Dziewczyny , ja tez nie wiem czy kiedykolwiek będę umiała porozmawiać na temat śmierci Harleya z dystansem.Niestety teraz też nie jestem na to gotowa , chociaz w życiu przeszłam wiele ,ale ten temat jest mi szczególnie ciężki .Dziękuję Wam ze jesteście tutaj ,nie kazdy potrafi zrozumieć.............