Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Dzis missieek z malawaszka sterylizowaly 3 wiejskie suki, podziekowania dla tajemniczego sponsora, ktory oplacil im zabiegi, suczki szukaja tez domow, bo lepiej ,zeby nie zostaly tam gdzie mieszkaja.A chyba 2 tyg temu kastrowany byl sznaucer tutek, tez u missieek na tymczasie.
  2. Anetta Frotka jest przedstawicielem Tozu.
  3. Jak sie czuje Inka ? Co z Wera, pewnie juz zostanie u tego faceta.
  4. Inez chyba ,tez bedzie trzeba ogłosic w Dzienniku, malawaszka ile kosztuje takie ogloszenie, zastanawiam sie nad sponsoringiem?
  5. Malawaszka , moze po ogloszeniu Savany, zrobic nastepne w Dzienniku Polskim Bangi ?
  6. Przy okazji dom znalazla w tym samym miejscu kotka Żaba, juz obydwie w nowym domu. Musza sie dogadac z kotem rezydentem, a miejsce fajne , domek na wsi na uboczu z ogrodkiemi, ludzie kochajacy zwierzeta.
  7. Prosze trzymac kciuki za Lotke, jak dobrze pojdzie bedzie miala super domek z ogrodkiem,.
  8. Moze uda sie wreszcie znalezc jej dom.
  9. Super ,ze juz dotarly, szybko.
  10. Trzymam za moja ulubienice.
  11. Czy ktorys z 4 psow ocalonych przez ayle1 z Okusza znalazl juz dom ? do missieek ostatnio trafily z tego miejsca 3 psy w fatalnym stanie.jedna suczka z pogryziona glowa, sznaucer ze skorupa z blota i g...a na siersci i starsza suczka ok 8 lat , ktora 5 dni pozniej zaczela rodzi ( miala skret macicy i 11 martwych szczeniat ), gdyby tam zostala zginela by w meczarniach.
  12. Ponoc byl jeden sensowny telefon w sprawie Savany, ale ma oddzwonic, zobaczymy co bedzie. nastepne ogłoszenie , proponuje zrobic w piatkowym wydaniu -moze Norce lub Lotce ( dlugo czeka ).
  13. Ogłoszenie w Dzienniku Polskim sie pojawiło nawet niezle wyglada, moze jeszcze kiedys (jak to sie nie uda ), w piatkowym wydaniu damy, bo najwiecej osob kupuje.
  14. Wow , jak inez wyładniala, taka przypakowana sie zrobiła, moze to zdjecie dolaczyc do ogloszen.
  15. Troche przypomina miniaturowa akite.
  16. Gdyby została w schronisku nie przezyłaby porodu.
  17. Po sterylizacji juz bulowata Bandzi i nowy bezimienny nabytek-suka ktora tydzien temu trafila do Missieek w ciazy ( jest dzika-gryzie i starsza, nie wiem, kto bedzie ja chcial ).
  18. to zdjecie powyzej to chyba najlepsze, super na nim wyglada.
  19. W schronisku , wiadomo co je czeka-smierc z zagryzienie lub chorob zakaznych, wszystkie psy wyciagane z OL sa w oplakanym stanie.
  20. Ma biegunki,czy ok, brzuch nadal duzy ?
  21. Szukam jej intensywnie domu, rozpytuje,ale narazie nic konkretnego nie ma.
  22. Andzia na zywo wyglada jak mix bula z amstafem, i charakter wydaje sie byc bulkowy.
×
×
  • Create New...