Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. [quote name='dbsst']sepy to teraz ja czekam na foty od Was :evil:[/quote] ja dałam wcoraj :D
  2. Alicja

    psia eutanazja

    Witajcie! Mam troche problemów z komputerem, straciłam hasło, nie dostałam jeszcze mailem nowego i nie moge nic Wam napisać. Ciągle mam jakieś problemy, i z Tinką i z moim króliczkiem, sama też jestem chora i biore zastrzyki. Dziękuje bardzo za pamięc o Tince. Ona czuje się w zasadzie bez zmian, bierze dalej Encorton po 20 mg na dobe, ma po tym wilczy apetyt, je 5 razy dziennie. Jest dużo słabsza niż kiedyś, już musze jej pomagac przy wskakiwaniu na kanape, widac także że rosnie jej brzuszek (guz). Dyszy już coraz bardziej, czasem nawet jak siedzi, po wyjsciu na dwór to juz obowiazkowo. Nadal jest w miare wesoła, merda ogonkiem, cieszy sie na nasz widok, nawet wczoraj bawiła się zabawką, więc mam nadzieje, że jeszcze nic jej nie boli, lub troszke tylko. Chyba bardzo ją rozpieściliśmy w ostatnim czasie, bo wszędzie za nami chodzi, prosi o jakiś smakołyk i za bardzo nie chce słuchać. Ale też nikt po niej nie krzyczy. jak tylko odzyskam hasło i uruchomię swojego kompa, napisze więcej. Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za pamięć. Hanca Hanca poprosiła mnie o wklejenie tego postu co czynię . Trzymamy kciuki aby Tinka była z nią jak najdłużej. :kciuki:
  3. ale olbrzymek :o :lol: śliczny :D
  4. o :o jakies imprezowe fotki będą :multi:
  5. obie panienki przeurocze i słodkie :calus: będzie nam brakowac Agatki :(
  6. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='asher']Jak widac na zalączonym obrazku Ironowi tez nieźle idzie demolka :lol:[/quote] Właśnie się zastanawiamy jak to zrobić, żeby tam trawę zasiać :roll:[/quote]ale wymyślata to już wszędzie musisz mieć trawę :o dowież młodym piachu i będzie OK :wink:
  7. Siostra , cudna Nanda , cudna Niunia :calus: :laola: na mojego Harleya/śp/ mówiłam Niuniek :wink:
  8. mój Ozzy je bewi dog i kupska są b.ciemne , jak dostawał przez jakis czas boscha to były jasno. Po zatruciu byl na ryżu i też były jasne .Więc to zależy co pies ja.
  9. O rany , tu też jeszcze śpią :evil: , a ja mam na 12.00 do pracy :D
  10. Siostra :kciuki: czekamy teraz na fotki
  11. a to dla Szpilci :oops: [img]http://img85.echo.cx/img85/7720/uszka5sx.jpg[/img]
  12. Jest fota :oops: na poprzedniej stronie :roll:
  13. [img]http://img85.echo.cx/img85/6207/alaiozzy1yy.jpg[/img] no i uciekamy co by nie straszyć młodziezy po nocy :oops:
  14. [quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']:multi: :multi: :multi: :calus:[/quote] :D to teraz licze na foty ale dla MNIE :D[/quote]a mogę jutro :-? ,bo nowe mam na płycie , a już mam nakaz eksmisji z pokoju Kuby :(
  15. :multi: :multi: :multi: :calus:
  16. bożyszcze ty moje tochane ,szpiluniu , :calus: toż ona mi prosto w ramionka skacze :wink:
  17. a dla mnie dalej nic :evil: :cry: :cry: :cry: :cry:
  18. [quote name='KaRa_TC']Wszystkim zdjęcia dedykujesz oprócz mi :cry: :cry:[/quote]dla mnie tysz nie było :cry: fajnie ma w twarzy Szpilkowa :lol:
  19. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']zostalam zlapana w szatni 15 minut przed koncem pracy [/quote] No wiesz co, jak tak można :lol: . A co ciekawgo w tej pracy robisz? :wink:[/quote]o rany chyba nic ciekawego skoro ucieka przed końcem :lol: sayma , deszczyk padał no i nie dojszłam :(
  20. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska']to za 2.5 miecha tyszbędzie duuuuuży :wink:[/quote] Siakoś tak nie sądzę :roll:[/quote]to może drożdży podsypać :wink:
  21. [quote name='dbsst']zostalam zlapana w szatni 15 minut przed koncem pracy ;) a to pokemonowa Szpila dla mojej kochanej pokemonowej Saymy :buzi: [img]http://img188.echo.cx/img188/2471/obraz0264me.jpg[/img] sayma a tak nie umiesz lalalalaala ;) [img]http://img188.echo.cx/img188/9231/obraz0305ej.jpg[/img][/quote]o rety jak koziczka :lol:
  22. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='LAZY']Nareszcie fotki!!! Cudowne te psiaki..a Iron jaki wielki!!! :o[/quote] Ehhh... zobaczyłabyś go przy jego bracie ciotecznym... połowa brata, a braciszek starszy tylko 2,5 miecha :roll:[/quote]to za 2.5 miecha tyszbędzie duuuuuży :wink:
  23. no kudłacz prześliczny :calus: taką frajdę mu zepsułaś :lol: ,coś mi się zdaje ze to nam zdecydowanie bardziej te deszcze przeszkadzają niż naszym pocieszkom :oops: Ozzy na szkoleniu ćwiczył w kałuży i mu się podobało. :lol: dotarło priva :-?
  24. [quote name='daga10011']ja lubie najbardziej ruskie pierogi 8) :lol: a dbst miala Szpilke wkleic :wink:[/quote]ruskie tez dobre ale muszą mieć dużo cebulki i pieprzu w nadzieniu , :eating: a krawata nie wstawi :o
×
×
  • Create New...