-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/47/843739ffb3c7a103.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/47/2efcf328c183e7e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/48/1c261bae36bb510d.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
- 78403 replies
-
[CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images53.fotosik.pl/47/c026be4e64dee032.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images55.fotosik.pl/47/fe63b26c7b29c662.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images53.fotosik.pl/47/92a4254c1ee02547.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images51.fotosik.pl/47/a2ee91bf83866345.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images53.fotosik.pl/47/e5f41532126b0e1f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
- 78403 replies
-
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/47/22bbe8e9dd1a019d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/48/21abe9492f652457.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/47/de7e041b11162129.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/48/25319a95f190801c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/47/3191db8bbd076307.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
- 78403 replies
-
[quote name='Ania!']Prawie nówki :evil_lol: Uwielbiam ten róż, szczególnie że u moich zawsze czarne ale jak się wszystko poukłada jak trzeba to będzie i u mnie taki róż, chociaż łapki będą bardziej kudłate :loveu: Nic nie piszę u siebie żeby nie zapeszyć ale proszę trzymać kciuki aż do marca przyszłego roku :evil_lol:[/QUOTE] to ja zaciskam :kciuki:
- 78403 replies
-
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/47/579ebb2e095574d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/48/382c1fceb0c5d2c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/48/6c618cc7baa9a5ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/47/67ce6030516d99e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/47/894f380820d71e30.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
- 78403 replies
-
[quote name='Gioco']To i dla nas poprosimy :-)Ala, dwa miesiące to masa czasu. Wiele dobrych i złych momentów przez ten czas może się zdarzyć a Warszawa zaprasza :-) ... na te dobre momenty.[/QUOTE] jak tylko będzie możliwość to będę , ale na razie nic mi sie nie układa [quote name='agaciaaa'][URL]http://img40.imageshack.us/img40/6515/nakocyku65bm.jpg[/URL] te różowiutkie poduszeczki :loveu: jeszcze czyściutkie :lol:[/QUOTE] i cały był taki słodziutki :) [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/47/9eed8793e084ea3f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/47/3207ba6dcb6e6044.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/48/1a50d0ef4f7204f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/47/d7bf94a729fcfe78.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/47/04f8f71456f00e35.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
- 78403 replies
-
oooo będą znowu fotki ;)
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Alicja replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Jeszcze troszkę i za chwilkę zacznie się siadanie , razckowanie , bieganie ;) -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Alicja replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Mały podrywacz Ci rosnie ;) , jest wspaniały :loveu: i bardzo silny :cool2: -
[quote name='qmu']jestem tam jestem bo to dobre źrudło informacji, ale jakoś wole dogo :)[/QUOTE] tyle że z wiedzą nt szkoleń , żywienia to tam jednak lepiej w poście wstawiaj po 5 fotek
- 1417 replies
-
[quote name='Ania!']Uznałam, że już się dość naczekałam i sama sobie wstawię :diabloti: No zobaczcie jakie to było :loveu::loveu: [url]http://img40.imageshack.us/img40/6515/nakocyku65bm.jpg[/url] Szczeniaki są słodkie, uwielbiam je. Tyle ludzi narzeka, że takie kłopotliwe ale ja mogłabym mieć jednego na stanie zawsze :evil_lol:[/QUOTE] oj ....to było tak dawno i takie piękne :loveu: ja uwielbiam te różowe łapeczki :loveu: Miałam 2 szczeniaki ,bo Harley miał6 tygodni jak go zabrałam , Ozzy 11 ale nie mogę złego słowa powiedzieć o szczeniorach
- 78403 replies
-
no prawie jak kozy ;) [url]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3628_zpsf5a0d9a1.jpg[/url]
-
psy żyją za krótko .... i dlatego nie przyjęłam propozycji na wyjazd do Chorwacji w tym roku , siostra tam teraz siedzi na wyspie Brać , bo powiedziałam że póki mam psa to wyjeżdżam tylko z nim i wyjazd układam pod niego , jak wszyscy będziemy zdrowi to w czerwcu jedziemy nad morze , nasze
-
To kiedy drugi psiak ?? Na piekarniczkach się nie znam .
-
[quote name='agaciaaa']O tak, widać że jesień zbliża się dużymi krokami... Jak to po co?????? :( Bo ja chcę popaczeć! :diabloti: i na pewno nie tylko ja![/QUOTE] [quote name='Ania!']O to to to ... to czekamy :grins:[/QUOTE] coś tam wrzucę dla Was :) [quote name='Asiaczek']Nie myslisz pozytywie;) zostało AŻ DWA MIESIĄCE do szpitala:) Pzdr.[/QUOTE] Asiu , szpital tutaj nie ważny , po prostu jest masa spraw które są do ogarniecia przez te 2 miesiące , min remont łazienki , malowanie i wysprzątanie mieszkania mojej mamy , bo potem już nie dam rady a to jest 70 m kwadratowych więc jest się przy czym pouwijać a malować będzie mój TZ
- 78403 replies
-
i my z gratulkami wpadamy :)
-
[quote name='Asiaczek']Na lekcji religii dzieci rysują aniołki. Ksiądz podchodzi do Jasia: - Jasiu, kto to widział, aniołek z trzema skrzydełkami ? Jasio na to: - A z dwoma ksiądz widział ? Pzdr.[/QUOTE] :roflt: tys prowda jak to mawiał Kwiczoł w Janosiku ;)
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Alicja replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Teraz dzień coraz krótszy , oby go nie brakło ;) -
Czyli następnym razem odławiasz ptaszka i hodujesz gołąbki na balkonie ;) Oj starzeją się te nasze chłopaczki
-
[quote name='tpzopoczno']No było parę telefonów w jego sprawie, ale tak jak to było wcześniej zaznaczone- przesiew jest dosyć spory, wymagania opiekuna są dosyć wysokie..Tak że w sumie wydaje nam się, że on po prostu nie chce tego Fuksa oddać ;P[/QUOTE] mi się też wydaje że Fuksio fuksem sam wybrał dom ;)
-
[quote name='Gioco']To były zajęcia bojowe. Tam był okop, który banda brała górą i wszyscy dokonali pozytywnego przeskoku :lol: Bubas jest mistrzem w wyginaniu się w chińskie 8 podczas snu ;-)[/QUOTE] oj to Bubas w konkury z Ozzym uderza ;) Ozzy czasem taki pozwijany że nie wiem gdzie ma żoładek schowany a mały przecie ten jego wojłoczek nie jest ;)
-
[quote name='maciaszek']Pan się na razie nie odezwał, wrrr... Jutro będę go ścigać.[/QUOTE] i jak ?? odezwał się ?
-
[quote name='qmu']ooo na bank ten barf bedzie lepszy niz chappi :) z reszta po testach alergicznych wszystko będzie jasne, albo i nie ;/[/QUOTE] tylko ustal dobrze barfa dla młodzieży aby niczego nie zabrakło w diecie ( najlepiej wejdź na forum [url]http://amstaff-pitbull.eu/index.php[/url] musisz się zarejestrować ) i tam ci dobrze doradzą
- 1417 replies
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Alicja replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Rośnie Skarbuś :)