Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. I jeszcze ku zgorszeniu Marty :lol: [img]http://img245.echo.cx/img245/3430/sielana22oh.jpg[/img] [img]http://img245.echo.cx/img245/8260/fotel46ul.jpg[/img] [img]http://img150.echo.cx/img150/8451/fotel51fi.jpg[/img] [img]http://img150.echo.cx/img150/3157/du380enosio8ab.jpg[/img] [img]http://img150.echo.cx/img150/4465/p322tuszka9yr.jpg[/img] :wink:
  2. Sarunia nie odlatuj........... :lol: Sara jest boska , cudowna i wogóle :buzi:
  3. fotki nie są dobrej jakości ale zawsze to coś bo ostatnio u bullowatych strasznie cicho, mały ruch.......... [img]http://img38.echo.cx/img38/5769/szelki19yk.jpg[/img] [img]http://img38.echo.cx/img38/2785/woda19uw.jpg[/img] [img]http://img38.echo.cx/img38/908/woda39lm.jpg[/img] [img]http://img38.echo.cx/img38/7893/ozzy380aba8ma.jpg[/img] [img]http://img38.echo.cx/img38/7071/rozwalonynafotelu5tl.jpg[/img]
  4. Mam nowe fotki Ozzyego ale niestety robione telefonem :( [img]http://img231.echo.cx/img231/9586/ponton7iy.jpg[/img]
  5. Ganjunia nareszcie ,bo zapomniałam że był tu taki śliczny maluch. Czekamy na nowe fotki :multi:
  6. Alicja

    Frontline

    Na opakowaniu jest wsjo po czesku/ :wink: /,ale w subs. aktywnych zauważam syntetyczny pyrethroid i w nawiasiejeszcze inne cuda min parmetrina 0.25% ,S-bioalle-thrin0.06%.Jest to środek dla psów i kotów /wg tego co po czesku napisali , a w tym języku biegła nie jestem :wink: /
  7. Sota ,jeszcze raz Ci dziękuję. Za nasze pieski [']
  8. Fridka ,jest urocza :buzi:
  9. Dziewczyny , ja tez nie wiem czy kiedykolwiek będę umiała porozmawiać na temat śmierci Harleya z dystansem.Niestety teraz też nie jestem na to gotowa , chociaz w życiu przeszłam wiele ,ale ten temat jest mi szczególnie ciężki .Dziękuję Wam ze jesteście tutaj ,nie kazdy potrafi zrozumieć.............
  10. A ja znowu czytam i płaczę jak dziecko. :oops:
  11. Alicja

    Frontline

    Nasza pani instruktor ze szkolenia piesków poleciła mi środek który stosuje z powodzeniem u swoich piesków/min. ma czarną suczkę briarda/.Jest to spray z Czech ,, PETOSAN" .Mam go dopiero 2 dni więc nie mogę podac mojej opinii ale ona była z niego b. zadowolona.
  12. Dbsst to ty oprócz Szpili masz jeszcze jakiegoś Śmierdziela? :lol:
  13. Dlaczego ja tu jeszcze nigdy nie była? :o Ale fajna psinka .A jak było z tym smakołykiem ? Dbsst tobie zawsze mało :lol:
  14. Kto zmoczył tak ślicznego psiunka? Będzie miał katarek :lol:
  15. E , Amirku nie możesz nam tego zrobić :cry: Poczekamy na lepszą pogodę to ci się humor poprawi :) :buzi:
  16. Zajrzałam do was pierwszy raz i już wiem że niebawem wrócę .Cudowne są wasze majorki. Czekam na nowe fotki. :wink:
  17. Ale Bora ślicznie przytrzymuje chlebek łapkami .Mój Harley też miał przyjaciela całkiem podobnego do Bory ,o imieniu Brutusik. :)
  18. Agatka słodziuchna , mały :angel: , dużo zdrówka dla solenizantki :P
  19. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    A opatkę Ironek tyz miał? :o :lol: Czy nosił tak po próżnicy. :wink:
  20. Słodziuchne :baby: :angel: Miodzio fotki :multi:
  21. Wyściskaj Wandzię od nas , trzymamy za was łapy ,liczymy że pójdzie ku lepszemu :kciuki:
  22. O bidulko cały serek homo musiałaś oddać Szpiluni żeby zrobić jęzorkowi fotkę :lol: Ale jęzorek niczego sobie , Szpila boska :angel:
  23. Alicja

    Nowy program

    Dziękuję za info . Super wyposażenie i wogóle ...... :wink:
  24. Jest mi ciężko tak chciałabym aby był tutaj z nami , taki cieplutki kochany :cry:
  25. Alicja

    Nowy program

    Czy ktoś mógłby mnie uświadomić w jakim mieście ta Klinika , bo nie oglądałam od początku.Fajnie pokazane ,no i lekarze z fajnym podejściem :-?
×
×
  • Create New...