Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Rany a ja myślałam ze Patka wrzuca nowe fotki ,tylko coś mi czas i pogoda nie pasowały . :) Byle do lata :wink:
  2. W sobotę 7 maja obchodzilibyśmy 5 urodziny Harleya .Będziemy na działce ze świeczuszką.............. :(
  3. Wszystko by człowiek zrobił by było jak dawniej......... :cry:
  4. Kochane dwie pocieszki ,takim to nawet myszkę dam zwędzić :buzi:
  5. Kanary ,Malediwy ,a my to sprzed kompa oglądamy świat :( No i gdzie Amir............. :cry:
  6. to chyba nie to zdjęcie? :o
  7. no to ci dziewczyny robią koło pióra :lol:
  8. Boskie :multi: :angel: :multi:
  9. Magda !gdzie jesteś? odezwij się .Czy ktoś widział Magdę ? :o Magda plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  10. Kurcze to one trzęsą całym osiedlem :o :lol:
  11. A to my ,,adopcyjni rodzice" Ozzyego.Oczywiście tatuś nawet nie wie że tu jest/ :lol: / [img]http://img44.echo.cx/img44/7439/rodzice3rq.jpg[/img] My już trochę wiekowi ,ale humor nam dopisuje :lol:
  12. no i gdzie ta niespodziewanka , bo juz nerwowa jezdem ręce mnie sie trzęsą................ :oops:
  13. To nie ma hihihihihi :lol: ,ja tu z pracy wracam a tu nic . chyba trzeba :drinking: :eating: :beerchug: .Może wreszcie się doczekam :o
  14. No tak ,jeszcze trochę a dzieciak zacznie w stringach po placu biegac i z brudnymi stopami w posciele............ :lol: Ot zgubny wpływ Szpilencji na ludzkie szczenię :wink:
  15. Już długo dziś jest jutro a tu nic ,jeszcze troche i będzie pojutrze . :wink: GDZIE FOTKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evilbat:
  16. Alaa , co z Wandzią , ile ma latek ,jak się czuje?
  17. Nie wiem czy koniecznie nadal musi być że polskie to gorsze ,przeciez kupujemy licencje itp ,opieramy sie na dośw. tych zagranicznych. Prosze obroża Bayer -Kilitix ,sprawdzona ,/nawet przeze mnie/ w poprzednich latach,mój pies już złapał 3 kleszcze nosząc ją/?/.Więc chyba warto spróbować, nie zawsze polskie i tansze znaczyć musi gorsze. Tufi jak wypróbujesz daj znac , bo ja nawet sie z tym preparatem u weta nie spotkałam.
  18. Malinko , gdzie te obiecane zdjęcia? zniknęłaś bez słowa. :(
  19. O ranyśku ,podwórkowa fotka.....doczekalim :lol: Dbsst ,jak to jest ,Szpilencja majtole , stringi i inne barchany posiada a kapciuszków niet? :o Z brudnymi stopami w pościele :o :lol:
  20. Sota36 ,dziekuję. Jeśli nam dane było spotkać sie tutaj ,to nasze pieski też się napewno spotkały i razniej im razem.................,ale tesknić będę zawsze :cry:
  21. Dzisiaj mija 9 miesięcy , od momentu kiedy odszedł Harley.Było to dokładnie 3 sierpnia 2004 r ok godz.16.00. Harley był cudownym bokserkiem , kiedy odszedl miał dopiero 4 lata . Był to najłagodniejszy i najbardziej wyrozumiały ,,olbrzym"/ważył 47kg/jakiego znałam ,był delikatny dla najmniejszych psiunek i świetny kompan do zabawy dla równych sobie.Psi ideał. I choć od 6 miesięcy mieszka z nami Ozzy/amstaff ,kupiłam go dokładnie 3 miesiące po śmierci Harleya/,Niuniuś zajmuje w moim sercu miejsce szczególne .Każdego dnia rozmyślam co by było gdyby......., zapalam mu lampkę przy zdjęciu , odwiedzam często jego grób . Pomimo mijającego czasu nie słabnie ból i żal spowodowany jego śmiercią.Harleyku będziesz na zawsze w moim sercu , a kiedyś nadejdzie czas spotkania....................
  22. Dzisiaj jest jutro ,a fotek niet :o
  23. Dobranoc ,zajrzymy jutro na nowe fotki :wink:
  24. A nie chciałaś napisać zawiana? Szpila bielizna sam sex :oops: :wink:
  25. Szpilcia piła :o czy śpiewa :lol:
×
×
  • Create New...