-
Posts
2325 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Therion
-
Duży i przerażony - pies bez tylnej łapy - NIE ŻYJE
Therion replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przypomina ogara polskiego. -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
Therion replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Teraz jest zimno,ale od wiosny i latem panuje tam przeogromny fetor( wiadomo ,ze w schroniko to nie perfumeria ),ale takiego smrodu jak tam ,to jeszcze nigdy nie spotkałem, wtedy bylo po deszczu cieplo i wilgotno. nistety zdjecia smrodu w jakim te psy zyja nie pokarza. -
Czarny Terier nie ma jeszcze roku a zaliczyła mordownię! Ma DOM
Therion replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Piękna psina, tylko przed wydaniem trzeba ja wysterylizowac,zeby kogos potem nie kusiło. malawszka ,a moze ja sobie zostawisz, bedzie w sam raz do domu z ogrodem. -
Pamietam ja z mojej wizyty w tej mordowni w maju, byla na wybiegu małych suk, jak na tamte warunki to dlugo przezyła .Missiek miała jej zaaplikowac advocata na pasozyty.
-
Minka zabrana z umieralni - JUZ W NOWYM, KOCHAJACYM DOMKU!
Therion replied to masienka's topic in Już w nowym domu
Tak malawaszka wyglada na taka, ktora rodziła juz szczeniaki nie raz. -
BULLOWATA mieszanka BANGI - MA DOM!!!!!!!!!!!!
Therion replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Malawaszka ,moze dac jeszcze raz ogloszenie bangi w dzienniku, zaplace za nie ? -
missieek: PROSZE O POMOC w szukaniu domow... 15+5 futer
Therion replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Malawaszka ja mam frontline i srodki na robaki, tylko musialby missieek je jakos ode mnie odebrac. -
missieek: PROSZE O POMOC w szukaniu domow... 15+5 futer
Therion replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Podnoszę temat. -
Szczenięta z obozu zagłady, te, które przeżyły wyrosły i mają domy
Therion replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Nerwowa postac nosowki to niestety najgorsza forma ,ale czy nosowka byla potwierdzona testem pozytywnym, objawy neurologiczne moga byc tez przy silnej robaczycy( czesto zwierzaki z tego maja tony robakow). trzeba byc dobrej mysli.Gonia dla mnie wogole nieowybrazalne jest jak mozna przechodzic obojetnie obok cierpiacego stworzenia i na dodatek celowe skazywanie go na ten stan, ale dla tych zwyrodniałych ludzi ? , to norma.Najwazniejsze ,zeby najlepiej wszystkie szczeniaki dostaly surowice. -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
Therion replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Sa tu milosnicy chartow ? od chyba roku tkwi tam suka w typie charta. -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Therion replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Powiatowy Lekarz Weterynarii- niejaki pan Janik, chociaz trudno nazwac go lekarzem, biorac pod uwagę to , do czego przykłada reka, to raczej kat. -
Szczenięta z obozu zagłady, te, które przeżyły wyrosły i mają domy
Therion replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Wczoraj 4 szczeniak identyczny jak te zostal zabrany z tego schroniska do dt. -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Therion replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Teraz chyba całe dogo na watku olkuskim, a tam w schronie pewnie znowu robia czystki, coby w poniedzilaek wszystko bylo"cacy", same zdrowe i ladne zwierzeta. -
BIANCA córka Border Collie szuka domu! MA DOM
Therion replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Dziękuje za informacje, dobrze ,ze sie udało, moze Bianca zarobaczona i chuda. -
Faro czy ta bokserke zabieracie z Olkusza ?
-
Faro na stronie fundacji pro Animalis sa 2 nr tel 510 846 660 i 692 056 304, ponoc w schronisku w OL jest bokserka.
-
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
Therion replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Jaka ta bokserka, dobrze byłoby powiadomoc kogos od bokserow , w maju zabrałem z tego olkuskiego syfu bokserke, ktorej funadacja boksery w potrzebie znalazla dom i wziela ja do siebie. Dobrze byloby moze na 1 stronie wpisywac domy tymczasowe bo sie tu gubia. malagos moze wziasc ratlerka lub malego pieska, ktos do Bydgoszczy wezmie psiaka, i nad aeirdel terierka ( lub podobna sie ktos zastanawia.Ulaa napisz Faro o tej bokserce. -
BIANCA córka Border Collie szuka domu! MA DOM
Therion replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Przed wyjazdem Missieek moze odrobaczyc i odpchlic Perełke, ewentualnie 3 dni pozniej ja zaszczepic, zalezy kiedy by jechała. Mysle ,ze ze szczepieniem Bianki tez mozna by zalatwic, po co przeplacac w lecznicy. , moge zalatwic tanio szczepienie. Missieek i Malawszka musza zadecydowac. -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Therion replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
U nas nadal dyskoteka w domu trwa coby strzałow nie było słychać, do tego proch na uspokojenie (ziołowy ), i ciagle otwarta łazienka. No i przeganiam gówniarzy rzucajac czasem "miesem" jak strzelaja na ulicy. -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
Therion replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Bardzo wazne byloby odwolanie dotychczasowego powiatowego on kryje caly ten ciemny interes. -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
Therion replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Wszystkie kontrole ,ktore dotychczas tam byly wypadaly niestety tak jak pisze Morgan, robia je w taki sposob, zeby wszystko bylo ok, i o zgrozo Lekarze Weterynarii przykladaja do tego reke, bo zawsze stwierdzali ,ze jest wszystko lux.