Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Numer komorki w ogloszeniu jest twoj, wysle Ci sms, jak bede mial juz karme.
  2. To jak bede miał worek to sie umowimy, jutro pod wieczor albo w sobote.
  3. W takim razie jutro postaram sie załawic 15 kg. worek karmy i moze w sobote Ci dam, tylko gdzie i jak ?
  4. karusiap ma kontakt z włascicielami, trzeba na nia poczekac, na 1 stronie sa tel. do niej.
  5. Podnosze kolorową rodzine do góry.
  6. Monika te psiaki sa w wawie, byłyby w sam raz [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25822&page=44&highlight=asiaf1[/url]
  7. Podnosze na 1 strone , jeszcze trzy psiaki czekaja.
  8. Kolak u Kariny zdaje sie ,ze ma 1,5 roku.
  9. Cebula jest toksyczna dla psow.
  10. Frotka pamietam o twoich podopiecznych, ale nowych domow brak.
  11. Nikt tu zupełnie nie zaglada ?
  12. Podnosze psy na pierwsza strone, jeszcze trzy sztuki czekaja na domy.
  13. Czy Karina ma za co je utrzymac ? Dobrze byłoby aktualne zdjecia zamieścic.
  14. Pod nieobecnosc karusi podnosze do gory.
  15. Podnosze tricolorki, pilnie szukaja domu.
  16. Przypominam o mixach boksera , które czekaja na dom.
  17. Frotko , czy psy przyjezdzaja do Krakowa ?
  18. Trzymam kciuki ,zeby pozostałe znalazły szybko domy.
  19. Jak wrócisz ,a karma bedzie potrzebna daj znac.
  20. Podnosze sunie , oby domy jak najszybciej były, w niedziele chyba przyjezdzaja do hotelu do Krakowa.
  21. Uwazam,ze osoba ta powinna byc surowo ukarana.
  22. Co na to Radek przyszły własciciel Sary ? Nie wiem czy transport dobrze wpłynąlby na psychike Sary i zdrowie jej szczeniaka. I co bedzie ze szczeniakiem jesli sie odchowa i Sara pojdzie do Radka, własciciele buldozków powinni sie zoobowiazac do szukania mu domu i przetrzymania go do tego czasu.
  23. Napisz do dziewczyny ,zeby najlepiej na zywo je zobaczyła,i uwazaj ,zeby to jacys pseudohodowcy rozmnazacze nie byli, choc one sa malo bokserkowate to takich powinno odstraszyc.
  24. W ostatecznosci jest hotel dla psów, tylko doba kosztuje 15 zł, moze jak dostaliby karme to jeszcze potrzymaja. w końcu to oni doprowadzili do tej sytuacji, napisz do AgaG, moze ona miałaby jakies kontakty,zeby znalezc im domy.Porozmawiaj z nimi ,zeby na przyszłosc takich "jaj" nie robili,w końcu to czujace zywe stworzenia.Jesli ich nie stac na sterylke matki to moga złozyc w Tozie na Florianskiej podanie o bezpłatny zabieg-tylko trzeba chciec ruszyc tyłek, a nie szantazowac schroniskiem innych, co od karmy jak pisałem w przyszłym tyg.postaram sie to załatwic, dam Ci znac na priv.
  25. Podnosze do góry, psy moze spotkac schronisko.
×
×
  • Create New...