Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Może pogoda ją wykańcza ? u nas upały dają do wiwatu , szczególnie jak psiaki czy człowieki nie są ciepłolubne ;) Obamowa , przecie w warszawce dużo ludzi z dogo jest kiedyś czesto były spacerki wspólne , jak przyjeżdżałam do Warszawki to stara dogoekipa z bandą psów urzędowała nad kanałkiem ;) zaaklimatyzujesz się ;)
  2. Może to jednak tylko przeskok w pogodzie , Ozzy często na upały reaguje inną kupą niż normalnie . Białasku :kciuki: badania nas czekają , ale niestety w 1szej kolejności ludzkie sprawy , a czas ucieka :/
  3. Ozzy rano woła na siq , tak ok.9 a potem nie chce już wychodzić , no chyba , ze nad wodę , ale to trzeba jechać , a ja nadal kurna w mieszkaniu mamy walczę :/
  4. Alicja

    Bull Reaktywacja

    no właśnie , co tam w stolycy słychować ?
  5. Ogoniasta wyjdzie z tego :kciuki:
  6. O , widzisz , mam nizoral , morduchę spróbujemy , bo Manusanem też wiecznie myć nie mogę Byliśmy dziś popołudniu w schronisku ,psów w okolicach 300sztuk ...masakra , był fantastyczny pies , głos miał jak brytan jakiś a sam wygladał jak labek na krótkich łapkach , ale mnie zauroczył taki szczenior podrośnięty , chyba góra 6-8 miesięcy , czarny , z brewkami jasnymi , dałam mu przez siatkę zabawkę Ozzulkową , tak się cieszył ,podrzucał ... .Był też cudowny pies w typie wyżła węgierskiego , cudo ... Nastepnym razem jak pojedziemy jeszcze z chodniczkami to mamy w domu kupioną karmę , a w sklepie załatwię sobie darmowe kości . Obok schronu jest cmentarzyk dla zwierzaków ,tylko nie podeszłam zajrzeć
  7. A to mam fungiderm , tylko że Ozzulcowi na łapach znów wylazło a łapy narażone na mokro , no i pod ryjokiem a tam też woda wiecznie :diabloti: a sterydami nie chcę go paść ( po porażeniu jak jechał na sterydzie to był czyściutki , że aż miło )
  8. GRatulacje z okazji powiekszenia Rodzinki i oczywiście czekam też na oficjalne zapoznanie :)
  9. Czym smarujesz grzybole ?
  10. u nas tak samo tylko na trawie :) [url]http://oi58.tinypic.com/2pquidc.jpg[/url] szczurzynki fajne :)
  11. [quote name='magdabroy']Ale jak ze znieczuleniem? :crazyeye: Jak ja robiłam tatoo, to od razu usłyszałam, że żadnego znieczulenia, bo jak będzie coś nie tak, to muszę zaraz mu powiedzieć ;) Mnie nie bolało. Czułam bardziej jakby mnie komar ugryzł :D[/QUOTE] jest taki krem Emla , daje się go dzieckom też przed szczepieniem , można stosować przy tattoo
  12. hahahaha u nas to nie ma sznureczka trzymającego uszy ale zmarszczki pojawiające się na czole to śladowe mózgu :)
  13. [quote name='agutka']ha,ha w waszych oczach jest podejrzane szaleństwo :diabloti: i nie mów że szalony tylko tatuator :DAluś ty teraz nie jesteś blondynką? no i jaką masz figurkę:cool3:[/QUOTE] blondi to ja byłam w dzieciństwie :) , w dorosłej naturze szatynką , a tak to zaliczyłam odcienie rudego , czerwieni i czarnego ...raz spróbowałam z czekoladowym ale wyglądałam jak czapka z burego misia figura sprzed 5 przeszło lat ...teraz ciutek się smalcu odłożyło na bokach i dupsku ;) a i włos mam teraz taki jakby piorun w szczypiorek strzelił ,od sierpnia nie obcinam na znak protestu , że mój fryzjer się wyprowadził :wnerw:i mam siańsko , bo jak jest wilgoć to mi się filcują :lol: a miszczunio tattoo to mąż najlepsiejszej znajomej poznanej na dogo , Clockwork
  14. Na drugiej fotce widać jaka duża , ale chyba raczej średnia ;) Ja bez znieczulenia , a miałam momenty , ze przysypiałam :lol:
  15. [quote name='Baski_Kropka']wy to jesteście szalone :D Ja chciałą bym sobie tatto zrobić pod piersią wiecie tak na półokrągło jak kształt piersi idzie...ale kurde nie mam odwagi. Generalnie stwierdziłam, że jak będę stara i obwisnę to nie będzie widać, ze byłam młoda i szalona kiedyś :P Chciałam też na nadgarstku... a najlepsze jest to że mam kuzyna który matudio tatuażu i generalnie świetny jest w tym co robi, jeździ po świecie startuje w konkursach...no ale jakoś nie wiem no...chyba mam cykora :P[/QUOTE]a Ale czy jak będziesz stara ;) i obwisła ;) to nie możesz być szalona ?? :) Szczerze to ja nadal jestem szalona :lol: ... teraz tylko trochę oklapłam , z wiadomych powodów , ale wyjdę z tego to ja w grudniu 2008 i mój szalony tatuator ;) [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/023dfc70a55fdaa1.html][IMG]http://images51.fotosik.pl/359/023dfc70a55fdaa1m.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='3 x']ja-cie to ja od dwóch lat pije z rańca kilka razy w tyg koktajle z dodatkiem siemienia lnianego i nie wiedzialam, ze ma mi ono wpłynąc na włosy i paznokcie ;)[/QUOTE] a wpływa ? ja podobno powinnam pić na żołądek
  17. Moja dziarka powstała 5 i pół roku temu na moje urodzinki , teraz latem będę poprawki robić fotę mam jeszcze przed skończeniem na tattoo są : Harley i Ozzy [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5b3d6b20cb97fb24.html"][IMG]http://images51.fotosik.pl/359/5b3d6b20cb97fb24m.jpg[/IMG][/URL] wielki rozmiar , musiałam zrobić miniaturkę ale w pełnym rozmiarze widać po kliknięciu :lol:
  18. śliczna dziewczyneczka [url]http://foto2.m.onet.pl/_m/f075de061292b89e2545049c16bcff82,10,19,0.jpg[/url]
  19. Przystojniak :) [url]http://oi59.tinypic.com/29x6hdz.jpg[/url] a ja jestem stara i mam dziarę od 5 lat :)
  20. widziałam fotę na FB , jestem zachwycona [url]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/p180x540/10269344_556665284452228_1076217804639248432_n.jpg[/url] no dawaj puszeczkę ;) [url]http://foto3.m.onet.pl/_m/1b6aa8fc3c315158087bc22bb6c605ef,10,19,0.jpg[/url]
  21. Widziałam na FB , jestem zachwycona :cool2:
×
×
  • Create New...