-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']za to tele było fantastyczne :multi:[/quote] :grin::oops::oops::oops: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']cze tubisiowa :eviltong:[/quote] to nie bylo mile :obrazic: :obrazic: :obrazic: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
cze tele:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[url]http://images6.fotosik.pl/181/200f02d44f3e1d13.jpg[/url] lody lody dla ochłody:grins::grins::grins::grins::grins:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:a jak .....kto dba ten ma :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']:diabloti: :diabloti: :diabloti: Tigra pływaczka zawodowa :loveu:[/quote] :loveu:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
e.v.a replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oooo ile slicznych spacerówek:loveu::loveu: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:eeee koffana ...ja się mogę śmiać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a ty coo pod ochroną czy jak??:razz::diabloti::evil_lol:
-
wiesz co All... to wszystko jest bez sensu:roll:dlaczemu Ozziemu caly czas ta piła ucieka:niewiem:
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[URL]http://images25.fotosik.pl/202/6f2b2abd8ac4577b.jpg[/URL] błeeehhehe Ewo widze ze sie psy przed toba chowaja:diabloti: chyba bidne mysla ze one tez tak na sile ten tego ...pomiedzi twoimi nogami....:grin::evil_lol: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
cze kwiatuszku:multi: 600pln za semestr to malusienko... ja za swoja prawie 500miesiecznie bede płacic:roll: no ale policealne zawsze sa tansze:razz: -
łoojejaaa jaka ona juz duuza:loveu::multi:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][URL]http://images33.fotosik.pl/233/d3d654db4fcbf718.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]moczydoopka:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:boćki ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :loveu::evil_lol: Aluu... ten sie smieje kto sie smieje ostatni:diabloti: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]no ejj...lub mnie :roll::roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]bocianki na prawde bardzo ładne :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images32.fotosik.pl/233/fbd0bcd90323eb98.jpg[/URL] a sunia prześliczne czarne skarpeteczki ma :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]cześć :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] noooo dooobraaa:loveu: :razz:
-
[URL]http://img294.imageshack.us/img294/4968/b036bj5.jpg[/URL] :multi:piekna roz obroza:loveu: slicznie Luś w niej wygląda:loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/203/300ed0908500f84a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/233/c50876d508ed96c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/233/fbd0bcd90323eb98.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/233/dcc30599fe5909f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/203/d2c53bc1dc02e580.jpg[/IMG][/URL] spadam na spacerek:cool3: bay bayyy
-
[URL]http://images32.fotosik.pl/233/6b656b57ff15da65.jpg[/URL] boskie:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
czeeee slyszalam ze jestes feeeee:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/204/3306b98aa2524064.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/233/f747cc0633305b8b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/203/c7b64aafbbbfe51c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/233/1e6a6868e26359ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/204/a4d7e44743c38cc3.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] liczy się liczy...spaprałaś sprawę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] wiesz cooo... juz cie nie lubie:obrazic: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/233/d3d654db4fcbf718.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/204/69e4881495aff500.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/233/f15ca81dfb93aa5b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/233/cb745b04f91618ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/204/a5ac503dfaf681b2.jpg[/IMG][/URL]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
e.v.a replied to bonita's topic in Foto Blogi
czeeee boxieeee:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=red][B]Uwijam się od rana jak w ukropie , bo pan C. po 2 tygodniach L4 idzie dziś do pracy :razz::razz:w domu nerwówka ...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a poza tym jestem ZŁA i Magda też jest ZŁA :diabloti::diabloti::diabloti:bo na bazarku mamy kolczatki i nie jesteśmy dogomaniaczki przez to :grins: a kij im w oko wolę być ZŁA :diabloti:....koffam być taka zła jak diobli :diabloti::diabloti:.....i na złość wyprzedam całą chałupę ...łącznie z obcęgami do wyrywania zębów :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/LEFT] [/quote] oooo dzis jakies kolczatki podniose:diabloti: tylko na satale bede musiala wywalic brata z kompa:razz: bo cos sie zadomowil na nim:mad: zakupic nie moge bo jestem wycyckana z calej kasy:roll:nawet na karte do telefonu mnie nie stac:oops: :evil_lol: witaj All:multi:
- 78403 replies
-
dlaczego twoje ieski stoja w miejscu a moja nie moze??:placz: tez chce takie pikne foty:loveu: ochh i banerek biutiful:loveu:
-
wracaj do zdrowia gwiazdeczko bo mam sporo fot:diabloti::diabloti:
-
[url]http://images27.fotosik.pl/201/d1cbd58a958d4a12.jpg[/url] ahahaha Ozzy jak zwykle szybki niczym błyskawica:diabloti::evil_lol::loveu: berek Alcia:multi:
- 78403 replies
-
ochhh uwielbiam kwitnaca mirabelke:loveu: piekne kwiatuszki i oszalamiajacy zapach:loveu::loveu: mmmmm.... i do tego Tiga ktora ma alergie na mirabelke hehehe
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
jaaaaaaaaaa cieeeeeeeee ale z niaj leeeniuch:razz::diabloti::evil_lol: dobry:multi: