Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. No i stało się , Ozzy przeczytał stosowny temat na forum i wprowadził w zycie. Otóż obżarł antyczny stoliczek /spadek prababciowy/ ,delikatnie zaokrąglając owal . No nic , było a fe i brzydki pies ale co w łepku zostanie/??/Był w domu sam 6 godz. nie robił nic , był3godz . obżarł stolik , w domu byli mężczyzni ogryzł mój obcas. :o Ogólnie to lubi damskie obuwie.
  2. Oj ,biedny Misiek :( .Ucałuj mu łapke od nas . A z łepkiem to tak wszystko OK/?/ , no bo żeby tak z 2 metrów naskakiwac :wink: Ozzy po odbiciu od siatki to juz ostrożniej podbiega do płotu jak idziemy na spacer .
  3. Leonek cacy , pan be . :lol: Nadal nie karmi pieska ,na zakład utylizacji bullka przerobił. A tak serio .......to fajny ten Leon /wpuszcza do domku , wpuszczą , kto by taką przytulankę zostawił :D /
  4. Papka z kapusty ziemniaków i oleju działa właśnie jak osłona ,powoduje ze to coś zostaje otoczone treścią.Siemie lniane też może być tez działa psłonowa ,może tez spowodować szybsze wypróżnienie.Wymioty ,z papką też nie sa raczej niebezpieczne a sposób jest stary sprawdzony i stosowany także przez fachowców, ale tutaj czas robi swoje. Obserwuj kupki ,czy robi i czy nie ma w nich krwi. będzie ok :wink:
  5. Ja na szczęście nie mam na razie tych problemów i obym nie miała , ale chcę spytać :Patka jak się ma moja bursztynowa dziewczynka i czy wszystko po operacji jest ok
  6. Ozzyemu też uchole latały w różne strony ,teraz ma juz prawie 8 miechów i jest duzo lepiej.Najlepiej gdyby zobaczył go ktoś kto hoduje Asty oni jednak inaczej na to patrza ,czasem lepiej niż wet.
  7. Topik bodajże pt bo klapnięte uszko mam :oops:
  8. Co do uszu to gdzieś wstecz jest temat o uszach/ masowanie itd/ Leon T. a cóż to za pogróżki :lol: Ty mnie nie stresuj bo sie w sobie zamknę :roll:
  9. Możesz spróbować tego sposobu :nakarmić psapapką z gotowanych ziemniaków ,kiszonej kapusty i oleju.Tyle że potem powinno się spowodowac wymioty. Dlaczego wet. nie zrobił rtg ?Przecież może być konieczny zabieg.
  10. Oj myślę że będziesz musiała kupić drugą parę i dać psince ten drugi z nowej pary , no bo po co ci 3 buty :lol:
  11. Ja ostatnio dowiedziałam się że kolezanka /włascicielka Tuffika,nie mylić z Tufi/ wyszła ode mnie i dopiero w domu zauważyła ze ma lekko szorstkie obcasy i delikatny ażur z przodu butów :o A piesek grzecznie lezał na przedpokoju :-?
  12. On po prostu nabrał wprawy :lol:
  13. Biedny piesek :( A gdzie golonka albo jakis świński ryjek? :roll: Pewnie pan zjadł :D
  14. No a cóż ci po rozpaczy , przecież trzeba się cieszyć z tego co się ma /co pozostało :lol: /.Poza tym zawsze sobie mozna wytłumaczyć że : cos było brzydkie ,stare , niemodne , nielubiane itp itd...No a pieski .....takie niewinne, kochane , rozbrajające....jak popatrzą tymi maślanymi oczkami. :evil: Co do remontów to jeszcze można odliczyć od podatku :D
  15. Popatrz no Tufi my też najpierw na dziewczynkę, Fajna sunia ,a potem zaraz ale fajne fotele. A jak się zwie owa dama?
  16. Czy z tego aparatu napewno wyleciał ptaszek..? :o
  17. Coś sie do Stefka dostac nie idzie :roll:
  18. Chyba masz racje Leon poluje na Lecha :lol: Ciekawe czy sam otwiera puszki :-? To moze Patka wrzuci jeszcze kilka fotek :fadein: Please
  19. Mój amstaff ma tatuaż w pachwinie .Jak był malutki to mozna było rozczytac nr ,teraz ma prawie 8msc i nr sie ,,rozlazł,,
  20. No tak ,na stole ponastawiane a Leon o pustym pyszczydle/!/ i dziwić się że on tak ładnie potem pozuje /żebrze/ :D
  21. Instukcja obsługi psa bz ,najwyżej nie złapiesz kleszcza
  22. Takie kochany smutne pysio.Mój Kuba też się nią zachwyca /synuś/. Ale na fotki musimy trochę poczekać. Patko , zauważyłaś mój emblemacik! :o Goro to wdzięczny model , jeśli coś nie wychodzi to wina fotografa.
  23. Patko ja wiem czemu Lilit się smuci :( , bo dawno nie było fotek Ozzyego , ale obiecuję poprawę . A mnie to się b.podoba to białe maleństwo z poplamionymi na czarno ucholkami , wszystkie razem sama słodycz .Lubię takie maleństwa/ u kogoś :lol: / Goro ma uśmiech jak amant filmowy , tylko czekać jak suczki będą się ślinić do monitora.
  24. Gratulacje! :D A fotki będą?
  25. Ja myślę że piasku i plaży :lol: Lilith jest urocza ,nawet pięknie pozuje otulona ręcznikiem/ i to się nazywa skromna panienka z dobrego domu , ręcznik , a nie jakieś tam bikini / :lol:
×
×
  • Create New...