[quote name='daga10011']mmm..pizza??????ja lubie-ale najbardziej to we wloszech :P .cos na tym topicu zawsze wynikaja kulinarne tematy :lol:[/quote]mozna stworzyć włoskie klimata ,makarony na lampy się porozwiesza , włączy patefon z Drupim ,i cóż więcej trzeba... :wink: