Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='Cimi']Nie, była przytomna (nie odebrałabym psa nieprzytomnego :shake:). Wniosiłam dlatego, bo widać było że jest obolała ( w samochodzie nie wiedziała co zrobić czy siedzieć czy leżec a może stać), weszła 5 schodków i nie miała siły.[/quote] moze jakies leki slabsze miala.... Tigre raczej nie boli bo mi podtyka brzuch do miziania...napewno czuje dyskomfort ale przyzwyczai sie:razz: [quote name='Jagoda*']Uffff... Wymiziaj Tigrówkę...[/quote] :loveu::loveu::loveu:
  2. [url]http://i27.tinypic.com/ogrc5.jpg[/url] :loveu:błogie lenistwo...takim to dobrze:razz:
  3. [quote name='Cimi']No Febe też się cieszyła u weta :evil_lol:. Nawet nie zauwazyła, że ktoś inny trzyma smycz :lol:. I gdzieś ją prowadzi :evil_lol:. No ja miałam ubranko i bandaz dlatego, zeby sie nie dobierala do tego w dodatku FIona tez byla bardzo ciekawa co tam jest :cool3:. Taka upierdliwa była :evil_lol:. Wyrzygała się tylko ze dwa razy, raz jak ją wnosiłam po zabiegu i musiałam odetchnac i ja postawiłam, a raz w nocy.U nas z wypróżnianiem wszystko ok było, wchodziła i schodziła juz sama dzień po. A wode w misce miała cały czas. Ale mało piła.[/quote] a czemu ja wnosilas?? oddali ci nieprzytomnego psa?? moja sama wchodzila troszk łapki sie jej platali i dlugo to trwalo ale wetka powiedziala ze spokojnie moze sama wchodzic i schodzic ze nic jej sie nie stanie:razz: wode mogla dostac dopiero na 2 dzien po zabiegu ... :razz: no i ste napila troszke i juz wiecej nie pije:razz:
  4. [quote name='Cimi']Hejo :lol: Dzięki :lol:[/quote] a co wy wszystkie 3 w ten sam dzien macie urodzinki???:evil_lol::evil_lol:
  5. witaj Ewo w ten piekny wiosenny po poranek:evil_lol::multi::multi::multi::multi:
  6. ooo Madzia sie nie leni i od rana foty nam wkleja:multi::multi::multi:
  7. no to duuuzo zdrowka dla maluszkow i mamusi!!!!!!:multi:
  8. [quote name='Cimi']Hejo, super,że już po :lol:. Mi było smutno dlatego, że odwiozłam psa a on się tak cieszył na wyjście- pewno myślała, że na spacer idzie :evil_lol:. U mnie Febe w pierwszy dzień po zabiegu zrobiła qpę i siku jak wyszłyśmy od weta. Póżniej zrobiła w domu, bo stwierdziłam, ze juz nie wychodze pod sam wieczor z psem, który ledwo chodzi i trzeba będzie go wnieść. Mój kręgosłup powiedział stop za pierwszym razem jak wnosiłam na 4 piętro :lol:. ale już dzień po zabiegu wieczorem głupiała tak, że się wytrzymać nie dało. I jak tu przypilnować takiego psa :roll::evil_lol:. Przeciwbólowe dostała w dzień zabiegu, potem już tylko antybiotyk. Nosiła ubranko, które bardzo jej przeszkadzało i musiała po popsuć :lol:, później bandaż i klosz na to jak zostawała sama :evil_lol:. Trochę się bałam tego, że będzie popuszczac czy nie będzie chciała jeść. Zwłaszcza jak się takie coś czyta. Ale gdzie tam była tak przegłodzona, że się rzuciła :evil_lol:, jakieś 3 dni nie jadła.[/quote] hej hejjj Tigra byla szczesliwa tam u weta:lol: ona mogla by zamieszkac w szpitalu hahahah byla by najszczesliwszym psem na swiece... Tigra co jakies poltorej godziny wychodzi na dwor:roll: bo jej sie chce siku a ona nie potrafi sie w domu zalatwic .. kupe wczoraj tez robila...po schodach schodzi i wchodzi sama powolutku (wczoraj jej troszke dupke podtrzymywalam ), ma zaaplikowane antybiotyki i przeciwbolowe i przeciwzapalne leki na 5 dni. Ubranka ani klosza nie musimy miec :cool3: Tigra ma 2 szwy ..bandaza tez nie miala i nie ma. Tigra dzis rano dostala troszke wody bo sie prawie dusila takjej w gardle zasychalo no i sie porzygała... ale to dobrze niech zwroci cala ta narkoze... Bidula caly czas smetna chodzi powoli i podstawia tyłek i brzuszek do miziania:razz: Teraz spi .... [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]cześć Eff przeczytałam i widziałam brzuś Tigry:loveu: nie martw sie dojdzie do siebie:multi: Lujka była odporna na uśpienie i musieli jej jeszcze raz dać............ nie zapomnę tego nigdy w życiu miała takie załzawione smutne oczka:-( trzy dni dochodziła do siebie...tak na nią środek usypiający zadziałał ale potem było wszystko Oki i Tigra tez się uśmiechnie nie martw się[/B][/COLOR][/quote] doberek:multi: Tigra z spaniem nie ma problemu :grin: wiec i narkoza szybko podzialala:cool3: juz sie coraz mniej martwie:loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Ewuńku ...jak nocka :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nocka spokojna Tigra przespala przed snem poszlysmy na siku... i dopiero nad ranem sie zalatwila na plytki... ale cala noc wstrzymywala... [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] Kloc był tak odporny że dostał 4krotną dawke narkozy do swojej wagi.... i jeszcze zeskoczył im ze stołu ... mięśnie do końca napięte... zero rozluźnienia ... ale był bidul :-( [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] aaaa cze Efa mizianiec dla rekonwalescentki [/B][/COLOR][/FONT][COLOR=DarkRed][B]:loveu:[/B][/COLOR][/quote] prawdziwy Klocek:evil_lol: czesc Madzia dzieki Mizianko przekazane :) [quote name='AlKil']Witajcie Tigrunie! Życzymy szybkiego powrotu do formy!!!:loveu:[/quote] witanko:multi: dziekii:loveu: o i nasz brzuszek... coraz mniej srebrny [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/194/38eb874ca1c2cd72.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/195/e52a2cc58c6f1635.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/184/6cffd2852ec9393e.jpg[/IMG][/URL]
  9. siemanko Zuzki .... czekamy na foty :diabloti:
  10. czesc zagadana:loveu::multi::multi::multi:
  11. czesc czołem kluski z rosołem:multi:
  12. [CENTER][B][SIZE=4][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=magenta]:tort:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=magenta]no to 100 lat 100lat niech zyja zyja nammmm[/COLOR][/SIZE][/B] :cunao::beerchug::cunao:[/CENTER]
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :evil_lol::evil_lol:ja za to wiem ile zyskuję ;) Harley raz się wyturlał w kocim goownie ......osz cholerka capiło na całej klatce schodowej zanim go Tz do domu zataszczył ...potem sam go kąpał bo to jegowina była :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahahah uuułeeeee kocie goowna sa straszne!!!!!!!!!!!!!!
  14. czesc moge uzyczyć nazwiska i swojej osoby. z tym ze nie mam mozliwosci zabrania go nawet na chwile do siebie:shake: sluchajcie... jutro moge wejsc do weta na zamkowa(podaj łapę) dzis kastrowalam u nich suke.. z tego co sie orietuje to wyciagneli ostatnio psiaka ze schronu ..oglaszaja tez psy ze schroniska na tablicy ogloszen u nich. moze by pomogli? poradzili? najgorsze jest to ze ja nie moge zapewnic maluchowi DT a oni nie maja calodobowego szpitala ... qrde ze tez wczoraj nie zobaczylam tego watku :/
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :razz::razz:ona się mnie nie boi :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :crazyeye: no cos ty Alu na serio???:evil_lol: [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]hej członkinie !! :multi::multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/quote] hej hej członki:multi::multi::multi:
  16. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Ozzulek jakoś nie gustuje w parfimach :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] nie wie co traci:razz::razz::razz::diabloti::evil_lol:
  17. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie dowcipkuj... nie chodzi mie o alu Alu :razz::razz: ino że ładnie zszyty :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a no szyty ladnie...zastanawiam sie jak skoro ma tylko 2 szwy:niewiem: jakos od wewnatrz ja sszyli ... tylko w jaki sposób:roll::evil_lol: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]jeju jaka ona smutna :roll: [URL]http://images30.fotosik.pl/184/48f183013357caee.jpg[/URL] [/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nich się brzusio szybko goi! [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] no smutna bo pic jej sie chce:shake: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:cool1: maszyny do szycia nie przywioze bo i tak nie wiem jak się to ustrojstwo stosuje ....ale mam igłe , nici i naparstek też tak potrafię :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]:mad: se wypraszam ....nie mam z blaszki :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :lol::lol:Klockowa uwazaj:evil_lol: :evil_lol:
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Na pewno jej wiruje , pewno puści pawia :razz::razz:....boli ją ...więc się nie dziw ...czekaj 3-4 dni i psina funkel nówka ....tylko mus uważać [/B][/COLOR][/FONT][/quote] juz puszczała:razz: 5 dni dzialaja przeciwbolowe i takie tam wiec mam nadzieje ze zabardzo nie cierpi:razz: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ale ładny brzunio :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hihi nono jak ten od alicji z krainy czarow ten blaszany:lol: [quote name='Alicja'][COLOR=red][B][FONT=Arial]przywieze Ci jutro Alumspray i Ci popryskamy :grins:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] :grin:
  19. [URL]http://images34.fotosik.pl/194/cfe6288f79e86ebb.jpg[/URL] nooooo jak by to byla Tigra to albo lezala by na padlinie albo krowim placku:diabloti::evil_lol:
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:glaszcze: zapomni ...minie .....będzie dobrze [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]daj jej czas .... [/B][/COLOR][/FONT][/quote] wiemm wiemmm ale ona take smutne łocy robi:razz: i chyba jej swiat wiruje :evil_lol: i ostatnie 2 spacerowe [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/194/339e6a5a41953b75.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/194/47f1e2df61648331.jpg[/IMG][/URL] 2 słabe domoweczki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/194/a70706172f7f2b45.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/184/48f183013357caee.jpg[/IMG][/URL] i jeden srebrny brzuszek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/195/7ff1eb97b8832ddf.jpg[/IMG][/URL]
  21. czesc rudzielce:multi::multi::multi::multi::multi:
  22. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]puściłam kciuki :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]cze Effuś.... :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ufffff już wszystko wiem .....puszczam ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]koparecka :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images25.fotosik.pl/183/bfae8736829cbdfb.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/quote] dzieki dziewczyny za kciuki:multi: qrcze szkoda mi jej:-( taki smutasek ....
  23. [quote name='halbina']Niech mnie ktoś wymizia... choćby wirtualnie! jestem taka niedomiziana... :placz:[/quote] miziu miziu za uszkiem:razz::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...