Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Okrutnie goopio...........,albo i nie bo przecież juz wiemy że chce nas wziąć z zaskoczenia :wink:
  2. To wy już tak daleko w przyszłość wybiegłyście :o Jak necik będzie , to troszke owocków poprosze no i gazetki typu :mój psiór itd , no i łazienkę w celi ,co by nie ganiać w koszulinie po korytarzach ............ :oops: :lol:
  3. Jak moga ci takie bezeceństwa do głowy przychodzić :o Musimy jednak jakoś wyeliminować to podobieństwo............ :wink: :lol:
  4. Jak zawsze .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  5. Kurcze tylko w co ją ubrać ? Może Magda rzuci pomysłem , jak Szpila wpadnie z wizytą. :wink:
  6. Musi dziewcze ćwiczy , bo się nie odzywa..... :wink:
  7. Złote czy srebrne? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  8. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Serce nie sługa....................... :wink:
  9. Przechowam i przywiozę na akcję :lol:
  10. Czy jest na dogo wizażystka ? A mamy jakiegoś impresario/?/ ,no bo potem takie kłopoty , te autografy , umowy na nowe zrzuty itp.... 8) :lol:
  11. Na śląsk kochana ,na Śląsk.......... :lol:
  12. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    A może ona już w pociągu do Rybnika siedzi .Chyba polece na dworzec :roll:
  13. Daga katapulta dobry pomysł :wink: Lakiera se nie rzuce na paznokietki , bo mi krzywo wychodzi ,ale żel na włosy i troszkę je nastrosze ,będzie grozniej wyglądać . :evil: :lol:
  14. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Rany ale boski wiewiór :lol: Sie zdzwonimy i damy cynk . Coś nam Olcia znaku życia nie dawa :o
  15. Amir w stringach lub ...boxerkach :lol: to by dopiero był czad na dogo....... :wink:
  16. No to zbieramy amunicję itp , do Warszawki , no i do dzieła :wink: A aktualności regionalne to pokażą , bo muszę się w takim razie ładnie pokazać jakby tak warszawska lub modlińska część rodziny oglądała ,co by dobrze wypaść . :lol:
  17. Może robią sesję...................tylko kurcze jaką ? :-?
  18. Szkoda że nie doleci do takiego jednego budynku co stoi na Wiejskiej............... :evil:
  19. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Sie zdzwonimy............ :wink:
  20. A jakby tak kontenerek zrzucić z Pałacu Kultury ? :o :roll: :wink: :lol:
  21. Amir , Amir , Amir ......... usłyszał , w końcu to nie tak daleko od nas :wink:
  22. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    No to na odpowiedz trzeba dędzie poczekac ,bo nie widuję go codziennie ,no a w sprawach matrymonialnych to nie wypada przez telefon/ :oops: :lol: /
  23. A trafimy ??????????????????????? :o :lol:
  24. Siostra zacznij ćwiczyć :wink:
  25. Spawarkę tez sie załatwi co by tych meneli co małego do kontenera wrzucili w pudełku zaspawać :evilbat:
×
×
  • Create New...