Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. :o Mój Ozzy ma goły nakrapiany brzuszek ale ogólnie to ma duzo włosków :lol:
  2. Alojzyna, fotka sama słodycz :baby: :loveu:
  3. Bo to fota maskująca :lol: Pańcia niefotogeniczna :lol: ,więc z obawy przed zepsuciem sprzętu....... no to fotka z bullowatych z Ozzym [img]http://img260.echo.cx/img260/6538/zmamci2617mv.jpg[/img] :oops:
  4. Spacerek z rodzinka ,no i jeszcze z naszym Niuńkiem czyli Harleyem . Pancia Ozzyego ,Kuba i Harley [img]http://img98.echo.cx/img98/7452/rodzinkawlesie1fo.jpg[/img]
  5. Skąd my to znamy? :lol: Dzisiej znów bolą mnie plecy , wczoraj miałam omałoco zawał/ :lol: /,dzisiaj myślałam ze mam amputowaną nogę, no i poduszka ...taka mała. Powodzenia z bullkiem.
  6. No a wet nie określił co by to mogło być? :o
  7. Już wiem czemu wyginęły dinozaury.......................Szpilencja je zerzarła :lol: Szpilcia :loveu:
  8. Amfi , mój ,,synuś,, z lekką nadwagą ma 32kg80dkg :lol: Dzisiaj w nocy półświadoma myślałam że dopadł mnie zawał serca , bo strasznie bolały mnie plecy i nie mogłam złapać oddechu.Dopiero kiedy zupełnie się przebudziłam doznałam olsnienia że mój zawał to 30kg Ozzyego.Leżał sobie na moich plerach ,a dlatego 30kg bo ogonek był na łóżeczku. :wink:
  9. Dzisiaj obiecane na wczoraj fotaski :-? [img]http://img177.echo.cx/img177/9342/uszka9qs.jpg[/img] [img]http://img177.echo.cx/img177/1200/dajciacho8je.jpg[/img] pierwszeto pt,,Gdzie moje uszka,, drugie to cd seriiżebraczej pt,,Daj ciacho,, ,,Na zęby patrz....,, [img]http://img18.echo.cx/img18/2100/naz281bypatrz4py.jpg[/img] [img]http://img18.echo.cx/img18/930/zmamci2616jw.jpg[/img] Na ostatnim to pańcia chciała mnie wywalić z pokoju Kuby/ha ha /
  10. To wycmokaj po fafelkach i od nas :calus: Kochamy bokserki!!!!!!!!!!!!!!
  11. Amirek , przekochany jak chyba każde boxio .Całuski w fafelki :calus:
  12. Alicja

    Opole 2005

    Biedny Lukierek , to i jemu sie nie dasz wyspać . :lol: Oj niedobra ty tak wcześnie budzic zwierzątko :lol: :wink:
  13. Sota36 ,wasza jabłonka jeszcze nie raz zakwitnie i zaowocuje i ty zawsze będziesz pamiętac o swoim Atosiku.Nie raz wyda ci się że On leży pod nią tak jak byś chciała.Jest to bardzo przykre. Mój kochany Harley odszedł 03.08.2004r ,teraz7.05 obchodziłby 5 urodzinki ,siadam czasem w pokoju przymykam oczy i wyobrażam sobie że on leży na swoim miejscu na kanapie............ Trzymaj się Sota ,tak bardzo mi przykro........ :cry:
  14. Dziewczyny jesteście wspaniałe .Właściwie to nie ma słów aby określić ,nazwać to czego dokonałyście .Dziękuję Wam ,że jesteście. Chociaz juz mam dość sporo lat i wiele widziałam ,to czytając te historię otarłam niejedną łzę . Gaja dzielna sunia i naprawdę zasługuje na nowy wspaniały dom. Pokłony dla opiekunek Maluszków.
  15. Mixio bardzo przesympatyczne.Czemuż to go tak długo ukrywano :o Toż to prawie jak w bajce o Kopciuszku :wink: Nie napisałaś tylko czy tak ładnie wychodzi mu żebractwo/we 2 to żebractwo zorganizowane/.Proszę o zestaw dokumentalny w postaci fotek :lol:
  16. Dag , świnkę w szeleczkach juz widziałam /bosko wyglądała/, ale z tą kuweta to naprawdę mnie zaskoczyłaś , po prostu ta świnka mieszkała w domku jednorodzinnym więc robiła ..w ogródku.Ładnie też się dogadywała z psiakiem. Dag ,a może na razie świnkę morską? :wink:
  17. Żeby nie zapeszyć to jakies 4 głupkowate fotki wrzucę jutro /dawno tego nie robiłam i nie wiem jak wyjdzie bo mi je przesłali na Outloka, po prostu Ozzy jest obiektem do foto dla znajomków/ :lol: Spróbuje zrzucić fotki z telefonu , ale tego to jeszcze nie robiłam więc :thumbs: za beztalencie techniczne/czyli ja/
  18. Staff-ka , ja ci się szczerze przyznam , że dopiero póżniej przeczytałam że to chodzi o ową Dominikę ,no ale ja już taka jestem trochę w gorącej wodzie kąpana .A co do tych cen to po prostu nie odpowiadam na pytanie Ile dałaś za psa ,? bo jak ktos chce kupic to niech dogaduje sie z hodowcą A to ze akurat ty znasz te ceny to mi zupełnie nie przeszkadza , bo myslę że po 1. mnie nie wyśmiejesz/ tak właśnie , bo ludzie śmieją się z pasjonatów którzy sa w stanie wybulić ileś tam zł za zwierza/ 2.z racji tego że hodujesz pieski znasz też ich wartość A tak wogóle to mi się twoje staszki podobają i wcale sie nie przychlebiam :lol:
  19. Baldekqp ,to mi wychodzi na 3 :lol: A dlaczegóż to Leon nie pokazuje nam swojego Mixa .Jeśli Leonek taki sympatyczny to brachol pewnie też .Ciekawe czy potrafi sępić tak jak Leoś :lol: ?
  20. Staff-ka , ale ja naprawde jestem w miare świeza ,bo z 25marca2005,tylko że mi Admin poknocił ,wysłał inne hasło ,no i przez chwilę byłam kimś innym. Teraz jestem sobą ale z inna datą/ zreszta dużo by opisywać/Chyba lepiej :drinking: acha , juz sie użarłam w jęzor i nie będe sie wtrącać :oops: Zreszta ja nikomu nie powiedziałam ile zaołaciłam za mojego smoka , to sprawa miedzy mna a hodowlą. :-?
  21. Mi to właśnie wygląda na ciche przyzwolenie ,ponieważ handelek zajmuje sporą część parkingu a na parkowaniu aut zarabiaą okoliczni mieszkańcy którzy pozwalają zaparkować na swoim podwórku.Można też wjechać na teren ośrodka.Tylko że na handel uliczny to chyba trzeba miec zezwolenie?A Straż Miejska /?/ jeśli idzie o Rybnik to lepiej nie komentować........ :-?
  22. Masz rację Amfi .Twoim postem wyciszyłas ten hałas który promieniował w tym temacie .Głupio się czuje osoba która momentalnie zostaje ,,zakrzyczana,,.Zresztą nie kazdy posiada dar ,,lekkiego pióra,,no i wrzeczywistości bywa tak że chcemy by coś zabrzmiało inaczej , ale to jak z instrumentem czasem brzmi nie tak .Wiem że cena to niezręczny temat ,ale są to realia ,no a dziewczyna chciała się poradzić w jaknajbardziej kompetentnym kręgu.A że się zaogniła ,atak to też forma obrony.Nie chciałam pisać z tego względu że jestem tu w miarę ,,nowa,, ,ale też nie chciałabym nigdy znależć się w takiej sytuacji.Dziewczyny trochę spokoju , jużWiosna :wink:
  23. Dość się takich i gorszych obrazków naoglądałam przez szereg lat kiedy jeżdziłam jako gapcio na wystawy do Rybnika - Kamienia. Tam na ogromnym parkingu przed ośrodkiem MOSiRu rozlokowują się handlarze zywym towarem.Są i pieski i kotki , rasowe i z domniemanym pochodzeniem i z tzw hodowli domowych ,czyli popularnie zwane,,rasowe ale......bez,, Wygląd tych stworzeń i stan w jakich się znajdowały bywał różny .Na ostatnią wystawę mój m-żonek wwiózł mnie na teren ośrodka i nie wypuścił na ,,kramy,, bo zawsze tam twarz na kogoś wydarłam , głośno wyrażałam opinię o stanie zdrowia tych biedaków itp,ale z tego co słyszałam sprzedających i zainteresowanych było dużo. A podobno taki handel uliczny jest zakazany......
  24. Leon ale ty masz wymagania :o od prosiaczka.To juz nie wystarczy że jest sympatyczny .A może no tego... do kuwety :o :lol:
  25. Marta , dlaczego trzymasz pieski pod łóżkiem? :lol: One są rozkoszne , a pycho Penny jest całuśne :calus: . Mój Ozzy też ma nakrapiany brzuszek :lol:
×
×
  • Create New...