Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. A ja w pewnym stopniu rozumie właścicieli Gajki . To jest teraz ich pies i oni sami decydują czy chcą go pokazać czy nie . Gdyby temat Gai nie pojawił się na dogo to świat by o niej nie słyszał i nikt o foty by się nie upominał . Gaja nie jest psem publicznym już , jest psem prywatnym i mają oni jakby nie było prawo stanowić o swojej prywatności .
  2. no tak właściciel upodabnia się do psa :lol:
  3. No i dietka ;)
  4. [quote name='Izabela124.']Zgadłaś, nie wypadało nie dać wygrać[/QUOTE] no ba ...:lol: Jak tam tata ??
  5. [quote name='agaciaaa']Oj spóźniłam się troszkę ;) Wszystkiego naaaj Ozzulku, duużo zdrówka i miłości :loveu::loveu: i jeszcze jak najwięcej wspólnych lat :)[/QUOTE] dziękujemy i oby się spełniło :)
  6. Fajny gołąbek , myśmy też kiedyś mieli raz na nocleg , po popitce poleciał rano bez śniadania i raz słabiutkiego , zanieśliśmy do innego hodowcy i on go przetrzymał i wypuścił , mam gdzies fotki tego drugiego. Co do kierunku , on musiał pokołowac troszkę i pewnie już w domku siedzi .
  7. Co do alkoholików ...masz rację , to choroba której chory nie chce zauważyć , przyznac się do niej i najważniejsze by miał kogoś kto o niego zawalczy i pomoże wyjść z tego ... a nie ślepo przyzwala na samounicestwienie :( Ooooo Smerf ma wytrzeszcz :lol: [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/psy%202013/DSC04341_zps2969ed47.jpg[/url]
  8. Dałaś radę z Pamirem dasz i z małą Zołza ;)
  9. jaki cierpliwy był jak pilnował żarełka :)
  10. fajna ta Pamirkowa córeczka :grins:
  11. ostatnie zdanie mnie zaskoczyło ...żeby u nas tak mogło być ( dotyczy schroniska) Fajnie że u Tofisi tak dobrze .
  12. [quote name='Kaaasia']Wszystkiego Najlepszego dla biednego, zaniedbanego pieseczka :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='maciaszek']Kochany Ozzulku, żyj długo, szczęśliwie i miej wszystko, czego zapragniesz - od miłości Państwa poczynając, a na smakołykach kończąc ;). [URL]http://images51.fotosik.pl/34/bff7e0d4edd9b16d.jpg[/URL] - cudna fotka![/QUOTE] [quote name='FredziaFredzia']Samych najlepszości dla parówy :loveu:[/QUOTE] Ozzuliński dziękuje :loveu:
  13. wow, ale słodzina :) [url]https://lh5.googleusercontent.com/-1yIdqLsbiwM/UhFGQFd7I2I/AAAAAAAALQY/1hu58VS_zvA/s640/05.05.2013%20051.jpg[/url] teraz już widzę :)
  14. hahahaha wyglada jakby na kopach z domku wyleciał :lol: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%203/DSC_6652_zps198b87d7.jpg[/url] jak potrzebna będzie broń na grubego zwierza to ja mam 3 sztuki w domu , wprawdzie na plastikowe kulki ale ciągnie nieźle :grins:sine na schabach zostaje :diabloti:
  15. [CENTER][B][FONT=arial][COLOR=#000080]Ozzulku , wprawdzie ten twój blogasek już prawie nie istnieje ale z racji tego , ze są tutaj tysiące Twoich fot kochany Mój Solenizancie , Mój Prawdziwy Przyjacielu z okazji Twoich 9 urodzin dużo zdróweczka i abyśmy jeszcze mogli przez wiele , wiele dni się sobą cieszyć [/COLOR][/FONT][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/34/bff7e0d4edd9b16d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/35/72aad05b749e72da.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/35/68da2dcef25b33e5.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000080][FONT=arial][B] mój ty najpiękniejszy zaniedbany psiaku , co nie wiesz co to zabawa , radość i dobra rodzina :loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [/CENTER]
  16. To już po ??? szybko ....
  17. Dlaczemu nie widzę fot tylko zakaz wjazdu :hmmmm:
  18. widać był ze ,,słusznej,, hodowli ;) Gratki dla Was :)
  19. byłaś z nim ostatnie lata , jak szłaś do szpitala pewnie dostał buziaczka od Ciebie ... a pożegnać ...My się z NIMI nie żegnamy , rozstajemy się tylko na chwilkę , i byłaś przy Montisiu , myślami , ale byłaś , to bardzo ważne ...a teraz musisz się trzymać dla Maleństwa , musicie się trzymać razem , by w hołdzie Montisiowi znów kiedyś utulić jakiegoś psiaczka ale już z Maleństwem :glaszcze:
  20. Melduję , ze dostaje 30 dkg i nie to wystarcza :cool2:
  21. Felka zawsze z klasą :)
  22. jak pod baobabem ;) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-zeuBbChgXWk/Ug50MgmKK-I/AAAAAAAADEs/DScuJ5DYazM/s640/DSC05492.JPG[/url] my też już 2 dzień z rzędu las i rzeczka , nareszcie nie ma upałów
  23. Martuś , dałaś mu najpiękniejszy czas , najcieplejszą opiekę u schyłku życia ...one wiedzą kiedy nadchodzi ich czas i po cichutku odchodzą .... :(
  24. [quote name='maciaszek']Szczepić czy nie szczepić, oto jest pytanie :hmmmm:. Na choroby wirusowe. Byłam dziś z białasem na szczepieniu na wściekliznę. Przy okazji zważyłam sierotę - 54 kg, w kagańcu ;). Czyli troszkę nam schudł (bo i ja schudłam ostatnio, a my tak mamy, że synchronicznie tyjemy albo chudniemy :D ). Chyba pora go porozpieszczać smakołykami ;). Wet zaglądnął w książeczkę i powiedział, żeby Bazyla na wirusówki nie szczepić. Że w tym wieku to spokojnie można już raz na 2 lata. Że przez 10 lat corocznego szczepienia nabył odporności. Powiedziałam, że regularnie jeżdżę do schroniska i wolałabym, żeby białas był dobrze zabezpieczony. Wet upierał się, że ten raz na 2 lata wystarczy. I teraz mam zagwostkę :hmmmm:.[/QUOTE] też byśmy chcieli schudnąć razem ;) Wielu wetów twierdzi że nie trzeba co roku szczepić .
×
×
  • Create New...