Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Pieski nie sa zaszczepione ani odrobaczone, pan je dokarmia, sam ma 5 psów swoich , wiec utrzymanie tej czworki to spory wydatek, dokarmiaja je jeszcze jacys ludzie. szczeniaki maja po 5 miesiecy. szczepienia tak, tylko na to trzeba czasu, ktorego nie ma, bo hycel starachowicki sie do nich przymierza. Uwazam,ze na "gwałt" trzeba je zabrac jesli maja zyc, to co zrobi hycel z nimi jak złapie domyslacie sie ..... w najlepszym razie zastrzyk usypiajacy. Jest jeszcze jedna rzecz matka lada moment moze miec cieczke, a i te młode tez za 2-3 mies moga dostac pierwszej cieczki i wtedy to juz tam bedzie mega rozmnazalnia.
  2. Frotka jesli masz mozliwosc to sciagnij je do hotelu w niedziele, moge dac na hotel dla nich 200 zł.
  3. Podnosze do góry, nikt sie nimi nie interesuje ?
  4. Najlepiej w tej sprawie napisz priv do Frotki.
  5. Suczki sa w Końskich pod Kielcami do wziecia sa 2 5 miesieczne szczeniaki ze zdjecia i mama, jedna znalazła dom w Krakowie.
  6. Podnosze do góry, niech jak najwiecej osob zobaczy te psinki.
  7. W ogłoszeniu pisza ,ze opiekun zapłaci za sterylki i szczepienia , moze szczepione juz i jest nr telefonu 0 889 593 639. Kurcze ja siedze z noga w gipsie i d..., jestem uziemiony.
  8. Frotka ma kontakt z panem który w Końskich opikekuje sie rodzinką, pan dowiózłby suczke do Kielc. Zostanie mamuska i dwie córki, moze ten opiekun by zaszczepił szczeniaki i po 2 tyg, je do hotelu? , one maja juz po 5 mies., jeszce troche i beda cieczki, no i mamuska zeby kolejnej wpadki nie zaliczyła.Na forum collie mogłby ktos je wstawić.
  9. Ligia napisz do Frotki ona napewno znajdzie Ci ,w Kraku jakiegos psiaka.
  10. Jaki byłby koszt utrzymania całej trójki w hotelu ?
  11. Jesliby było bardzo żle z jedzeniem to załatwie worek suchej karmy.
  12. Do wziecia byłaby 1 suczka 5 miesieczna szczeniaczka.
  13. Mają atrakcyjne umaszczenie gdyby je dobrze rozreklamowac znajda domy, moze ktoś mógłby wystawic je na allegro.
  14. Podnosze do góry, karusia jak długo one moga tam zostać.
  15. Dziewczyny z Kielc beda wiozły 2 psy, konkretnie Aga G, moze by wzieły gdyby ktos dowiozł do Kielc. Matka szczeniaków chyba juz miała tu watek, i nawet dom,ale nie dała sie złapac , co u niej ?
  16. Karusia trzeba dac o nich ogłoszenia jeszcze w inne miejsca, napisz np. Supergogi to wystawi je na allegro.
  17. W sobote i niedziele jest wystawa psów w Krakowie, może ktos z Kielec bedzie jechał, dajcie ogłoszenie na wystawach.
  18. Podnosze na pierwsza stronę, nie pozwólmy ,zeby trafiły do schroniska.
  19. W Nowym Targu jest znana hodowla ponów Banciarnia, moze ona z niej , skoro pod Gubałówka biegała.
  20. Przedewszytkim wine za taki stan rzeczy ponosza własciciele schroniska , nie zapominajcie o tym. Nie szczepia psów, nie izoluja chorych , no i wszyscy wiemy jakie warunki tam panuja. Nosówka to podstepna choroba i nawet dobrze leczone psy odchodza z jej powodu. Szkoda psiaka.
  21. Podnosze mix-boksinki na pierwsza strone.
  22. Jesliby było jakies miejsce po Pele , to Nowym Targu w schronie jest bokser pregowany, chyba starszy.
  23. Karusiu moze napisz w tytule, ze sa pod Krakowem, wtedy wiecej osób z Kraka tu zagladnie.
  24. Karusiu dostałas odemnie priv, może pomogą. Podnosze suczki do góry.
  25. Podnosze suczki, mozesz Karusiu porozmawiac o sterylizacji matki suczek. Nieodpowiedzialni sa ich własciciele najpierw bezmyslnie rozmnozyli, a teraz do schroniska.
×
×
  • Create New...