-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='agbar']Jestem ci ja sobie wczoraj wieczorkiem w sklepie..przemykam miedzy polkami,gdzies za soba slysze bliskie memu serca slowa eee takie z akcentem na RRRRR:evil_lol:mysle se:O! Nasi tu som:multi:...slysze jak chlopaki sie morduja przy lodowkach, pytajac siebie nawzajem jak sie nazywa po niemicku pstrag??se ide,se mysle pomoge chlopakom-my rodacy musimy sie trzymac razem:p..wiec powolnym krokiem zblizam sie...staje przy lodowce azeby miecho wyjac i slysze tego jednego: Ty zapytaj sie , ty troche gadasz po niemiecku nooooo!! Zanim ja sie zdazylam odezwac zeby sie nie produkowali, mlodzian z szerokim usmiechem na twarzy wali do mnie: -eeeee....yyyyyy....sprechen Sie eeeee.......po ludzku??? moja mina-bezcenna:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] buahahahahahaha witaj barówka :multi::multi:
-
[url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ACA18.jpg[/url] buahahahhahahaha ... a czy on sie rusza??:grin: witanko:multi:
-
[CENTER]:grins:czesc:grins:[/CENTER]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
witaj gęsiarko:loveu::loveu::multi: -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
e.v.a replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czesc Gizmosie mokre nosie:multi::multi::multi::multi: -
[quote name='Alicja']:multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]widzialam widziałam nudne fotaski :loveu::loveu: gdzie byłaś z moim TZtem :hmmmm: on też narzeka że go plecka bolą :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] cieszkam sie ALuuu :siara: nie chce cie niepokoic ale 2 babeczki z mojego pokoju dzis tez byly powiginane:evil_lol: to chyba jakies wirusowe:crazyeye: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poczytałam na wsteczu jak płakałas z powodu... powrotu do korzeni :cool1: znam ten ból.... :placz: a wogóle.. dzień dobry??? dobry wieczór?? czy dobranoc??? :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] takk takk popłaczmy razem:placz: moze poprostu "witaj najpiekniejsza z Eff":evil_lol: [quote name='zuzolandia'][URL]http://images34.fotosik.pl/203/0870b3776e7579be.jpg[/URL] boksiowe rozwazania nad sensem zycia ;-) hihihih taaaaaaaaa znam ten bol koffana.....mas c konska.... mnie pomaga na te bolesci ... buzioleee[/quote] hahaha no maściowałam sie koniem.... teraz mam plaster taki przeciw bolowy naklejony:roll: [quote name='Medorowa']Widziałam nudne foty:roll::roll::loveu: Do lekarrza:motz:[/quote] :loveu: pffff... chyba se zartujesz ze mnie:razz: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Widziałam nudną fote......ale jaką cudną :loveu: [URL]http://images32.fotosik.pl/203/3a61964528f6b2fe.jpg[/URL] Witaj EFFelindo:loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu: witaneczko panieneczko [quote name='agbar']czesc polamancu:grins:[/quote] cze barówa:multi: jestem jestem jestem w domu juz:multi: kierowniczka nie mkogla zniesc mojego grymasu na twarzy i wyslala mnie do domu:evil_lol:
-
hej hej Al ..wpadłam na kaff:multi::multi::multi:
- 78403 replies
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
e.v.a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
hej hej rudzielce:multi::multi: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi: fajnie że se wpadłaś do mła na chwilkę :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hehehe czasami wpadanie moze byc przyjemne:evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]jak zwykle Alicja :diabloti:zaś robi koope :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahahahha Aluuuuu feee feee
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]jaka zaspana :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images23.fotosik.pl/188/d958a6ecdea1a97a.jpg[/URL] śpioszek :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dobranoc Wam :loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] bo to spioszek mały:loveu::loveu: tobie tez:evil_lol: [quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]najsmaczniejsza własna łapa :razz:[/B][/COLOR] [B][COLOR=navy][URL]http://images34.fotosik.pl/203/0870b3776e7579be.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]a tu jaki spiochulek rozczulający :loveu::loveu::loveu:[URL]http://images26.fotosik.pl/189/f911364203e20a08.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]Eff, już nie będę mówił głośno co na przewianie jest dobre...:diabloti:[/COLOR][/B] [/quote] haaaaaaaaaaaa ona wcale jej nie jadła:eviltong: tylko fafelek tak sie ułożył:p :loveu: powiedz powiedz:multi:
-
hej hej Alcia:multi: nja tak tylko na chilke se wpadłam do ciebie:razz:
- 78403 replies
-
hej hej żelmisiowa:multi::multi::multi::multi::multi:
-
[URL]http://images6.fotosik.pl/163/277690c6d866e724.jpg[/URL] aahahahah a kto tam sobie w krzoczkach siedzi??:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/203/0870b3776e7579be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/203/3a61964528f6b2fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/189/f911364203e20a08.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/188/d958a6ecdea1a97a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/188/baba401c3eb6b653.jpg[/IMG][/URL] na wsteczu płakałam
-
nudne foty:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/188/9cf6e3c8f54c8975.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/187/dafcb684e9e0fec5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/203/0dfece5219b4bbe1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/203/4d6c5461ca056052.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/188/5438288f84c612a0.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Evra']Uff, ciężko było, ale w końcu udało mi się natrafić na jakieś fotki. Śliczna dziewczynka :loveu::loveu::loveu:[/quote] pfff no wiesz co :obrazic: przeciez ich jest peeeełno:diabloti: witamy i zapraszamy czesciej:multi: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:Effuniu a gdzie twoje nudne fotaski :grins: Doberek :calus:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no juz juz zaraz daje Aluniu doberek [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]one się nie znaja:razz:.................mmo że nie lubię różowego........piżamą może być różowa:multi: i ze snoopim:eviltong: [/B][/COLOR] [COLOR=DarkRed][B] witaj Effo[/B][/COLOR][/quote] no własnie:multi: hej hejjjj [quote name='Jagoda*']Przyszłam obejrzeć zdjęcia....;)[/quote] i coo i coo?? widzialas??:evil_lol: [quote name='Medorowa']Witaj stokrotko:loveu::loveu:[/quote] hej stokrotko [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Czeee Effelindo;):loveu: Mówisz że u mnie mało fotóf no nic nie chce mówić ale u ciebie to już posucha:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] bo my mamy kryzys fotkowy uchhhhh umieram:placz:kręgosłup odmawia współpracy ..... rano wstalam i bylam sztywna nie moglam sie ruszyc :placz:bolalo jak diabli.... wzielam tablety poszlam do pracy i .... i w pracy tez umierałam... jakwrocilam do domu poszlam spac... i co ? i nadal boli:placz: chyba mnie przewialo.... albo korzonki albo nie wiem ..... masakra....
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ja też nie :watpliwy:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no ale ty mi obiecałas...:placz:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]mnie też mnie tez mnie tez mnie tez......................bleeeeeeeeeee:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz::razz:chce ktoś pączka ...........:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a masz cos innego:roll::razz:?? [quote name='BoJa']zostaw na jutro - jak wpadne na poranną kawusie;)[/quote] :obrazic: ja tez bym chciala:roll: jutro albo jeszcze dzis nudne fotki beda:p moze sie blozek ruszy :roll:bo cos zanika:razz:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Jakie trzy:crazyeye: siedem ich było:mad:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie szkodzi.... i tak mało :siara:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
witaj gilku żonkilku :multi::multi::multi::multi:[FONT=Georgia][/FONT] -
hej hej buszująca w krzokach:multi::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
hej laski:multi: -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Effcia wypuścili cie nareszcie:multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] hehehe wypuscili juz o 16:30 ;););) nc mi sie nie chce...nic mi sie nie chce....nic mi sie nie chce....nicm i sie nie chce.......nic mi sie nie chce..........bleeeeeeeeeeee
-
yyyyyyy i tylko 3 foty??:razz::razz::razz::razz::razz::roll: