Nie wiem ,czy dobrym pomysłem jest żeby pani Zorby tam jechała, Zorba jeszcze nie szczepiona na zakazne, osłabiona po sterylizacji, wirusa nosówki mozna przeniesc np, na butach.
Zorba narazie jest u Missiek, czuje sie dobrze po sterylce, była w ciązy ( miałaby 6 szczeniat) , pokryta musiałabyc w schronisku, lub zanim tam trafiła.
Missiek dopiero wrociła z kotem z lecznicy, ma zamiar zabrac jutro bokserke, co do szczegółow musicie sie z nia kontaktowac, wiem,ze dzis jedzie z Krakowa do domu.