Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Teraz jest zimno,ale od wiosny i latem panuje tam przeogromny fetor( wiadomo ,ze w schroniko to nie perfumeria ),ale takiego smrodu jak tam ,to jeszcze nigdy nie spotkałem, wtedy bylo po deszczu cieplo i wilgotno. nistety zdjecia smrodu w jakim te psy zyja nie pokarza.
  2. Wyglada jak mix dalmata z jamnikiem , albo basetem, zabawny jest.
  3. Wygląda jak krótkonozny mix dalmata z jamnikiem.
  4. Piękna psina, tylko przed wydaniem trzeba ja wysterylizowac,zeby kogos potem nie kusiło. malawszka ,a moze ja sobie zostawisz, bedzie w sam raz do domu z ogrodem.
  5. Pamietam ja z mojej wizyty w tej mordowni w maju, byla na wybiegu małych suk, jak na tamte warunki to dlugo przezyła .Missiek miała jej zaaplikowac advocata na pasozyty.
  6. Tak malawaszka wyglada na taka, ktora rodziła juz szczeniaki nie raz.
  7. Malawaszka ,moze dac jeszcze raz ogloszenie bangi w dzienniku, zaplace za nie ?
  8. Malawaszka ja mam frontline i srodki na robaki, tylko musialby missieek je jakos ode mnie odebrac.
  9. Widac po Smoczycy ,ze łatwego zycia nie miała, jadła pewnie byle jak i rodziła szczeniaki.
  10. Nerwowa postac nosowki to niestety najgorsza forma ,ale czy nosowka byla potwierdzona testem pozytywnym, objawy neurologiczne moga byc tez przy silnej robaczycy( czesto zwierzaki z tego maja tony robakow). trzeba byc dobrej mysli.Gonia dla mnie wogole nieowybrazalne jest jak mozna przechodzic obojetnie obok cierpiacego stworzenia i na dodatek celowe skazywanie go na ten stan, ale dla tych zwyrodniałych ludzi ? , to norma.Najwazniejsze ,zeby najlepiej wszystkie szczeniaki dostaly surowice.
  11. Sa tu milosnicy chartow ? od chyba roku tkwi tam suka w typie charta.
  12. Powiatowy Lekarz Weterynarii- niejaki pan Janik, chociaz trudno nazwac go lekarzem, biorac pod uwagę to , do czego przykłada reka, to raczej kat.
  13. Wczoraj 4 szczeniak identyczny jak te zostal zabrany z tego schroniska do dt.
  14. Teraz chyba całe dogo na watku olkuskim, a tam w schronie pewnie znowu robia czystki, coby w poniedzilaek wszystko bylo"cacy", same zdrowe i ladne zwierzeta.
  15. Dziękuje za informacje, dobrze ,ze sie udało, moze Bianca zarobaczona i chuda.
  16. Faro czy ta bokserke zabieracie z Olkusza ?
  17. Faro na stronie fundacji pro Animalis sa 2 nr tel 510 846 660 i 692 056 304, ponoc w schronisku w OL jest bokserka.
  18. Jaka ta bokserka, dobrze byłoby powiadomoc kogos od bokserow , w maju zabrałem z tego olkuskiego syfu bokserke, ktorej funadacja boksery w potrzebie znalazla dom i wziela ja do siebie. Dobrze byloby moze na 1 stronie wpisywac domy tymczasowe bo sie tu gubia. malagos moze wziasc ratlerka lub malego pieska, ktos do Bydgoszczy wezmie psiaka, i nad aeirdel terierka ( lub podobna sie ktos zastanawia.Ulaa napisz Faro o tej bokserce.
  19. Smoczyca jest swietna, charakter ma idealny, taka wielka przylepna plastelina, tylko niestety zebow malo i starsza juz jest napewno, i ponoc pozera duze ilosci karmy jak na smoka przystalo. Dodatkowo w dniu sterylizacji umilala nam zycie "siarczystymi bąkami", no ale starszej pani sie wybacza.
  20. Przed wyjazdem Missieek moze odrobaczyc i odpchlic Perełke, ewentualnie 3 dni pozniej ja zaszczepic, zalezy kiedy by jechała. Mysle ,ze ze szczepieniem Bianki tez mozna by zalatwic, po co przeplacac w lecznicy. , moge zalatwic tanio szczepienie. Missieek i Malawszka musza zadecydowac.
  21. U nas nadal dyskoteka w domu trwa coby strzałow nie było słychać, do tego proch na uspokojenie (ziołowy ), i ciagle otwarta łazienka. No i przeganiam gówniarzy rzucajac czasem "miesem" jak strzelaja na ulicy.
  22. Bardzo wazne byloby odwolanie dotychczasowego powiatowego on kryje caly ten ciemny interes.
  23. Wszystkie kontrole ,ktore dotychczas tam byly wypadaly niestety tak jak pisze Morgan, robia je w taki sposob, zeby wszystko bylo ok, i o zgrozo Lekarze Weterynarii przykladaja do tego reke, bo zawsze stwierdzali ,ze jest wszystko lux.
×
×
  • Create New...