Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Przyjadziem z odsiecza na warsiawkę :lol:
  2. Mam wiatrówkę i kilka sztuk białej broni ,więc jakby co ...to wiesz...na odsiecz .Wytłuc draństwo :evilbat:
  3. A co na to Siostra ? :lol: :o :lol:
  4. Na następnym zdjęciu niech zrobi szpagat , to uznamy opóżnienie za niebyłe :lol:
  5. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    No właśnie od pracy to nie tylko garba można dostać ,ale i wrzodów żołądka .Baby na Sląsku nie wszystkie w kuchni siedza , chyba te co chcą /albo mają tam stół przy którym moga pisać to co im do pracy potrzebne , tak jak ja /.Ja mam tutaj moje korzonki , ale jeśli idzie o gwarę to jak tak znikomo mam opanowaną ,obyczajowość też nie wg filmowych sterotypów /Kutz , Święta wojna itp/. A co czekacie na wieści o kawalerze ??????????? Ano nadal wolny , nic od wczoraj sie nie zmieniło , jedynie mój TZ stwierdził że on może nie zgodzić sie na piasek w łóżku/?/, znaczy kawaler ,nie TZ bo my piasek mamy i mojemu nie przeszkadza. :lol:
  6. Pan Bi jest extra :ylsuper: Nandusia jak zawsze kochaniutka :buzi: , wymiziać proszę. :D Poza w portkach niczego sobie /umiesz szpagat :o /
  7. Dziękuję wam za świeczuszki ,a Ali za pamięć .Ona miała okazję znac Harleya. Harleyku dla ciebie ['] ['] [']
  8. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    A obejrzysz Shreka ?,to może jeszcze coś napiszę............. :wink:
  9. Olcia spójrz do Addy :o
  10. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Adda a co ty tak mnie dopytujesz /no i znowu ze Shreka/.Wysoki ,spokojny ,przystojny , wysportowany ,ale jeden mankament koniecznie chce wyjechać ze Śląska :( ,więc nie wiem co na to Olcia :wink:
  11. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Olcia mam kawalera na zbyciu /rocznik 1971/.Jedyny mankament to taki że on tylko mieszka na Śląsku a pochodzi z Mazur /czy coś koło tego/.Czesto bywa u siostry w Wa-wie.Jak z tym łańcuchem w kuchni to tez nie mogę wam powiedziec bo mój TZ tylko urodził w Rybniku ,a rodzice z Mazowsza ,ale w rodzinie dużo mężczyzn ,a baby ''furgają'',żodno w kuchni nie uwiązano :roll: A u mnie ja przy kompie ,a TZ zlitował się i pozmywał/coś dla Addy/ więc nie jest żle.Ale mieszkać na Śląsku /?/ chyba że się musi,tak jak ja :(
  12. Amstaff zabójca wrócił z galerii Gizmo , pożarł wszystkie fotki ,teraz kolej na Amirka /oczywiście fotki/ .Buziaki dla młodego :buzi:
  13. Buziuchna kochana , tylko całować . :buzi: Jedno zdjęcie ma identyczne jak mój Ozzy. :-?
  14. No nie rób dziewczynie przykrości .No i przy okazji mnie , obejrzyj tego Shreka i będzie OK. Wiem że to nie to co powieść w odcinkach Aga& coś tam ,ale można się odstresować . :lol:
  15. Mogą być ''bokserki'' :lol:
  16. Dbsst Szpila jak zwykle Prima :buzi:
  17. Adda to ty Shreka nie widziałaś :o :o :lol:
  18. Ty nam się Olcia nie zamykaj w sobie , ale sprawdż czy ci oko nie lata :wink: A jak potem wstawisz nowe fotki? :lol:
  19. Cudowne ,cudowne Maleństwo :baby: :wink:
  20. Sylrwia :cry: za Korunię ['] Dużo naszych piesków już odeszło :cry:
  21. Ale szyjcie sexi majtusie coby Ozzy mógł popatrzeć. :o
  22. mgd_a przykro mi bardzo [']
  23. Patka ,no i jak lepiej ,od frontu czy od tyłu :wink: [img]http://img199.echo.cx/img199/2373/natrawie6pn.jpg[/img] [img]http://img199.echo.cx/img199/4332/347pioszek9jb.jpg[/img] [img]http://img199.echo.cx/img199/6978/zpi322k2617do.jpg[/img] [img]http://img199.echo.cx/img199/442/woda43aj.jpg[/img] jeszcze raz przepraszam za jakość ale siła wyższa. nadworny nie ma czasu więc Ozzy nie ma świeżych fotek :fadein:
  24. Marta mój ma taki ładny brzuszek że może go pokazać , twoja panna musiała przykryć bo kyo to widział tyle guzików na brzuchu .Toż to obciach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  25. [img]http://img150.echo.cx/img150/3832/sielana7db.jpg[/img] [img]http://img238.echo.cx/img238/4642/fotel74vi.jpg[/img] Dobranoc :)
×
×
  • Create New...