Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Wplacilem dzis pieniadze na Wasze konto na Lolka,mam nadzieje,ze dojda,
  2. Biedne psisko podnosze, jakby były potrzebne szczepienia, to moge je załatwić.
  3. W takim stanie nie wiem czy przezyłaby zabieg, ze 2 tygodnie trzeba ja podkurować i dopiero myslec o sterylce.
  4. Moze ta padaczka jest po przechorowaniu nosowki ?
  5. Gajowa,jeśli problemem byłoby zdobycie srodkow na utrzymania Gai, to Dogomania pomoze, nawet nie mysl ,ze mogłabys Jej nie miec.
  6. Niebieskie oko moze byc przy chorobie Rubartha-wirusowe zap.watroby.
  7. Podnosze, faktycznie jest magiczna.
  8. Mosi pamietaj o jednej rzeczy, mimo ,ze Ciapek bedzie wykastrowany musisz pilnowac swoja cieczkowa mopsice, Do 1 miesiaca poziom hormonów po kastracji jest wysoki, a troche plemników jest w resztkach nasieniowodów .Znam przypadek kocura ktory 2 dni po kastracji pokrył kotke w rui i była w ciąży.
  9. Jeśliby było wiecej chetnych na kaukazowate psy, to w Łodzi w schronisku jest taki, ma tutaj watek pt. Hienek.
  10. Simbik skontaktuj sie z Camara lub Patia, moze one maja namiary na kogos kto chce kaukazowatego psa.
  11. Moze Nutke im podsunac lub Mala Mi , suczki nie obsikaja krzaczkow i sa malenkie.
  12. Zapomniałem o Karinie , ja tez goraco popieram.
  13. Podajecie osoby , ktorych dzialania widac na forum,ale jest duzo osob, ktore moze duzo tu nie pisza, a odwalaja kawal dobrej roboty, na forum zagladaja rzadko, bo nie maja na to czasu, podam jeszcze raz Arkę, ktora profesjonalnie zajmuje sie akcjami sterylek i pomocy zwierzetom, dodatkowo b. dobrze zorientowana jest w kwestiach prawa .Arka i jej wspolpracownicy dzialaj wszechstronnie.
  14. Wywóz do Szwecji, wcale nie jest łatwy.pies musi miec czip, paszport, szczepienie wscieklizny, i oznaczony poziom przeciwciał na wscieklizne miesiac po szczepieniu. Koszt tych przeciwciał to 250 zł, czip+paszport to okol100zł, wscieklizna 20 zl, do tego odrobaczanie.
  15. Nie napisałem dlaczego Arka ? Za konsekwentne propagowanie i rozwijanie akcji sterylizacyjnej, wszystkie działanie poparte wiedza w dziedzinie praw zwierzat, i taka codzienna pomoc zwierzakom, chocby w Boguszycach Małych i nie tylko. Mozna by pisac i pisac.
  16. To ja zaproponuje Arkę .
  17. Sterylizowalem wiele lancuchowych suk, i nie mialem nigdy problemow, oczywiscie nie zima ,ani w wielkie upaly.Codziennie dogladalem, ubranko pooperacyjne, oslona antybiotykowa i bylo ok. Pierwsze 2 dni po zabiegu byly w lecznicy, a potem u siebie.
×
×
  • Create New...