-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
siemka złotka:loveu::loveu::loveu:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
hej hej gilku:multi::multi::multi::multi::multi: -
[URL="http://images33.fotosik.pl/189/add1cd7554766cd0.jpg"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://images33.fotosik.pl/189/add1cd7554766cd0.jpg[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][/FONT] [URL="http://images31.fotosik.pl/189/7a4223425d071202.jpg"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://images31.fotosik.pl/189/7a4223425d071202.jpg[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://images33.fotosik.pl/189/c5a60539110b981c.jpg[/SIZE][/FONT] :grin: buahahahahha Alu..naprawde fascynujące:lol:doberek:multi:
- 78403 replies
-
[url]http://images32.fotosik.pl/188/e8b4b737e894cdfe.jpg[/url] :grin: a był poświęcić te pisanki??:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: hej hej Madzia:multi:
-
hej Madzialena:multi::multi::multi::multi:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]cześć wpadłam tak sobie jeszcze przedjajecznie piekna zime miałaś tej wiosny ja niestety też:angryy: ale już po zimno ale sniegu niet to trzym się ciepło pa to pisałam JA.............:razz::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] witaj wpadnieta u mnie nawet fajna pogoda w miare cieplo troszke wiaterek zimny no i sloneczko raz jest a raz nie ma ale nie jest zle :) paaaa [quote name='Cimi'][URL]http://images30.fotosik.pl/180/499e92346cf42eab.jpg[/URL] Ale słit rózowa obrożka :evil_lol: Powiadasz ciachana :cool3: ? E tam luzik :evil_lol:. Sama ostatnio sterylizowałam młodą, dzień po zabiegu miała gupoty w głowie. Tylko fiona mi została ale to na jesien. Powodzenia :kciuki: Wesołego jojka :lol:[/quote] hehehe a no ciacham ciacham urojone doprowadzaja mnie do szału:evil_lol: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]EFF karmisz Tigrę patykami? :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tak i kiełkami i trawa i innym zielem:evil_lol: [quote name='tygra']Ewa śliczne fotki a tu życzenia [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9756780&postcount=264[/URL][/quote] [quote name='Wyjątek']Ale ona szcześliwa, że ma tego patyka :loveu: I pewnie, ze jest z Tobą na Święta :roll: Moja Gama w hotelu :placz:[/quote] nie płakaj niedlugo Gama bedzie z toba [quote name='Jagoda*'][B][COLOR=green][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]POGODNYCH, SPOKOJNYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY![/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/quote] dziejuje Jagódko:multi:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
noo nieeeeeeeeee jaki puchatek:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: czescd Menrzuś:multi: -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Noooo tylko bez posmiewania mi się tutaj z moich bąbli :mad::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][/COLOR][/FONT][/B][/quote] aaaahahahahaha bąble :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: zdrowych jajek:multi: i dlugiej kiełbasy
-
echhh mamcia noooo :razz:wesolego jajka:loveu:
-
wesołych Lusiek kurczaczki:multi:
-
[CENTER]tych chyba jeszcze nie bylo.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/180/96a61428c0886f5a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/188/418c65af6a35e3cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/187/3a2b5be0c222772e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/188/e80974eca4df405f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/180/7bf566c99d1c6248.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Tuś mnie zaskoczyła - takich życzeń jeszcze nie dostałem :loveu:....i te Rosjanki :crazyeye: [B]buahahahahahaha a temu tylko Rosjanki w głowie:shake: a Polki to nie fajne??:diabloti:[/B] Ale ciecierzyca?....mmmmmmmmmmmmmmmmm[/quote] nie nie cietrzewia:razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']na żywca, w naturze niestety nie :shake:[/quote] to tak jak taa:razz: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]z najlepszymi od [COLOR=blue]Klocusiowej[/COLOR] i od[COLOR=red] Mnie[/COLOR] [/B][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][B][COLOR=green]Cieplej wody cala balia. umyj sobie genitalia, glowe pochyl do podlogi i szeroko rozstaw nogi. Przyjezdzaja dwie Rosjanki, beda robic Ci pisanki[/COLOR][/B][/FONT][/CENTER] [/quote] buahahahahahahaha:grin: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ciecierzyca - jadłaś takie cuś......mniamnuśne :evil_lol:[/quote] a jadłaś :eviltong: a widzialeś cietrzewia??:razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Czasami mi się uda :roll:[/quote] i za to cie.... cie cie:loveu: -
uchhhh ciezki moj los niewiedzenia o co chodzi:evil_lol: nie smutaj ALcia nie smutaj oć przytule:calus: i wracaj do nas :loveu: i zgarnij Klockowa:razz: i pamietaj co by sie nie dzialo to na dogo sa ci dla ktorych nie jestes obojętna:) zdorwych i wesolych jajeczek...ruchajacych sie króliczków... mokrych barankow i kurczaczków z worem prezentów:loveu:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Dzisiaj piątek - to tyś pewnie Piętaszkówna :evil_lol:[/quote] :grin: no to mi powiedziałes :grin: -
[quote name='Wyjątek']czesc, wesolych swiat :) niestety bez ladnego obrazka :( ale szczerze :loveu:[/quote] nie szkodzi:multi:wesolych tobie tez:loveu:
-
[URL]http://images32.fotosik.pl/187/435aee3ab0d2babc.jpg[/URL] :turn-l:nie umieją chodzic na 2 nogach:turn-l: nie umieją chodzic na 2 noogach:turn-l:
-
[quote name='zuzolandia']a u nas zimnooooooo jak pierun bleeeeeeeeeee[/quote] u mnie tez fee pogoda:razz::razz:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]jestem i nie opuszczam..............:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :multi: no to daj foty:evil_lol:
-
[quote name='orzech']ale pedalska ma pilke :D to pewnie pati ma taki wplyw na olka :D[/quote] uchhh czy ja o czyms nie wiem??:mdleje: Oleczku koope lat:loveu::loveu::loveu::evil_lol: a za tego esa o Dr. Quinn to powinnam cie zabic:diabloti: :obrazic:
-
[url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ACI76.jpg[/url] buahahahahah :grin: ale fajnego goscia mieliscie:loveu:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
e.v.a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
czesc rudzielce:multi::multi::multi::multi::multi: -
apelka jestes? jestes? powiedz ze ty nie opuszczasz nas powiedz no prosze prosze