_lol: musialysmy ja we 2 podnosic i stawiac na łapy:evil_lol: a ona sie spojrzała i posikała:grin: jak narazie to tyle relacji:cool3: jak mi sie jeszcze cos przypomni to napisze:eviltong:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Eff :multi::multi::loveu: [URL]http://images28.fotosik.pl/184/7a9682a88176ed1a.jpg[/URL] hmm...koparka :) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] czesc:multi::evil_lol: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Czego ona tam szuka?:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [URL="http://images28.fotosik.pl/184/66c1346953131b04.jpg"][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]http://images28.fotosik.pl/184/66c1346953131b04.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL] [URL="http://images27.fotosik.pl/183/a85d2d694560b2a4.jpg"][B][FONT=Century Gothic][/FONT][/B][/URL] [/quote] tego co zawsze:diabloti: czyli cholera wie:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: zataz jade po Tigrusie:multi:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
echhhh trzymaj sie Ewcia:glaszcze::calus: -
hej hej Madzialena:multi:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
dziendobry dzis robaczku:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
widziałam standard i samo jedzaca córcie:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi: i sie witam z toba:multi::multi:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[URL]http://img72.imageshack.us/img72/8449/dsc05969un7.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu: aaa ona jest super! witaj Gilku:loveu: -
[quote name='BeaC'] [B][COLOR=darkred]bo byscie już o nas wogóle zapomniały:eviltong:[/COLOR][/B] [B][/B] [/quote] ohohohoho wez no juz nie przesadzaj okejjj???:diabloti::evil_lol::evil_lol: doberek weekendowo:loveu::multi:
-
siemanko:multi::multi::multi: [FONT="][URL]http://images34.fotosik.pl/192/4d45230e1f96f802med.jpg[/URL] [FONT=Verdana][SIZE=2]Breńdzia dłubie w nosie Breńdzia dłubie w nosie:turn-l::turn-l::turn-l: [/SIZE][/FONT][/FONT] [URL]http://images26.fotosik.pl/183/1eafa432c83e5654med.jpg[/URL] :lol: hehehe jaki ryjek:loveu:
-
[quote name='Vectra']Też będziesz narzeczona :evilbat: o to Tigra wchodzi w szeregi bezmacicznych dziewczynek :)[/quote] :razz: nmo wiesz cooo...... kiedys moze:evil_lol::evil_lol::evil_lol: :multi:tak [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]uffffffffff to już puściłam :kciuki: ......[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]wycałuj fafluńca :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] jeszcze nie Alu jeszcze nie puszczaj :shake: wycałuje jak mi ja oddadza:diabloti: kilka macicznych fotek:lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/183/a85d2d694560b2a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/194/a88be49e670817fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/184/66c1346953131b04.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/183/bfae8736829cbdfb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/184/7a9682a88176ed1a.jpg[/IMG][/URL]
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
e.v.a replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dawaj jeszcze bo malo jak dla mnie:diabloti: -
doberek Justyśka Tyśka:diabloti:
-
[quote name='Vectra']cześć Effuniu :diabloti: a jaki zabieg miała Tigra ? bom nie w temacie[/quote] oooo nasza narzeczonaaa:loveu::evil_lol: witaj witaj :multi: a ciachałam ja dzisiaj:razz: znaczy nie ja tylko wet:razz:
-
hej hej Agnieszko:multi::multi::multi:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] właśnie wrociłam z wyprawy po własne , prywatne pieniądze .....na 2 bankomaty we wsi oba nieczynne :angryy::angryy::angryy:...a ja poszłam tylko z kartą bez DO więc o wybraniu w PKO lub Agencji nie ma co marzyć poza tym byłam z Ozzym więc i tak bym nie weszła do budynku ....:angryy::angryy:...czulam się jak żebrak pod kosciołem stojąc pod nieczynnym bankomatem :mad:nie pierwszy raz zresztą :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bidna Alusia:shake::shake::shake::shake::shake: oć oć przytulem :diabloti:
- 78403 replies
-
witajcie ślicznotki:multi::multi::multi:
-
witaj bando:multi::multi::multi::multi::multi::multi:ojjj dawno mnie tu nie bylo... a fotek jak zwykle multum:loveu::loveu::loveu:pozdrawiam:loveu:
-
witajcie wszystkie 3 ktore mnie odwiedziłyscie:loveu::razz: cos kiepsko z frekwencją :razz::diabloti: no ale mniejsza o to ... no wiec dzis juz wolne:multi:3 dni laby:p z ostatniej chwili: Tigra juz po zabiegu:razz: spi jak zabita:razz: odbieram ja za 2h.... rano zawiezli ja rodzice... wet ja wpuscil do 2 gabinetu (oczywiscie sie nie przejela ze rodzicow nie ma) chwile po zamknieciu drzwi rodzice i wet uslyszeli rumot:evil_lol: -Tigra grzebała w szafkach :grin: taki to moj przywiazany do rodziny piesek:mdleje: juz sie nie moge doczekac kiedy bedzie w domku:shake: jakos takdziwnie jak wracam z pracy i nikt mnie nie wita na klatce z swinka w pyszczku:razz::roll: a tak poza tym to piekna pogoda sie u nas zrobila:multi:slonko i nawet ciepelko sie pojawilo:cool3: oby tak dalej:multi:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']tymbardziej, że pierwszy raz......ja w gatki robiłem :oops:[/quote] hihi :turn-l::turn-l::turn-l: blehh a ja jutro w pracy chyba poobgryzam wszystkie paznokcie:razz: