Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Aldona odkarm ja troche ,zeby przed sterylka nabrala formy.
  2. Gucio,zeby to tylko nie były powikłania po nosówkowe-ta przewlekła biegunka i łapy-objaw neurologiczny, niekoniecznie muza to byc stawy.
  3. Erka napisz priv do kiwi i frotki.
  4. Może to kaszaki ?
  5. Asica super ! dzieki za zarełko.
  6. Pani Marzena otrzymała bardzo szybko karme w ciagu kilku dni, dotarła do Boguszyc, dziwne ,ze tu tak długo to trwało.
  7. Czyli Mop będzie mieszkał w Warszawie. Gratuluję.
  8. Frotka prosimy o szczególy!
  9. Anielica, a czy chociaż wydaja tam sterylizowane suki ? Czy po wydaniu na wies rozmnazaja sie na maksa.
  10. Gamoniu , a w czym zawiniły psy i koty p. Marzeny, zeby im nie pomagac, piszesz ,ze Wedze nikt nie bedzie z dogo pomagał, przeciez nie pomagacie Jej tylko tym zwierzętom, ponad setka u Marzeny i około 600 u p. Bozeny, nie chce zasmiecac tego watku, ale przeraza mnie takie myslenie.Pozdrawiam.
  11. Trzymam za udana akcje łapania Mopa.
  12. Lara na sterylke nie jest za pózno bierzcie ja i sterylizujcie, bo na bank jest w ciązy.
  13. Asica jakby dało sie załatwic to dla p. Marzeny byłoby super, tylko transport ?
  14. W Nowym Targu jest hodowla ponów Banciarnia, moze oni by pomogli, tymczasowo lub na stałe znalezc dom ?
  15. Podnosze na pierwsza strone.
  16. Pomyślcie o sterylce suki , która na waszych oczach była kryta, za 2 miesiace na mur beda szczeniaki, które trzeba bedzie uspić.
  17. Gucio glutowate kupy luzne ze sluzem i krwia-pasemka to moga byz robale.
  18. Gratulacje dla Voc i jej Tz.Niech sie wam dobrze chowa mała dziewuszka!!!
  19. Wejdz na [url]www.bezdomne-zwierzaki.most.org.pl[/url], tam w dziale psy jest o niej.
  20. Na stronie Amicusa pisza ,ze znalazła dom.
  21. Trzeba jeszcze wziasc pod uwage bezpieczenstwo psów w nocy przy takim piecu, beda tam same, chodzi mi o ryzyko zatrucia tlenkiem węgla, tyle sie teraz słyszy o zaczadzonych ludziach.
  22. O tak zdjecia koniecznie wstaw,juz nie moge sie doczekac.
  23. Atrox ty poprostu jestes bezczelna i niewychowana osoba, i masz racje nie pokazuj sie juz tutaj wiecej, nie psuj powietrza na dogomanii.
  24. Widze ,że mamy kolejna kłótnię, cos ich ostatnio duzo na dogomanii, w złym kierunku to zmierza, zamiast jednoczyc siły, od pewnego czasu, duzo tu awantur...
×
×
  • Create New...