-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
W mojej miejscowości mieszkał bullek Fredzio/ ale umarł na raka płuc w wieku4lat/ , jest suczka Ast Aza , znajomy ma astkę Mini ,nadworny Ozziego ma w rodzinie samca asta Hugo , a w Goloce był Pysiek , Shila , Szelma no i zapomniałam . O! :o a kolega mojego Ozzyego york ma na imię Tufi :D
-
Wyświetliło mi tylko 3 fotki! :o :evil:
-
Co znalazłyście w tym pożywieniu? :o
-
Patka ten maluszek juz waży przeszło 30kg. :lol: A pani dzisiaj na szkoleniu powiedziała że odrobinę za gruby/byliśmy na zapoznaniu z psiakami i z terenem , zaczynamy 23kwietnia. Ciociu Lilit trzymaj łapki za osiołka Ozzyego./ :roll:
-
Oj Patka nie podjudzaj bo juz sie astom dostało zo doga , a jeszcze dużo ludzi nie z tego forum nie zna ,,żartów,, Więc w góre serca i do warzywniaka.
-
No gdzie fotaski ?????? :o
-
Ja miałam bokserka o imieniu Harley i nie spotkałam dotychczas psa o tym imieniu ale widziałam bullmastifa też Harleya.Chrzestna mojego Kuby miała bokserke o imieniu Honda , no i był jeszcze królcio Max ale Maxów znam duzo, niekoniecznie królciów :D A OZZY został Ozzym , bo leżał na dywanie , kulał się i ,,śpiewał,, więc mu sie ostało Ozzy O.
-
A kapustka to była biała surowa czy kiszona ?, bo Ozzamber uwielbia kiszoną ,potrafi nawet bezczelnie sąsiadowi z siatki wyciągnąć /Sąsiad się nie boi i pozwala , nawet czasem wyprowadza na spacer jak jesteśmy w pracy./Wie dziewczynka co zdrowe :D
-
Ciekawe co tam bercia widziała na stole :o , Słodka Bercia , to pewnie lubi ciasteczka . Stefek , masz fajne łapcie , a uszami się nie martw mi też czasem się jeszcze krzywią. OZZY i Ala :lol: Stefan i ty juz więcej nie pij! :lol:
-
Jak wam się udało spotkanko? Czy będą jakieś fotki? :D Czekamy.
-
Ozzy nie jest zbyt oryginalny :oops: Byliśmy na spacerze i przechodziliśmy obok domu koleżanki , dom ma ogrodzony siatką .Na podwórku biegałDżeki pies kolezanki , Ozzy gdy go zobaczył rozpędził sie i wpadł na siatkę , odbił sie od niej ,po chwili wstał porozglądał zdziwiony ,,którz to mnie popchnął,, i ponownie biegiem do kolegi.Sytuacja sie powtórzyła , no i trzeba było psa zapiąc na smycz ,zeby nie zepsuł płotu :lol: .
-
Moim zdaniem twój maluch jest meteopatą.Mój Ozzy też postawił nas niedawno na baczność. Spał cały dzień , kiedy zabierałam go na podwórko nie dawał się ubrac tylko ,,leciał przez ręce/ wtedy ok.25kg/ ,, Umówiłam nas u weta , alarm do męża do pracy i jazda. A malec u weta się rozbujał , posprawdzał wszystkie kąty. Pan zmierzył temp. osłuchał, ostukał , obadał ,zlecił badanie moczu , wpakował profilaktycznie tabl. na robale ,i stwierdził że psu nic nie dolega . następnego dnia okazało się że bardzo mocno spadało ciśnienie atm. Teraz już wiemy że jak pies za dużo śpi to coś się dzieje z ciśnieniem. Pozdrawiamy
-
Ozzy myslę też lubi dzieci ale głównie lizać /one tak ładnie pachną/, 3letniego syna chrzestnej mojego Kuby to nie odstępował na krok . Uwielbia też wkładać mordęcję do wózków z dziećmi znajomych.
-
Chodziło mi o przesuszony i chropowaty nochalek , a nie fizjologicznie suchy po spaniu / to akurat jest oczywiste /.No i 1-sze słyszę o smarowaniu NIVEA
-
Też mam amstaffa , ale pieska , ma 7,5 msc.Robilismy mu profilaktyczne badania moczu / dość dużo siusiał i pił/ , ale wet. zalecił głównie z tego powodu ze suczka z tej samej hodowli , ale po innej matce choruje na nerki i jest już w trakcie leczenia oraz na specjalnej karmie . Myślę że podstawą powinne być badanie krwi i moczu /ok.10zł /.Krwi nie robiliśmy bo Ozzy mocz miał prawidłowy .Zrób badanie to daje juz jakis obraz. Pozdrawiamy Ala i OZZY
-
Snorek jak juz capnie ciacho to sobie Tetleyke zaparzy . Leon żebrak - ciekawe czy mu sie przyda nóż i widelec /?/ :o
-
Mój ast po zakropieniu Adwantixem się trochę pochorował/wymioty/, o lizaniu nie było mowy bo był pokropiony na plecki między łopatki .Dostał dawke 10-25 /miał wtedy 5 msc i ważył ok 20kg/ .teraz myślę o kupnie obrozy Bayer
-
Z dwojga złego to chyba lepszy bąk lub beknięcie , :oops: aniżeli byśmy mieli nasze pieski ogladac jak się unoszą w powietrzu :D A wam się coś takiego nie zdarza...... :o :oops:
-
Najlepiej zapytać weta , może być brak wit .czasem trzeba dodatkowo odrobaczyć ,nos nie powinien byc przesuszony . miałam boksia 4 lata i tylko jak juz był b. chory to miał suche nosio. Pozdrawiam Ala
-
Kupjąc kaganiec dla boksera mozesz poprzymierzać kagańce dla rotków , najlepiej ze skóry . dopasujesz bez problemu i staraj się żeby był trochę większy . pozdrawiam
-
Cudowna komitywa dzieciątek i psiaków .Ja wprawdzie nie mam staffika a AST , ale też nie mam takich fotek lecz wiele podobnych z astami oglądałam na str hodowców np Goloka /z niej pochodzi Ozzy/ a także na żywo w domu hodowców zanim odebrałam Ozzyego .Ania ma 2 dzieci 6letniego Alana i 3 l.Sarę ,oraz 3 dorosłe suki , 1 psa i wtedy było tam11 szczeniąt.Radosne psy i dzieci , taki to był obrazek . Ala I OZZY
-
Ale się pastwicie nad psiaczkami , wszędzie tylko puste talerzyki i ciastka za szybką , a gdzie nagroda za szczery uśmiech.. :D Porterin maluszki i ich mamusia rozbrajające , takie małe czarne Wiercipietki. /tak mi teraz głupio ,że dopytywałam o reszte - przepraszam / całuski dla piesów Ala i OZZY
-
Mój nieżyjący bokserek Harley miał problemy z łapami .Był też przy tym alergikiem , ale na łapy przyplątały się zmiany grzybicze spowodowane min zanieczyszczeniami które wyłaziły po stopnieniu śniegu .Myłam mu łapy w takim preparacie po którym robiły się purpurowe alepomagało, miał też spray i zasypkę na grzyba. Niestety nie pamietam nazw ,było to rok temu ,a po jego śmierci wszystko zakopałam. Pozdrawiam
-
Porterin , chłopaki ,,na W,, są słodkie . A kiedy reszta dzieci ?
-
Alojzyna , sweterek norweski jest , a narty i gogle gdzie/?/ :D Patka wyglądacie obie rewelacyjnie, a w oczach Lilith widzę ten błysk jakby chciała powiedzieć: to łóżko jest i tak moje . Pozdrawiamy Ala i OZZY