-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
Ozzy w przypływie energii czochra się na plerkach po dywanie , łapami odbija się i odpycha od mebli ,a potem rozpoczyna dziki bieg po naszym M3 .Więc kto znajdzie sie na jego drodze czmycha w kąt do czasu aż zwierzątko wróci do rzeczywistości .Drugi jego nr to taki /juz2razy się na niego złapaliśmy/ pies chodzi po domu jak nieprzytomny , poleguje , nie chce jeść , więc alarm Weterynarz!- dojeżdżamy do weta a pies w swoim żywiole ,bieganko po gabinecie , sprawdzanie kosza pod biurkiem, szczekanko w poczekalni .Po badaniach pies okazuje się zdrowy. :o
-
Cudo . :klacz: Duze brawa i gratulacje !
-
Bulkowaty stworek bardzo się cieszy, że zobaczył nową ,,twarz,, i...pazurki .A pysio kochane, podobna minka jaką robił mój kochany boksio Harley :loveu:
-
Duże gratulki dla Amfi i Buni :buzi: :laola:
-
Nie potrafię ci zbytnio pomóc , bo mojego Asta mam dopiero 5,5msc ale z tego co czytałam i słyszałam to one raczej nie użalają się nad sobą. Powrotu do zdrówka życzymy.
-
Bigosik , Tufi , Gratulacje!!!!!!!!! :laola: No niestety nie mamy żadnej wirtualnej kości w prezencie. :buzi:
-
Rhodesianka śliczności - pierwszy raz widziałam na żywo na wystawie w pażdzierniku 2004r. Podziwiam.Fotki też fajne ,ale z pewnością inny efekt w naturze. :loveu:
-
Patka , Lilit ma minkę jakby chciała powiedzieć: Czy ta moja pańcia musi się tak na mnie pchać ? :D Jeszcze fotki , Jeszcze więcej fotek!!!!!!!!!! Lilit jest urocza. :buzi: chętnie bym ją wyściskała.
-
Kaja , zuch dziewczynka! Jest słodka :P
-
Psowaty ,ja też miałam boksia i on tez nie umiał pływać ,zresztą nie on jeden bo suczka bokserka z rodzinki to omało się nie utopiła bo wlazła na głęboką wodę.Myślę,że większość boksiów :-? już tak ma.
-
No nie powiem ze pazurki specjalnie malowane , a bojowy to on jest jak sie wpycha na 3 do łóżka , idzie jak taran. :lol:
-
W środę musimy jechać do związku załatwić do końca sprawy związane z rodowodem , bo ma dyżur pan od gr.3 Myślę że spotkanie z Anią z hodowli pozwoli mi też na uzyskanie pewnych inf. związanych z wystawami, w końcu ona tez jezdziła ze swoimi psami. [img]http://img236.echo.cx/img236/4134/uchoiko3472634lc.jpg[/img] a to zdjątko szczeniaczka Ozzyego/teraz jest 3 razy większy/
-
Rany ale śmiesznie mi się porobiło....... :o :lol:
-
[quote name='staffior9']mam pytanko od kiedy suka moze być w ciąży i mieć szczeniaki???Czy o d pierwszej cieczki czy w czasie jej trwanIA? PYTAM Z CIEKAWOŚCI[/quote] Powiedzmy że nie rozumię pytania :o
-
mam pytanko od kiedy suka moze być w ciąży i mieć szczeniaki???Czy o d pierwszej cieczki czy w czasie jej trwanIA? PYTAM Z CIEKAWOŚCI nie rozumię pytania? :o
-
:lol: :lol: :lol: Pan był ubrany w kolorze khaki :lol: :lol:
-
A jeśli idzie o wystawy ,to wiem ze trzeba piesa przygotować i wszystkie te formalne sprawy pozałatwiać ,a ja zawsze sobie na wystawy jako widz jezdziłam /w Rybniku-Kamieniu i Katowicach/ i to co dzieje się jak ktoś wystawia to jest mi raczej obce.A w sumie dobrze byłoby chłopaka sprawdzić. :-?
-
Nie smycz , linkę 3.5m ,szkoleniową . Ale pan wyciapkał na trawce spodenki i kurtałkę :lol:
-
My to najpierw do szkółki z Młodym ,bo bywa że nie słyszy :lol: A nie wiem czy mi siły i odwagi starczy na wystawę/ no i czy moje bydełko się nadaje?/ o! właśnie moi panowie wócili z dziką awanturą bo pan wyłożył się jak długi na trawie przez smycz piesa bo ów zobaczył jakiegoś Ciapka/ :lol: /
-
Uchalki nawet ładnie się nam układają ,tylko czasami Ozzy zetnie głupa i stawia Onka więc hasło ,,uszy!,, no i opuszcza /chyba głośno wrzeszczę :lol: /.W najbliższym czasie spotkamy się z Anią z Goloki to tez dokładnie mu je zobaczy ,bo na GG mówiła mi że należy masować i można sklejać ale to trzeba pokazać.Na weta nie bardzo mam co liczyć bo on do niedawna oglądał tylko te z kopiowanymi.A właściwie to on przekonał mojego męża aby nie kopiować uszu.
-
NO i umawiają się na spacerki , a Ozzinka nikt nie zaprosi na przechadzkę/?/ A może będzie kto w Rybniku ?Może w pazdzierniku na jakieś wystawce? :-?
-
no troche to poniepolskiemu było :lol:
-
Myślę że chodzi o priva do Staffki , ona ma też asty i o ile wiem to z niekopiowanymi ucholkami . Ile miechów juz ma Stefek?
-
Ganjunia , jak się miewa twój maleńki Ast-ek?
-
Komentarz nr2: no tak a za chwilę zrobi się w łóżku ciasno......