W ostatecznosci jest hotel dla psów, tylko doba kosztuje 15 zł, moze jak dostaliby karme to jeszcze potrzymaja. w końcu to oni doprowadzili do tej sytuacji, napisz do AgaG, moze ona miałaby jakies kontakty,zeby znalezc im domy.Porozmawiaj z nimi ,zeby na przyszłosc takich "jaj" nie robili,w końcu to czujace zywe stworzenia.Jesli ich nie stac na sterylke matki to moga złozyc w Tozie na Florianskiej podanie o bezpłatny zabieg-tylko trzeba chciec ruszyc tyłek, a nie szantazowac schroniskiem innych, co od karmy jak pisałem w przyszłym tyg.postaram sie to załatwic, dam Ci znac na priv.