Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. [quote name='monia&nero']no to miałaś bardzo ciekawą wykładzinę :) taką dizajnerską :)[/QUOTE] taaaa , z niebieskiej zrobiło się niebo baranki , pojechaliśmy po panele :lol:
  2. [quote name='natija']oj dlugo nas nie bylo,a tu tyle nadrabiania:roll:[/QUOTE] e tam , tylko 59 fotek przybyło
  3. [quote name='Mapi']DOBRE!:-D A, mój piesek jest już prawie dorosły - skończył dwa lata![/QUOTE] tort był i prezenty ??
  4. akwaria sa wspaniałe , kolorystyka i różnorodność zachwyca , ile to roboty by takie coś stworzyć
  5. no proszę , psinka ma swój laptop :) [url]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/p480x480/1003858_569017883155363_398548674_n.jpg[/url]
  6. ale masz pomocników :loveu: moje zwierzaki zawsze z nami remontowały , Harley zrobił z nami remont kuchni , tapetowanie , ale to był pies ideał więc nic nie broił , Max -królik ślizgał się na posmarowanych klejem tapetach , a Ozzy ...zrywał z nami tapety ...i malował wykładzinę na podłodze farbą emulsyjną , biała :roll: efekt był piorunujący :lol:
  7. [quote name='monia&nero']ileż pięknych fotencji :)normalnie nie wiem która ładniejsza :) [URL]http://images54.fotosik.pl/49/693cf8d856625997.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE] najważniejsze że są ;)
  8. surykatka :lol: [url]http://imageshack.us/a/img547/9641/p1060563x.jpg[/url]
  9. Super :cool2:
  10. [quote name='agaciaaa']Ja nie ogarniam jak ludzie żyją z takimi psami. Albo się psa wychowuje, albo się go chociaż gdzieś zamyka, zamiast gości narażać..[/QUOTE] on też był gościem , bo od 3 lat mieszka u siostry teściowej , bo ona z domu już nie wychodzi więc siostra zabrała psa do siebie moja koleżanka która ma sunię bulkę , Dulkę , widziała jak Puszek ciotke prowadzi ulicą , ona depcze tam gdzie on chce :lol: .Poza tym ryłam jak widziałam jak ona klęczała na podłodze i go karmiła bo pieseczek jeść nie chce z miseczki tylko z ręki :lol:
  11. [quote name='agaciaaa']To Ozzy taki humorzasty? ;)[/QUOTE] Ozzy jest strasznie humorzasty ... raz ryjoka cieszy z daleka a innym razem udaje ze nie zna , mija jakby nie widział , komicznie to wygląda . Byłam u teściowej na urodzinach ... ona miała psa , teraz opiekuje się nim jej siostra , pies rozpuszczony do granic możliwości , ryja drze kiedy mu na to ochota przyjdzie , zazdrosny . Składałam teściowej życzenia a potem dopiero pogłaskałam debila , siedzimy przy stole i dupek podlatuje do mnie aby go pogłaskać , ja go głaszczę a ona po chwili z zębami do mnie :lol: .... wszyscy w szoku bo ja mu skopa nogą i wyleciał spod stołu , gdybym miała wolne ręce to by się uczył latać ... Jak ochłonęli to mi opowiadają , że u niego to normalne :roll: bo on jest zazdrosny :shock: że ja najpierw teściową przywitałam a nie jego . Gówno jest w typie jamnika długowłosego , to ten sam pies co pisałam kiedyś ze teściowej szczał po doniczkach jak kwiaty miała na podłodze :lol:
  12. [quote name='Asiaczek']Otóż to:) alez skupienie:) [URL]http://images55.fotosik.pl/49/f60c765553094685.jpg[/URL] szaleństwo w pelnym wydaniu, hahaha... pzdr.[/QUOTE] Asiu , te otóż to nie takie proste , gdybym mogła pakuję się i dzisiaj ...poza tym muszę zostawić Ozzyego i to tak poukładać aby TZ i Kuba dopasowali sie by psiak miał opiekę
  13. no niestety , zagospodarowanie terenu , jakie mają plany , to musiałabyś wytargać od nich
  14. [quote name='Vectra']mój prezent ślubny :grins: [URL]https://sphotos-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1234072_720996417926739_939478088_n.jpg[/URL] kolor stosowny do okoliczności :evil_lol: Ludmiła [URL]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1239483_720910094602038_1781221562_n.jpg[/URL][/QUOTE] a gdzie kokarda albo jakiś welonik
  15. No , Tobiaszu , to bierz się w garść aby serducho biło jak najdłużej :kciuki:
  16. postanowił skopiować uszy ;) [url]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1150393_209987899167356_927833415_n.jpg[/url] :roflt: [url]https://sphotos-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1174841_209987925834020_562065471_n.jpg[/url]
  17. ze i tu szał na obróżki ;) , a znasz z tego sklepu ? mają fajne do pływania [url]http://www.superdog.sklepna5.pl/towar/293/rasta-polzaciskklamramartingale-30-40-s-3cm.html[/url] Fajna ta twoja gromadka :) , pudelka takiego jak Chico miał mój wujek , nazwał go Cynamonek ze względu na odcień umaszczenia
  18. [quote name='Kaaasia']Woda jest, piasek jest czyli raj na ziemi :smile: [URL]http://images54.fotosik.pl/49/9b7dd566f9497e30.jpg[/URL] Jaka morducha. Do zacałowania :loveu:[/QUOTE] [quote name='agaciaaa']Oooo szaleństwo tyle fotek :) Znowu ruda rzeczka :loveu: Pewnie się powtarzam, ale strasznie tam fajnie, super miejsce :) [URL]http://images54.fotosik.pl/49/693cf8d856625997.jpg[/URL] :loveu: [URL]http://images51.fotosik.pl/48/ead6185233e10cea.jpg[/URL] uśmiech od ucha do ucha :loveu:[/QUOTE] [quote name='FredziaFredzia'][URL]http://images55.fotosik.pl/49/261631bceb074747.jpg[/URL] jak w Amazonii :)[/QUOTE] [quote name='Aleksandrossa'][URL]http://images54.fotosik.pl/49/9b7dd566f9497e30.jpg[/URL] ale uhahana morda :loveu:[/QUOTE] woda piasek zabawa w lesie to Ozzy lubi w tej chwili najbardziej , zimą szaleństwa w śniegu , za to zwykłe spacery to udręka , nawet jak spotkamy psiaki znajome to nie zawsze ma ochotę na zabawę , jednak woda i patole to jest to , zresztą widać to po wyrazie pysiaka . Dzisiaj spotkaliśmy Abi , białą bokserkę , ostatnio było szaleństwo na trawie po deszczu , dzisiaj udawał , ze jej nie widzi :diabloti: ale było u nas duszno i ciepło
  19. kurcze pamiętam jak Ozzy nie mógł żyć bez piłki , przeszło mu bowsko wygląda [url]http://images61.fotosik.pl/121/e28e39639126b4begen.jpg[/url]
  20. Asiu cały czas mam to na uwadze ;) w końcu nie znam twoich nowych kotów i dzieciaków
  21. no ja już dałam foty a co z twoimi ?
  22. Tyle razy byłam w Warszawce i nikt mnie w takie urokliwe miejsca nad królową polskich rzek ;) nie zabrał
  23. no to siostrzyczka zaszalała :cool2:
  24. [quote name='Obama']Dokładnie,ja wyjeźdżając do jakiegokolwiek obcego miejsca po prostu biorę aparat i krążę,spaceruję. Oczywiście,wcześniej czytam jakiś przewodnik,wszakże być np w Barcelonie i nie zobaczyć budowli Gaudiego np to grzech. Tak więc,zwiedzam co ważniejsze miejsca,a następnie błądzę po mieście i zachwycam się otoczeniem.:loveu: Moje wyjazdy to bycie na nogach ile się da,nigdy nie byłam w luksusowym hotelu i nie prażyłam się nad basenem.Czułabym,że marnuję czas i okazję. :) [/QUOTE] otóż to :cool2:
×
×
  • Create New...