Pieski nie sa zaszczepione ani odrobaczone, pan je dokarmia, sam ma 5 psów swoich , wiec utrzymanie tej czworki to spory wydatek, dokarmiaja je jeszcze jacys ludzie. szczeniaki maja po 5 miesiecy. szczepienia tak, tylko na to trzeba czasu, ktorego nie ma, bo hycel starachowicki sie do nich przymierza. Uwazam,ze na "gwałt" trzeba je zabrac jesli maja zyc, to co zrobi hycel z nimi jak złapie domyslacie sie ..... w najlepszym razie zastrzyk usypiajacy. Jest jeszcze jedna rzecz matka lada moment moze miec cieczke, a i te młode tez za 2-3 mies moga dostac pierwszej cieczki i wtedy to juz tam bedzie mega rozmnazalnia.