Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. [quote name='justysiek']wiem, wiem, juz w nast tyg jak przejda te jego urodziny to biore sie za wyniki, bo i ten zabieg mnie czeka... i tak go odwlekam, odwlekam ja tez mialam takie skoki wagi od rozm 38 do 44! :([/QUOTE] ja od 34 do 42 :P ...masakra
  2. Fajna zielona szkoła ...obóz przetrwania ... Czy wychowawczyni się cieszy :grins: ?wg mnie powinna :)
  3. fajna ekipa :) [url]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/10426323_815853105105925_8967644168987609765_n.jpg?oh=6bcf18d83b99cfe85227a2f4c267d616&oe=5420BE78[/url]
  4. Alicja

    Bull Reaktywacja

    [quote name='Obama']Obek srobek, a ja dziś szukam pierścionków na stronach. Miałam upatrzony z Apartu i go wycofali:shake:[/QUOTE] to poszukaj w salonie apartu
  5. Justynko , kontroluj regularnie TSH , bo z chorą tarczycą mozesz sie zagłodzić , a jeszcze wyskoczysz 10 kg w górę . Mój zakres skoków wagi to 44kg do 67 kg ....niezły hardcore . Teraz gdyby nie depresja to waga by była tak +/- 3kg , ale to normalne ...a tak jak w ciągu 2 tygodni leciałam 14-17 kg to była fixacja totalna .
  6. Justyś , ja zrzuciłam 7-8 kg ale tej diety nie polecam :/
  7. Oj to u Was nieciekawie .... ale mam nadzieję , ze idzie ku dobremu . Smerfeta już pomału stanie sie panienką Smerfetka ;)
  8. Alicja

    Bull Reaktywacja

    Obek wie gdzie dobrze ;)
  9. Alicja

    Bull Reaktywacja

    :) [url]http://www.elperro.com.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=426&category_id=32&option=com_virtuemart&Itemid=1&lang=pl[/url]
  10. O masz ...potłukło dziecko ogonek :glaszcze: Ozzy też tak ma że jak wyczaję , ze coś nie hallo , to tylko spojrzę na niego a ten w długą pod biurko , więc wyciągamy za szmaty i kontrola ciała .... ech mordercy ;) Własnie mi przypomniałas że muszę kupić Calcium panthotenicum ...Ozziutka też po trawskach wysypywało , teraz już nie tak często
  11. [quote name='rainbow1']Ridziulka w fioletach :) [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.579242548861168.1073742337.399747383477353&type=1[/URL][/QUOTE]romantycznie :loveu: u:
  12. Ale wam roślinność się wykluła :cool2: Bazylek cierpliwy w oczekiwaniu :)
  13. [quote name='agutka']nie oszukujmy się przecież bullowate bardzo szybko siwieją ;) nawet pięciolatki potrafią być zasypane siwizną a tu Ozul 10 lat i trochę wąsa zmienił :evil_lol: wiesz pewnie piesek także denerwował się twoją żałobą, teraz musicie się trochę wyszaleć[/QUOTE] tysz prowda , ze siwną ;) my też :lol: co do żałoby ...to w pierwszych dniach po śmierci mamy to las był chyba miejscem gdzie najwięcej czasu spędzaliśmy , las to moje miejsce gdzie się bardzo wyciszam , a Ozzy na pewno odczuł zmiany ...więc niech szaleje teraz jak najwięcej i najdłużej ;)
  14. [quote name='katik']Fajnie byłoby wiedzieć co u Ajszy, też już będzie miała ok. 10 lat. :)[/QUOTE] kurcze a nie 11 ? Ozzy w sierpniu 10 a Ajsza chyba starsza była ? albo ten sam rocznik :hmmmm: nie było p.Danka jak ja byłam w Rybniku , ale sezon truskawkowy trwa więc jest szansa ze go dorwę Śliczne kociaki ...myślę , ze kiedyś u nas zawita kot .... TZ w pracy dokarmia od kilku lat , kilku kociakom znaleźliśmy domy ...a one ciągle sa
  15. Tak , woda to żywioł Ozzulka . Od zeszłego roku mocno posiwiał , no ale cóż , 19 sierpnia kończy 10 lat .... W czerwcu do Polski przyjeżdża Ania , hodowczyni Ozzulka i hodowlana Mamcia do nas przyjedzie :)
  16. [quote name='Iv_']Mój Pakerek :loveu: [URL]http://images54.fotosik.pl/386/5752ebb79aa71a9a.jpg[/URL][/QUOTE] Utopek ;) i to niedaleko miejsca gdzie byłas :) Masz może plany przyjazdu ?
  17. [quote name='3 x']ja myślę o takiej klimie klimie (jednostka wewnętrzna, jednostka zewnętrna) jedyne co nas powstrzymuje to przeogromny wybór firm i kasa która poszła na naprawę auta :evil_lol:[/QUOTE] to masz widzę podobnie jak my .... klimy w tym roku nie będzie bo auto wessało , ale wpadłam na pomysł , ze w aucie klima więc się przeniesiemy ;)
  18. Izunia a interesowałaś się tymi ręcznikami chłodzącymi ? widziałam u Ani Sentinelowej w profilu na FB kilka razy reklamę takowych . Super , że tak dobrze wam idzie :kciuki:
  19. Ciekawe czy miłość odwzajemniona ;) [url]https://lh6.googleusercontent.com/-FcxWuojyOJY/U5CNkBIhreI/AAAAAAAAF1o/onnptjZ9kio/s512/Kopia%2520DSC_9176.JPG[/url] Jak dajecie radę w upały ?
  20. :loveu: [url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t1.0-9/q71/s720x720/10273485_576239545828135_8516454128200911714_n.jpg[/url]
  21. Alicja

    Bull Reaktywacja

    Negra z bullbazarku , co u Kasi mieszka ma bowską obrożę , czarną z różowymi kokardkami , wygląda słodko :) noooo prawdziwy facet :) [url]http://images65.fotosik.pl/1056/a23c6df144a0c0dfmed.jpg[/url]
  22. jajogłowe są piękne :)
  23. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/385/03b4fda231b3043d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/385/37430d52c8e3a223.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/386/3d01f7225b972521.jpg[/IMG][/URL] tak było 1 czerwca :)
×
×
  • Create New...