-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/386/b474d3c44a850b0e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/385/9b104209445a1d5b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/385/88d63d0dd122983e.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/386/adce7fcfc02d33a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/386/4cbd20b05260a566.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/387/c8ed42de6584e441.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/386/b6e40d4c4069def8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/386/75c19d534cb63d0f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/386/fc0c987332d4430b.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/386/5752ebb79aa71a9a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/387/447789221f5c7d68.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/386/20e6886f62f636e0.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/385/7d4dc34bedf224ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/386/5cf95a3a24db85bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/386/270a2d4c930b43e2.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[quote name='agutka']no foteczka by się przydałą jakaś ;) a jak Ozzulec się czuje? 7 kg w krótkim okresie nic dobrego nie wróży tak więc chociaż zacznij zdrowo jeść choć w małych ilościach żebyś nam nie zniknęła ;)[/QUOTE] jem zdrowo , chwila moment i będzie spoko , ja się nie zagłodzę ;)
- 78403 replies
-
za szybko odchodzą ...a pamiętać będziemy zawsze [*]
-
[quote name='agutka']w bulkach trzeba dostrzec piękno ;) nie każdy to widzi no ale ja też nikogo zmuszać nie będę :) jest wiele ras na które ludzie patrzą z obrzydzeniem ale jednak świnki mają dodatkowo łatkę mordercy:roll: każdy widzi piękno w małych kudłatych pieska co mnie akurat taki typ psa nie pasuje mimo to zawsze wyciągnę rękę aby pogłaskać:evil_lol:[/QUOTE] no to my z TZtem mamy INNY gust ... jak na wystawie psów w Rybniku , chyba to był 1986-8 rok ( nie pamietam :P ) to szedł facet z takim świniaczkiem a my oba dwa na kolana przed psem , gościu stwierdził , ze pierwszy raz trafił na taką reakcję ze strony publiki , psiak był cudowny , biały , ryjok wielki :loveu: oooo pozycja jak u mojego :) [url]http://oi60.tinypic.com/2wpuyxz.jpg[/url]
-
Azyr znalazł swoje miejsce na ziemi!:)Życzymy szczęścia!
Alicja replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
Uśmiech jest , a łapka nie wyglada źle Ziutek :kciuki: -
Azyr znalazł swoje miejsce na ziemi!:)Życzymy szczęścia!
Alicja replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
one zawsze są głodne ;) to spoko dostaje , przecież pewnie jeszcze zawsze jakiś smaczek wpadnie do pysia :) -
ale fajniutko :) [url]http://oi61.tinypic.com/2qu29oi.jpg[/url]
-
Witajcie :calus: Odejście bliskich zawsze bardzo boli i dla nas zwierzolubów chyba bez znaczenia jest czy to człowiek czy pies . Wczoraj znowu byłam na pogrzebie , zmarła 65 letnia siostra teściowej , nagle ...mam nadzieję , ze już wyczerpaliśmy limit na najbliższe lata , bo już ludzie zaczepiają mnie na ulicy i pytają jak dajemy z tym wszystkim radę . Aniu , no boli , ale wiesz jak to jest zaciska człowiek wargi i idzie dalej . Na noc psikam Traumonem stopy , biorę tabletkę na deprechę i śpię . Na szczęście schudłam ( dla stóp to akurat pozytywne , dla mnie niekoniecznie ) 7 kg więc mniejsze obciążenie jest . Postaram sie wieczorem jakąś fotę Ozzulkową wrzucic bo aż mi głupio , ze tylko obiecuję .
- 78403 replies
-
Azyr znalazł swoje miejsce na ziemi!:)Życzymy szczęścia!
Alicja replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
[quote name='Daniello85']dzisiaj Azyr rozpoczoł diete na karmie Royal canin Obesity management jak narazie chetnie wcina ta karme :) opochlizna i krwiaki ładnie zchodzą z łapy dzieki zimnym okladom i altacetowi jutor idziemy zciągac szwy wkoncu pozbedzie sie kołnieza to juz bedzie mu troche lzej :)[/QUOTE] możecie dawać RC mniejsze dawki niż tam napisane . Azyrek sie teraz nie rusza wiec można mu dawkę żarła obciąć ciutek . Szybkiego powrotu do zdrówka życzymy . -
Może chciały wrócić do tamtego domu i czekały na przystanku ;)
-
zdecydowanie zaszkodził ten malutki patycek :grins: Co do błocenia to laby są najlepsze , znajomej labek potrafił uwalić sięw lesie w środek kałuży i z zadowoleniem na twarzy patrzeć pańci prosto w oczy
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Fajnie się prezentuje cała czwórka ;) Widziałam ostatnio z okna pana Danka od Ajszy , będę polowac jak znów przyjedzie z truskawkami aby dopytać co u dziewczynki.
-
Ozzy kiedyś wrócił tak uwalony z błota , ze TZ leciał na 4 piętro po 2 wiadra wody i na trawniku pod blokiem psa spłukiwaliśmy
-
Ozzy wczoraj wyglądał podobnie :)
-
Obamek , wszystkiego najlePSIEjszego :loveu: [IMG]http://z1.alepyszne.pl/b3e4fd670bb5da3554e085ff5d45de44/golonka.jpg[/IMG]
-
widziałam na FB ;) zaje2bista fota :grins: [url]http://oi57.tinypic.com/sy7a14.jpg[/url]
-
[quote name='Obama']To co?Organizujemy Spotkanie Dogomaniaków "na drzewie":diabloti:?[/QUOTE] haha a potem pod drzewami ;)
-
skąd my to znamy ;) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-Y3---M0PT2M/U3u8lQBGMnI/AAAAAAAAF0M/VXfApC_X--Q/s639/Kopia%2520DSC_9095.JPG[/url]