Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Z rasami psów to jest różnie ,znaczy z przyporządkowaniem do danej rasy.Ostatnio dowiedziałam się ,że mam staffika :o /a u nas jak byk w metryce stoi że to amstaff/,więc każde podobieństwo da się jakoś zaszufladkować.
  2. Całuj , całuj i nie narzekaj ,my mamy trochę za daleko zeby dzielic całuskami. :fadein:
  3. Lapis ten staffik się zrobił na skina :lol:
  4. No prawdę mówią c jest co przepychać w wyrku :lol:
  5. To my poczekamy na fotaski bez adoratorów :wink: Duża bużka dla Szpilkowatej :buzi:
  6. Żle patrzysz ,bardziej na lewo na lewo na lewo na .............................wo :lol: .Chyba uciekł z kadru :wink:
  7. Na spacerek dbsst , na spacerek ze Szpilencją ,foteczek napstrykać ,takich plenerowych. :lol: Prosiemy :P Nie męczyć Szpilkowej ,nie trzaskac fleszem po oczach :o , bo sie to skończy wizyta u okulisty :lol:
  8. Amiruś schował się za drzewko... :lol:
  9. Amirek smutny , Amirek chcieć na spacer ! Cudowne fafelki ,nic tylko kochać :loveu:
  10. Poprosimy wyciumkać w nosio :calus:
  11. Baldekgp ucholki na dobrej drodze :klacz: Ajka , Ozzy jak był malutki to na ogonku miał czarną obrączkę ,kiedy zaczął rosnąć włoski mu się czarne rozsypały /ale mi wyszła składnia/no i ma taki rzucik na ogonku.Podobnie na grzbiecie wyrastają mu pojedyncze czarne włosiska /zrobił sobie balejaż/. :-? Co do szkolenia to Ozzy czyni postępy ,ale pracuje przez 1 zajecia a po przerwie juz nie bardzo mu się chce koncentrować.Zresztą razem z bullikiem Tico zarządzają przerwy:Ozzy robi kulanko i tzw krokiecikia kolega siada tyłem i nie robi nic. :lol:
  12. Tufi ,no trafił ci sie cichy wielbiciel :lol: Dziwi mnie tylko ten fakt że po każdej wystawie pojawia się jakiś znawca ,,znikąd" i perfekcyjnie ocenia psy i ich właścicieli/psycholog , sędzia czy cóś/ :o Całusy dla Bigocha /Berci tez/ ,zmów też za nas zdrowaśkę ,bo gdybym kiedyś pojechała z grubym na wystawe to opatrzność niech nad nami czuwa /cobym komu krzywdy nie zrobiła za głupie gadanie / :wink:
  13. Szkudel to raczej przez ciebie zazdrość przemawia. Lepiej ostygnij i komentuj na ,,zimno" :wink:
  14. Wstawiłam fotki przez pomyłkę na nasza galeryjkę ale juz sie poprawiam ,beda i tutaj .Nati :wallbash: pisałam że jestem poczatkujaca :oops: :wink: [img]http://img237.echo.cx/img237/677/obraz0035jg.jpg[/img] [img]http://img96.echo.cx/img96/4540/obraz0023oj.jpg[/img] jesli cos pobroiłam to ja nie Nati5
  15. To sa zdjęcia piecholków Nati [img]http://img237.echo.cx/img237/2567/obraz0021wp.jpg[/img] [img]http://img237.echo.cx/img237/677/obraz0035jg.jpg[/img]
  16. baldekgp za uchole Stefka :drinking: :drinking: :drinking: Kurcze nie wiem już czy Ozzy jest straszny czy fajny? :lol:
  17. A nowe fotki gdzie? :o :wink:
  18. Psiunka ma cudowne oczy i wogóle śliczna i okazała.
  19. Gratulki dla zwycięzców :calus: Złośnica , no to przynajmniej Lukierek się wyspał :wink: . Następnym razem 2 budziki , komóra i tłuczek /do budzenia/ :wink:
  20. Może pięknością nie grzeszy ,ale piękno to rzecz względna, lecz jest nad wyraz sympatyczny. :sweetCyb:
  21. Wyciumkaj Sarunię od nas , ona jest taka kochana :loveu: :calus: :iloveyou: :buzi:
  22. Z tego co wiem/był w rodzinie/ buldożki nadają się głównie dla osób dorosłych ,żeby nie powiedzieć starszych.Dla dzieci się nie nadają .Tragedia znów ,gdy pojawiają się wnuki ,buldożek terroryzuje ,obraża się, robi się złośliwy./może są wyjątki?/ :-?
  23. Ozzinek jest bardzo podobny do mamusi i swojego braciszka z wcześniejszego miotu .Tyle że tatą Ozzyego jest Northon Dancer a Pyśka BIg Tex ,BIg Tex jest też dziadkiem Ozzyego , więc wszystko mamy w rodzinie. :lol:
  24. Ozzy na emblemacie ma 4 miesiące a na fotce 8.5mieszka. Ucholki te same :lol: .Czasem zaczesuje jak to mówi Ajka ,na majorkę. :wink:
  25. Kasiain , to sie nazywa ,,słodki ciężar" :lol: Ajka , Ozzy chyba się zapatrzył w majorkę :o :lol: na twoim emblemaciku
×
×
  • Create New...