Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Moze ktos chciałby mixa boksera ?
  2. Beata popieram Frotke, trzeba pomoc Karinie w znalezieniu domów dla jej podopiecznych.
  3. Trzeba psa ogladnac u lekarza, czy ci ludzie robia cos,zeby znalezc im domy, czy tylko zdali sie na Ciebie ?
  4. W tych Końskich to same piekne psy maja, a to tricolorki. a to collie.Myśle ,ze przy okazji szukania domu suczkom, owczarek tez znajdzie dom.
  5. Gadzik psy sa na tymczasie u kariny w Końskich, potem przyjada do krakowa, do Warszawy nie jada.
  6. Temu weterynarzowi powinni odebrac prawo wykonywania zawodu ,za takie brednie , ktore rozpowszechnia.
  7. Potrzebny jest solidny kojec ,zeby nie uciekły. Opieka na takimi psiakami to mega odpowiedzialnosc, czas nagli,ale trzeba działac racjonalnie.
  8. Koniecznie jak najszybciej powiadom rodziców, to powazna sprawa musza wyrazic zgode, pan ma malucha wiec trudno mu zapakowac tam 4 psy i przywiezc do Radomia.
  9. Gajax dziekuje za informacje , bo myslałem,ze zawału dostane z bezsilnosci.Ajsonowa jak juz beda u Ciebie wysle Ci dla całej czwórki srodki odrobaczjace, namiary podasz na priv, szczepionek niestety wysłac sie nie da bo musza w lodowce jechac, zreszta zobaczymy, odnosnie utrzymania tez pomozemy i znalezienia domów, je trzeba troche socjalizowac.
  10. Nie wiem, czy w srode nie bedzie za pozno, moze gdyby wczesnie rano, ew. niech osoba , ktora je karmi przypilnuje psów zanim nie dojedziesz ? Sytuacja jest krytyczna.
  11. Jeski suczki beda juz u Ciebie , mozesz liczyc na moje wsparcie finansowe.
  12. Czyli mamy "nóz na gardle", transport potrzebny !!!
  13. Spróbuje poprawic , dzieki Gajax, podnosze na pierwsza strone.
  14. Erko nie chce krytykowac waszego weta ,ale dokładnie miesiac temu byliście u niego i powiedział,ze na sterylke za póżno, uwazam ,ze wtedy mozna było to zrobic, nie miałybyscie teraz problemu. W połowie ciazy bez problemu mozna sterylizowac, teraz to juz bez znaczenia ,ale moze warto zmienic lekarza na przyszłosc, ten jakis dziwny.
  15. Lupe wykorzystam jeden banerek. Zobaczymy co postanowi Frotka w ich sprawie, ja cały czas podtrzymuje moja oferte+odrobaczania i szczepienia psow jesli przyjada do Krakowa.
  16. poducha dla Gapy niezbedna, a najlepiej własna kanapa.
  17. Irma dzieki za allegro, to nepewno przyspieszy znalezienie im domu.
  18. Napewno szybko znajdzie dom.
  19. Trzymam kciuki,zeby wreszcie zadzwonił ktos odpowiedni.
  20. Xxxx52 masz racje co do socjalizacji,ale jesli one tam zostana , to nie ma kto ich socjalizowac, i wisi nad nimi widmo hycla.Potencjalni własciciele sa informowani o psach. Mam nadzieje ,ze wypali hotel, i bedzie sie im szukac domow.
×
×
  • Create New...