-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Zaje2bista piżamka :lol: Czeee Eff zainspirowałaś mnie .........zakupię taką i podaruje Klockowej jak tak bardzo chce a ja ją chętnie w takim ruszu zobaczę:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czesc:multi: błeheheheh [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chcesz ze mną spędzić noc? że masz nadzieje zobaczyć mnie w piżamce?? :razz::razz::roll: bereczek Eff:multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] psssyt psssyt ona ci sklada nie moralne propozycje:razz: siemanko:loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: przeca Ciebie nie widać w wyrku ...śpisz taka zakopana :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Berek Effunia :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ALusia podglądała :evil_lol: witanko:multi: [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ale masz fajną piżamkę....lubię snoopiego :loveu::loveu: cześć :multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] a ja różowy ...:grin: czesc:multi:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:piżamka ze Snoopy"m podobje się mnie ino ja bym nie z różowym chciała:roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja lubie spac w rozu:roll: zazwyczaj mam całe różowe:diabloti: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Piżama zaje2bista :loveu: Tylko czemu różowa :placz:[/quote] [COLOR=Magenta][B]pikna różówa[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]piękna różowa piżamka... ino czemu ze snoopym :roll::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahahahhahahaha [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] noooo ssoooo...na noc ruszofe bym odziała...przeca i tak nikt by mnie nie widział :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no a Pawcio??? [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:...to już byś nie mogła dać pościelowych fotek na Dogo ....chyba że w sepii[/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol::evil_lol:[/quote] :grin:
-
witanko:multi:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]cześć :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]no fakt, tamten miał więcej kolorów :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale nabrałam znów chęci na działanie w photoshopie wiec pewnie dzisiaj w nocy będę znów coś kombinowała z bannerem :) :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][/FONT][/B][/quote] proponuje cos w odcieniach zieleni:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a ja zakładam piżamke na ciałko ......nie lubię se nic wpychac :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT] [B]buahahahah Alu![/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]poka piżamke :grins: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]cze Effcia :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] czeee Alcia:loveu: taka tam zwykła pidżamka:p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/185/5c78bbbca1da87af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/185/b7f9b8ff2c3ed230.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a dogo wiem że mam tu wrogów ale mam też grono życzliwych znajomych których [/COLOR][COLOR=black]wielce cenie :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ochh tak Alu cień mnie ceń:multi::multi::loveu::loveu::evil_lol:
- 78403 replies
-
cze Madziuśka:multi::multi::multi:
-
czesc moj kochany Korusiu i jego galeryjko:loveu:
-
:hand::hand::hand::hand::hand::hand:popatrz jak ci fajnie macham:multi::evil_lol:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
hejj ejjjjj robaczku:diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] Powiem Wam coś w tajemnicy , brak internetu przez te kilkanaście tygodni , w sumie to trochę się odzwyczaiłam od dogo ;) ale to , że miałam mnóstwo czasu na inne rzeczy , bo nie siedziałam całą dobe przed kompem :evil_lol: za to urzędowałam w kuchni przy garach no i KKKurde teraz muszę na jakąś ścisłą diete się wziąć [B].. bo siakoś tak ciasnawo mi w niektórych rzeczach się zrobiło[/B] :oops: [/quote] bedzie dzidza bedzie dzidzia:multi::multi::multi::multi::loveu::evil_lol: -
czesc Alcia:multi::multi::multi::multi::multi:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
a mi sie podobal bardziej ten stary baner:razz::diabloti: ten zbym malo kolorowy:razz: nie to co tamten....:grin: siemanko:multi: -
[quote name='Menrzuś']Widać to miłość pełna wyrzeczeń :evil_lol:[/quote] buahahaha i bardzo bolesna:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][SIZE=1]:placz:a Tigra pewnie marzyła o tym by mieć stado małych malusich boxereczków w typie boxera :diabloti:a ty ją pozbawilas tego :evil_lol:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] :diabloti:buahahahahha [B][FONT=Arial][COLOR=red]Cze Effuś :loveu:cieszkam ze jest dobrze :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Ozzul dostał ostatnie ostrzeżenie że straci jądra :roll:...po tym jak się przyssał na spacerku do trafki a potem dostał sraczki :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :grin: czesc Aluś:multi: [quote name='Vectra']A ja sobie tak marzyłam , że bym chciała taką małą słodką kulke po Tigruni :placz: i Ty droga Effo , wszystkie me marzenia POPSUŁAŚ !!!! :mad: :diabloti: udanych zakupów ci życzę :D[/quote] :mad: boxreko-jamnij ci w głowie??:lol: ochhh dzieki dzieki ale zakupy w tym miejscu nigdy nie sa udane:roll: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Czeeee Tigrusiu i jej włascicielko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] cze apelka:multi: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]witam :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]pozdrawiam serdecznie :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]i przesyłam mizianki dla Tigruni :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] witaneczkooo:multi: i dziekoweczkaaaa [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jak zakupki??? poka co kupiłaś :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]czeeeeeeeeeee :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] do doopy:roll: kupilam se pidżamke..... czeeeeeeeee
-
[quote name='Menrzuś']To jakaś fujara ten jamniol. Mój poprzedni piesek - właśnie jamniol, wszystkie boksie gonił aż się kurzyło :evil_lol:[/quote] Lolek kocha Tigre!!!!!!!!!!!!!:diabloti: [quote name='Vectra']Cześć barbarzyńco :diabloti: za pare dni obie zapomnicie o zabiegu :buzi:[/quote] :eviltong: Tigra juz zapomina jak widzi wędlinkę przed oczami:lol::multi: coraz lepiej z nia:loveu: nadal czesto z nia trzeba wychodzic ale widac ze coraz weselsza jest:loveu: ja spadam spac bo rano na zakupki:cool3::razz: no i jakas taka nie taka jestem:shake: dogobranoc:loveu:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]normalnie boxer z tej Tigry :cool1: niewinnego jamniora :shake:;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] widzisz jaki mi sie boxer męski trafił:razz::razz::razz::razz::diabloti:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
e.v.a replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ooo na foty sie załapałam:multi::multi::multi::multi: -
[quote name='Matusz']jak można jamnika łapą walnąć?:diabloti::mad:[/quote] no tak ciach :diabloti::evil_lol: [quote name='Jagoda*']Sunieczko, wszystkie Ciocie (Wujcio tyż) przeżywają...:razz: Cieszę się, że walisz facetów po łbie... Powód zawsze się znajdzie...:evil_lol:[/quote] :loveu: Tigrulek przesyła buziaki :evil_lol:ona tak z miłości go łapą:lol::evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[url]http://img179.imageshack.us/img179/5089/dsc06067oj7.jpg[/url] :diabloti: Tigra tak zaczęła siadac jak dostala 1 ciąże urojona:razz: smiesznie to wyglada:evil_lol: -
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]ale cudne srebrne brzuszko :loveu::loveu: dobrze, że już lepiej z Tigrunia :)[/B][/COLOR][/quote] :loveu:wiemmmm tez sie ciesze:multi: na spacerku nawet walnęła łapą jamnika Lolka:evil_lol:- czyli juz jej lepiej:multi: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Srebrna dama :loveu: :razz: I na dodatek taka dzielna :) :loveu:[/quote] :loveu: ma to po mnie:multi::evil_lol: uchhh sterylka z 200pln przeradza sie w 400:mdleje: Tigrulek nad ranem jak "popusciła" zalala panele..:roll: w dwóch miejscach juz pęcznieja... oby bardziej sie nie podniosły :siara:
-
[quote name='dbsst'] nie nie jestem w ciazy :evil_lol:[/quote] no to ze tak powiem............. bez sensu:obrazic: hej hej babciusiu:multi:
-
[URL]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ABA4.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: one tak pieknie pozują:loveu:
-
[quote name='Cimi']Nie, tylko ja :evil_lol:. Fiona ma w maju, a Febe w grudniu :eviltong:[/quote] to co piszesz ze my :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
-
[quote name='Cimi']Ale to tylko w dzien zabiegu. Dzien po juz jej nic nie bylo :lol:[/quote] no wiem wiem Tigrze juz coraz leiej.... nawet machala ogonkiem jak wrocilam ze sklepu:loveu::loveu: