To wy już tak daleko w przyszłość wybiegłyście :o
Jak necik będzie , to troszke owocków poprosze no i gazetki typu :mój psiór itd , no i łazienkę w celi ,co by nie ganiać w koszulinie po korytarzach ............ :oops: :lol:
Daga katapulta dobry pomysł :wink:
Lakiera se nie rzuce na paznokietki , bo mi krzywo wychodzi ,ale żel na włosy i troszkę je nastrosze ,będzie grozniej wyglądać . :evil: :lol:
No to zbieramy amunicję itp , do Warszawki , no i do dzieła :wink:
A aktualności regionalne to pokażą , bo muszę się w takim razie ładnie pokazać jakby tak warszawska lub modlińska część rodziny oglądała ,co by dobrze wypaść . :lol: