-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Alicja replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
trzymam kciukasy -
ależ ja cię doskonale rozumię , bo sama bym chyba z niego wykałaczkę zrobiła jakby na mnie trafiło , bo Ozzy agresywny nie był ale zapene była by jatka jeśli by do takiej sytuacji doszło , bo instynkt by zadziałał , ale chodziło o to , ze nie wpadłyście w histerię tylko na zimno , mimo iż rozdygotane sprawę ogarnęłyście
-
nie za miła przygoda :/ ale fakt ,mimo całej grozy i powagi sytuacji , facet miał rację ,bo zachowałyście zimną krew a nie histerycznie nakręcałyście psy
-
Dziś chyba taki jakiś smutny dzień , przeleżałam prawie cały , miałam postroić domek na święta ... najchętniej nie robiła bym nic , ale wyciagnęłam choineczkę , na parapecie dałam galązki i świece i to koniec ... Wigilia w 3 :( , postawię 2 talerze i miseczkę i chyba nawet nie zjem nic .... im bliżej świąt , im więcej kolęd słyszę tym bardziej boli brak bliskich
- 78403 replies
-
Dziewczynka wyluzowana i ma zaufanie do Ciebie . Nasze posłanko jest w komórce .... TZ wszystko w dniu pożegnania spakował i wyniósł , teraz wiem jak bardzo to wszystko i jego bolało .
-
no proszę i młody też postanowił zrezygnować z paszy ;) wiesz teraz i ludziom zalecają dietę DDP , unikanie pszenicy
-
no to masz wesoło
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Alicja replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Gratulacje :) a przede wszystkim , ze dziewczyny dały radę przełamać słabości :) -
Kamulec waży coś koło 30 kg , kupilismy w składziku , a tabliczkę zrobił nam znajomy TZta co im do pracy na maszyny robi tabliczki znamionowe . Są jeszcze dobrzy ludzie którzy potrafią pomóc , nie chciał za nią ani grosza . Dziś kiedy postawilismy kamulec rozryczałam się jak dziecko :( ....dotarło do mnie , ze TAM jest OZZULEK
- 78403 replies
-
dziś byłam [URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/4851b7ad504f355d][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/a1d96f0e508650e7][/URL] w kuli oprócz lampki jest pingwinek , piłka i aniołek z choinki domowej
- 78403 replies
-
ugłaskany , wymiziany strasznie ciężko mi się odchodzi z cmentarza .... za każdym razem oki mi się bardzo pocą poza tym powiem wam jedno , ile razy jestem tam na cmentarzu a ktoś przyjdzie to sobie ludzie nawzajem dzień dobry mówią i chociaż widzą się po raz pierwszy rozmawiają jakby znali sie od zawsze ...to jest chyba fenomen ludzi kochających zwierzęta trzymam kciukasy za szkrabiki ;) i niechaj tak będzie
- 78403 replies
-
Krysiu , zrobie fotkę , pokażę jak teraz tam wygląda u Ozzulka Co do psiaka to trwają rozmowy .... a psiaczek twój , stracił oparcie i pewnie stąd zmiany w zachowaniu , ale na pewno wpływ też mają twoje niepokoje ja pamiętam jak bardzo Ozzulek się zmienił po śmierci Taty a potem Mamy
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Alicja replied to arima's topic in Foto Blogi
Brzdące lepiej jedzą niż ja ;) Myslę , ze jak się zakochali to przyjadą po małego ;) -
Jutro jadę do Ozzulka , będzie już kamień z tabliczką
- 78403 replies
-
Ozzulek mocno zapadł w pamięć ...w domu nadal jest z nami , łapiemy się na czynnościach niektórych jakby był ja to wogóle jestem beksa jak czytam lub oglądam coś wzruszającego
- 78403 replies
-
i już i dopiero :( .... tak dziwnie ten czas biegnie Witaj , dawno Cię nie było . Jak zdróweczko ? czasem zawieszam sie w myśleniu i próbuję przywrócić choć chwilę :(
- 78403 replies
-
dogo często fiksuje
-
Fajnie mieliście z tym zlotem :) U nas organizują W górę bule , ale my z Ozzulkiem się nie załapaliśmy , bo był słabiutki .
-
bombeczkę zawieszę w sobotę , dziś zawiozłam wianuszek , a w sobotę powinien już być kamyk z tabliczkę dzisiaj była 3 miesięcznica bez Ozzulka :(
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Alicja replied to arima's topic in Foto Blogi
jak nas nie wyrzucisz to wpadniemy poznać Zirkę i Pele , Zmoreczkę wymiziać , zsocjalizujesz nas z pulikami dużymi :) -
jakby nie było to daj cynk i wyslę We wtorek minie 3 miesiące ....tak dużo i tak mało czasu upłynęło , nadal go szukamy w domu , nadal wiele rzeczy dzieje się tak jakby był ...i idą święta , było nas 6 teraz jest 3 przy stole Do Ozzulka pojadę dopiero w sobotę 12 grudnia , zawiozę świateczną gałązkę , uprzątnę , zaniosę przy okazji do schroniska to co dzieci nazbierały w przedszkolu dla zwierzaków , dokupię gryzaczków
- 78403 replies
-
fajne bliźniaczki w ubrankach , ale obroża w osieły bowska :)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Alicja replied to arima's topic in Foto Blogi
To dziewczynki wyjeżdżają daleko od babci :) Ja mam tylko ogromną nadzieję , ze jeszcze będziemy tutaj oglądać kolejne małe puliki i wtedy do nich dojadę . Wczoraj dopiero odebraliśmy nasz wóz drzymały od elektryka ,tylko szkopuł taki , że teraz to ja nie mam czasu na wyjazd :( . Zadzwonię do ciebie